Witam,
dzisiaj dostałem telefon xiaomi mi 8, chcialem polaczyc karte z google pay, ale nie moglem bo byl ODBLOKOWANY BOOTLOADER, wyczytałem gdzieś w internecie, aby dać vol- i przcisk power i wlaczyc tryb fastboot. Podbrałem ADB and Fastboot i wpisałem komende na zablokwoanie o ile się nie mylę
fastboot.exe oem lock
teraz gdy wpiszę to samo tylko z końcówką unlock to jest faild a jak dam tą samą komendę to przełącza się w tryb recovery. Macie jakieś porady czy oddać do serwisu?