No jakos poszlo. Ten chinski system po prostu byl jakis na prawde slaby.. Teraz ekran jest naprawiony, ale mam kolejny problem. Telefon nie moze znalezc sieci. Podejzewam, ze to problem z bandingiem, wgralem Redmi 2 Latest Stable Version Fastboot File Download, nie wiem, moze zle wybralem, bo widze, ze tego Redmi 2 jest pare wersji.
Mam tez jakis problem z Google Play, jeszcze o tym poczytam.. Poki co dzieki za wskazowki ale jeszcze chyba troche sie z nim bede bawic
Play magiczne zaczął działać.. Został w takim razie problem sieci