Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Przez PayPal masz bodajże 14dni na zaczęcie sporu, a oryginalność... masa jest filmików gdzie pokazują jak to łatwo sprawdzić Znam kilka osób które się nadziały na "chińskie czyszczenia magazynów" i teraz jak już coś zamawiam to jednak tylko u sprawdzonych sprzedawców Ja polecam jednak XFS... Może i wychodzi ciut drożej, ale nie musisz się martwić, ani VATem, ani cłem Chyba, że zakupy nie przekraczają kwoty ~50$ wtedy IBG
  2. Z tego co wiem, to jeżeli bateria nie trzyma ~30dni to znaczy, że podrobione... Ja bym raczej wolał kupić albo u A4u, albo XFS, ew IBG... A widzę, że ceny w tych sklepach oscylują w kole 22euro/$ więc moim zdaniem podejrzany ten sklep co podałeś
  3. Ja właśnie wole LTE... 2Gb ram jest dla mnie wystarczające, a LTE się przydaje przy udostępnianiu sieci na PC
  4. Jest to wysyłka z Chin więc VAT możesz normalnie trafić, jak w każdej wysyłce z Chin ;-;
  5. Mail/Fb, nie wiem czy mają telefon do siebie do czech, nie dzwoniłem Ale na maile zazwyczaj odpisują do 24h w tygodniu więc spokojnie
  6. Co do drugiego pytania, nie, wystarczy, że będziesz mieć telefon obsługujący LTE, ew. możesz sobie DOKUPIĆ (jeżeli nie styka Ci transferu) ich "LTE bez limitów" czyli po przekroczonym pakiecie dalej surfujesz za free lecz z prędkością 2mb/s
  7. Nie rozumiem dlaczego jest "wsparcie się skończyło"... Xiaomi przecież nadal daje aktualizacje pod ten model, nadal coś tam dodają i zmieniają... Nie to co np. Sony/Smasung/LG u których wsparcie kończy się po najwyżej roku... Moim zdaniem teraz jest najlepszy moment na kupno Mi4...
  8. Pewnie będzie działać podobnie jak w RM2... większość telefonów zazwyczaj wytrzymuje ok 2-3dni, więc Mi4 na normalnym użytkowaniu też powinna tyle wytrzymać Jeżeli często zmieniasz telefony to wydaje mi się, że nie ma sensu kupować Mi5 xD
  9. Nezumi

    Działanie Redmi 2

    A to, że nie miałeś fabrycznie ROMu Xiaomi xD Gdybyś miał rom Xiaomi, nie miałbyś j.pol Prawdopodobnie miałeś ROM od Xiaomi.eu Siedze na MIUIPolska od lutego i chyba tylko raz miałem problemy gdy aktualizacja waliła FC... 1 jedyny raz Chociaż może nawet i to Xiaomi.eu nie było, a jakiś rom od hindusa/chińczyka który ze stabilnością i MIUI miał niewiele wspólnego
  10. Wszystko zależy od tego co jest Ci potrzebne, np. Ja niedługo sprzedaje mojego RM2 i kupuje Mi4 z 2Gb RAM, bo więcej nie potrzebuje, ten tel będzie dla mnie wystarczający Jeżeli masz mase wymagających gierek, lubisz trzymać tony aplikacji w tle, to albo bierz 3Gb, albo czekaj na Mi5. Jeżeli nie potrzebujesz wiele RAMu i lepszy procek niż ten w Mi4 nie jest Ci potrzebny to kup Mi4 2Gb... No i jeżeli potrzebujesz więcej niż 16Gb miejsca na tel to szukaj wersji 64Gb
  11. Nezumi

    Działanie Redmi 2

    Z tego co widzę, to @mareksobr nie miał MIUIPolska, a pewnie rom od Xiaomi.eu lub jakąś chińskią/indyjską podróbkę ;-; w ROMie MIUIPolska nie masz żadnych chińskich programów dodatkowych, ani żadnych "programików czyszczących" ze statkami kosmicznymi... Polecam zainstalować MIUIPolska i wtedy zobaczyć jak będzie działać
  12. Może będąc w nerce przypadkowo się odblokowuje? Nosisz tam coś jeszcze? Portfel, klucze cokolwiek? Być może właśnie coś naciska na przycisk power w czasie gdy jedziesz, a potem dotykając ekran w losowym momencie zmienia ci nuty?
  13. Popieram przedmówców! Po co mi tona komunikatorów jeżeli SMS wszystko załatwię lub po prostu zwykłą rozmową? Pliki? Po coś jest coś takiego jak wszelkiego rodzaju dropboxy, a jeżeli mam kogoś blisko (10-15m) to jest także Blooth Nie wiem, może teraz wszystko się załatwia przez messagery/whatsapp'y czy inne bajery... ja jednak preferuję rozmowę czy to tel, czy w 4 oczy Chyba, że jestem na PC... wtedy używam Steam do komunikowania się ze znajomymi Umówić się na jakąś gierkę przez Steam najłatwiej
  14. A dlaczego miałbym ich nie używać? Mam nielimitowane, w dodatku nie używam messagera... wkurzajace gówno Po 2 nie do wszystkich można się zawsze dodzwonić, a tak wysyłam SMSka i gdy dana osoba ma czas, to zadzowni/odpisze
  15. http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Tutaj masz 3 metody instalacji MIUIPolska na oryginalnych urządzeniach Xiaomi... jeżeli nie możesz zainstalować MIUIPolska na swoim urządzeniu, możesz mieć jakąś podróbkę
  16. Na wersji 1Gb są przycinki, na wersji 2Gb powinno wszystko hulać, minimalne wymagania HS na Androidzie to Snap 400 i 1Gb ram.
  17. Btw. Sprawdźcie na innych kartach SIM, czy też macie ten problem. W jednym z przypadków tutaj na forum za słaby dźwięk podczas rozmowy była odpowiedzialna właśnie SIMka
  18. Wgraj MIUIPolska, jeżeli system się wgra to telefon powinien być oryginalny, a w dodatku powinno to rozwiązać twój problem
  19. OPT żaden killer... średniak jeżeli chodzi o flagowce... ale cenę ma "przystępną" i to go ratuje.
  20. Hmm.. a próbowałeś robić w ostateczności cofnac/aktualizowac tel do innego ROMu? Może to bug na jakimś nr jest... Ja nic takiego nie uświadczyłem jeszcze na moim RM2 1Gb, wiec albo gdzieś jakieś ustawienie coś knoci, albo masz uwalone oba głośniki... Co jest mało prawdopodobne... ale cóż... wszystko się może zdarzyć Ew. jeżeli jesteś w Play to spróbuj zmienić antene... może to kwestia operatora...
  21. XFS wcale nie ma ceny z kosmosu... Xon24 sprzedaje po ~139zł, ale trzeba pamiętać o tym, że przesyłki (nie gifty) powyżej 25$ podlegają opłacie VAT, więc jeżeli paczkę złapią, to będziesz musiał dopłacić dodatkowe ~25zł i wychodzi Ci podobna cena co XFS Raczej nie brałbym nic z Ali czy Gearbest'a... średnio pewni sprzedawcy...
  22. Takie rzeczy w tym tel się zdarzać nie powinny, jeżeli masz tak od początku, to bardzo możliwe, że masz walnięty głośnik
  23. Nezumi

    Działanie Redmi 2

    nie wiem co u Ciebie jest nie tak.. Ale z ciekawości pobrałem apke Twitta, odpaliłem i działa normalnie... sprawdź czy masz ją zaktualizowane, albo spróbują ją reinstalować, bo to coś adekwatnie z nią jest coś nie tak... U mnie działa i spotify i FB i Twitt i G+ bez problemu ;-;
  24. O ile pingi będą stabilne na poziomie maksymalnie 80ms to nie będzie na co marudzić xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...