-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Eru ja rozumiem jakieś szczegóły w działaniu, ale jeżeli ktoś przy tej samej grafie i mocniejszym procku ma ktoś dość poważne problemy z płynnością rozgrywki, a ja tego nie uświadczam to coś musi być nie tak, czyż nie? Sama różnica w rodzaju płyty, DDR3, czy też nawet dysku nie wpłynie aż tak na rozgrywkę. Chyba, że jeden z podzespołów ma "problemy". Ostatnia ewentualność taka, że ktoś gra w GTA V na 2Gb RAMu 1333Hz lub jeszcze gorzej ;-; Przy minimum 4Gb RAM i podzespołach jak w poście głównym z intelem i3 (2/4) ~3GHz zamiast tego AMD gra powinna śmigać na średnie ~30-45FPS bez spadków, przycięć. Jedyne osoby jakie mają problemy z GTA V jakie do tej pory spotykałem to osoby z "czerwonymi" na pokładzie (i wcale mnie to nie dziwi).
-
Tutaj raczej nie chodzi o temperatury, a samo działanie procka. Szperam sobie po Google i napotykam tony tematów o problemach z grami na tym procesorze, a sam już mam w znajomych 2 osoby które na AMD chciały grać w GTA V i niestety, mimo tego, że "moc" mają większą niż mój biedny i5, to ja gram na High/Ultra, a oni na Niskie/Średnie ze spadkami FPS. "niższa temperatura = niższe zużycie" nie do końca się z tym mogę zgodzić przy procku który zjada 125W gdzieś ciepło musi uciekać, ja przy grani na tej i5 mam do 50*C Nie wiem czy Ci ten programik by śmigał... Ale możesz spróbować, sam go używam do monitorowania grafy i CPU, mianowicie "MSI Afterburner", posiada ładne wykresy na których możesz sprawdzić co zaczyna w danym momencie "się męczyć" @Kubeck Coś Ci musi nieźle szwankować. GTX 660 OC + i5 3550 3.3GHz (3.7GHz w Turbo) i lece Ultra/Wysokie bez żadnych przycięć w 60FPS, a procek i grafa na wykresach lecą po 40-70%
-
Naczytałem się wiele negatywnego na temat działania GTA na podzespołach AMD, podczas "spadków" spróbuj uchwycić jakie jest wykorzystanie procesora. Ktoś wyżej pisał, że wina optymalizacji. Niestety, ale optymalizacja jest świetna (o dziwo), sam gram na GTX660 OC + i5 3.3GHz na Ultra/Wysokie w stałych 60FPS. Moim zdaniem wina leży po stronie procesora, AMD demonem szybkości nie jest, a z testów widzę, że i3 2/3/4gen (2/4) wypada lepiej od tego procka.
-
Dziwne... Ostatni raz jak mi tel. ubił jakąś aplikacje było... w lutym . Od czasu wrzucenia najpotrzebniejszych apek do autostartu + kilku zmian w Opcjach programistycznych które już tutaj gdzieś pisałem telefon nie ubił mi żadnej apki
-
Endomodno + Spotify nie zmuli Ci tego telefonu, przynajmniej nie powinno, ale już nie chce pisać, że "mi nie muli" bo znowu znajdzie się ktoś, kto stwierdzi, że jest to "nietaktowne" W sumie z 2/3 stronami na Chrome też nie mam problemów, nigdy nie miałem, jeżeli Twoja małżonka korzysta tyle z telefonu co ja, czyli rozmowy, sms, muzyka, endomondo, maile, FB (bez messagera, ten na miui strasznie słabo bangla) to nie powinna mieć z nim żadnych problemów
-
2 duże Milki? Co to takiego ;-; Jak ma się "chęć na słodkie" to nawet całe pudło "Ptasiego Mleczka" można wciągnąć U mnie w domu żadne słodycze nie uleżą jak czekolada leży dłużej jak 1dzień to znaczy, że ktoś ją dobrze schował przed domownikami
-
Problem Z Przychodzącymi Połączeniami
Nezumi odpowiedział(a) na jordan87 temat w Problemy techniczne
Ja polecam Ci jednak do nich przedzwonić, użerałem się z ich "wsparciem" mailowym przez ponad 2 miesiące, zadzwoniłem, powiedziałem "konsultantowi" co się dzieje, następnego dnia problemu z zasięgiem jak i rozmowami nie było -
Może i się ktoś z niego nabija, ale w sumie... jak się tak zastanowić... to sam sobie na takie coś zapracowa. Sam się nie zorientowałem w jednym z tematów, że to "joke" był tak "podobny" do oryginału, że gdyby nie ilość postów to do dziś bym nie wiedział, że to jakaś "kopia" pod żarty
-
W apce masz możliwość zmiany jakości dźwięku, wtedy nie zjada tyle neta po 2 sam mam 1.5Gb net w telefonie i jak przez miesiąc zejdzie mi 200mb na spotify to jest dużo No i jak napisał @Up, przy wersji premium możesz odtwarzać sobie nutki w trybie offline
-
Spotify i problem z muzyką rozwiązany Muzyka zawsze i wszędzie gdzie tylko chcesz co lepsze, ty słuchasz za darmo, a twórca utworu na tym zarabia
-
Spotkałem się już z osobami, które się zapierały, że dobrze instalowały, a potem się okazywało, że jednak tak nie było, po prostu się upewniam Nie wiem co się mogło zrąbać, może ponowna instalacja ROMu by pomogła? Restarty jakie miałem przy romie z lutego, restartowały mi całkowicie telefon i to były raczej hot reboot'y. Z takimi restartami jakie opisujesz spotykam się pierwszy raz
-
z restartami borykałem się na patchu 5.3.x z 21 lutego o ile dobrze pamiętam, od tamtego czasu wszystko śmiga Masz na pewno dobrze zainstalowany ROM?
-
O cholera Chyba IBG pomogło mi się zdecydować na zakup Jutro z rańca do wpłatomatu, aby uzupełnić środki i czas na zakupowe szaleństwo
-
Marvinka dobrze prawi! Akurat ja sobie bardzo cenie slocik na SD, zawsze mogę sobie na szybkości poprzenosić wszelkie zdjęcia, nutki, pliczki których potrzebuje między starym telefonem, a nowym nie bawiąc się w kabelki USB do PC lub jakiś chmury z których przy moim necie ściągałbym to wieki :< 4Mb/s w mojej okolicy to niestety "dużo" ;-;
-
Słuchawki same w sobie kosztują 79zł, do tego dochodzą koszty wysyłki, ale ich raczej nie wlicza się "w cene" słuchawek, bo w końcu ich nie dotyczy xD a z tego co się orientuję to jeden ze sprzedawców reklamujący się tutaj sprzedaje v3 za 79zł
-
Czyli jak na słuchawki za ~80zł to nieźle... Jestem zmuszony do wymiany moich wysłużonych już przez 3lata a-jays Three na coś innego i bardzo poważnie zastanawiam się nad v3. Po głowie jeszcze chodzą mi jakieś Sennheisery, ale bardzo zaintrygował mnie wykres który zamieścili na stronie, gdzie niby Pistony v3 mają dużo lepszą jakość dźwięku w przedziale 20-20k od Sennheiserów 3x droższych, jestem ciekaw czy to zwykłe zagranie "marketingowe" czy jednak coś jest na rzeczy
-
Z tego co udało mi się wyczytać na stronach z twitta to 999juanów (738zł), czy coś w kole tego, ale czy tyle bedzie i ile w tym prawdy, idk.
-
Po prostu słychać każde odbicie się kabla, każde jego dotknięcie, puknięcie o cokolwiek. W jednych słuchawkach jest on większy, w innych mniejszy.
-
To teraz kilka pytanek. Jak u nich z "efektem mikrofonowym"? Uciążliwy, czy raczej ujdzie? Jak z czystością dźwięku, ewentualnymi szumami, przebiciami? Czy ktoś już je testował w zatłoczonym autobusie, centrum miasta, w głośnym otoczeniu? Jak z wygłuszaniem otoczenia? Jak wypada jakość ich wykonania, materiałów, ich trwałość? Jak wypadają basy? Słyszalne i mocne, czy może jakieś popierdywanie w tle? No i najważniejsze, czy ktoś już próbował w nich biegać? Zależy mi, aby słuchawka w miarę się trzymała ucha, żebym nie musiał co 5m stawać i poprawiać ich, jak to mam przy a-jays Three (wina płaskiego kabla ;<<). Narazie chyba tyle Będę wdzięczny za jakiekolwiek odpowiedzi
-
Jeżeli Orange ma podpisane umowy o nadajniki z inna siecią (jak np. w Play) i masz włączony roaming to tak, o ile nie będzie ten nadajnik tez na 900 to połączy się z nim, ew. połączysz się z jakimkolwiek nadajnikiem 2G (GSM) lub LTE o ile będzie w zasięgu. Jeżeli wszystkie nadajniki w twoim otoczeniu będą pracować na paśmie 900 to... żadnego nie złapiesz, ja mam taki problem w 2, czy nawet 3 miejscowościach, gdzie na RedMi 2 2Gb po prostu nie złapałbym nic, ponieważ jedyne nadajniki jakie tam są to 3G na 900 i to tylko z 1 sieci, przynajmniej taką informacje dostałem od operatora, a 2G niekiedy złapie, niekiedy nie... zależy jak wiatr zawieje (minusy domku w środku lasu).
-
A masz może włączone automatyczne czyszczenie telefonu gdy jest zablokowany dłużej niż xmin? Bo tą opcję też włączyłem w Panelu i też pomogło na przeładowywanie ekranu. Nie przypominam sobie, abym robił coś innego... Ew. przenoszenie apek z pamięci tel. do Karty SD, ale nie wiem czy ma to jakiś wpływ na szybkość działania telefonu, znaczy... jakiś ma na pewno, ale jak wielki? Wydaje mi się, że raczej niewielki, ale spróbować warto Link2SD używałem do tego celu.
-
Twój awatar dość mocno rzuca się w oczy więc wiem, że gdzieś już czytałem twoje posty na temat "nie działa mi", jeżeli na prawdę nigdzie nie pisałeś nic na temat "nie działa mi" to przepraszam, każdy może popełnić błąd nie uważam siebie za jasnowidza, ale kto wie, może mam jakieś "ukryte" zdolności Jeżeli MIUI komuś nie pasuje, to nie widzę powodu, aby nie zmienić sobie systemu, jak dla mnie nie ma sensu przywiązywać się do 1 nakładki. Szukałem po forum tematu, gdzie były te porady odnośnie przyśpieszenia RedMi2, niestety nikt tego tematu nigdzie nie podpiął, ani nie oznaczył, a szkoda, bo akurat u mnie znacznie polepszyło działanie. Jeżeli masz ochotę bawić się telefonem, to polecam odpalić opcje programistyczne, włączyć kompresje zRAM na zaawansowaną oraz odpalić renderowanie na GPU 2D. U mnie to przyśpieszyło telefon i pozbyłem się "przeładowywania" pulpitu. Dodatkowo usunąłem limit procesów w tle, aby nie dusiło mi aplikacji (co też o dziwo podziałało). Wracając do "polaczka"... jak dla mnie zwykłe określenie, bez negatywnego wybrzmienia... Co innego "Cebulak". Dla mnie "polaczek" to osoba uparta, w końcu Polacy słyną z upartości i zawziętości. Raczej przyjmuje to określenie pozytywnie, ale jak kto woli Mam wrażenie, że jesteś w stosunku do mnie strasznie negatywnie nastawiony, czytając twoje posty kierowane do mnie, czuje napaść na moją osobę, jeżeli gdzieś Cię uraziłem to przepraszam, jeszcze raz podkreślę, że moją intencją nie jest obrażanie nikogo i niczego, uznaje wolność słowa oraz wolność wygłaszania przekonań i opinii, wymagam tego samego od swoich rozmówców, może wymagam zbyt wiele, nieważne, jeszcze raz przepraszam jeżeli czymkolwiek Cię uraziłem. PS: Jeżeli nie wiesz jak włączyć opcje programistyczne to: Informacje o telefonie -> Tapnij 5x na wersję jądra -> "Gratulacje! Jesteś programistą!"
-
Oh jeżeli dla ciebie określenie "polaczek" jest dla Ciebie obraźliwe to Cię przepraszam, dla mnie jest to zwykłe określenie, jakie używam dla "upartych" ludzi... Nie wiem jak pan szanowny szuka, ale tak, ktoś na forum wstawiał metody które pomagają "upłynnić" działanie telefonu. Polecam także się cofnąć o kilka stron i przeczytać jeszcze raz posty gdzie wyraźnie pisałem o tym, że na MIUI średnio działa i po zmianie na CM 11/ andka 4.4 problem znika i zapewniam Cię, że gdybym się podniecał "działaniem" telefonu, to wyglądałoby to o wiele gorzej, ale co tam, widocznie, docenianie, chwalenie sprzętu, który Ci odpowiada, działa i jesteś z niego zadowolony jest "nietaktowne" i "niewłaściwe", wszystko musi być złe i beznadziejne, bo inaczej co ze mnie za Polak nie? Co do twojego "płaczu" to może i źle się wyraziłem, ale z tego co pamiętam to często czytałem twoje posty gdzie narzekasz, że "coś Ci nie działa" np. w tematach o aktualizacji i prócz tego... jakoś sposobów na rozwiązanie tych problemów nie szukasz. Rozbawił mnie tekst "jesteś osobą, która z góry wszystko wie lepiej". Wiem tyle, ile wiem. Jestem świadom tego, że każdemu sprzęt działa inaczej, korzysta z niego w inny sposób, piszę o rzeczach które sam sprawdziłem, mam o nich wiedzę wystarczającą, aby wystawiać opinię, jak każdy, w końcu mamy wolność słowa nie rozumiem dlaczego tak Cię boli to, że ja znalazłem sposób, aby telefon działa tak jak ja chce i jestem z niego zadowolony. Nie mam zamiaru tutaj więcej pisać OT, jeżeli masz ochotę się dalej wykłócać o to, jaki to ja jestem strasznie "nietaktowny" i "nieobiektywny", bo mi działa, a Tobie nie, to zapraszam na PW. Moim zamiarem nie jest ani Ciebie obrażać, ani się z Tobą wdawać w bezsensowne dyskusje, które do niczego nie prowadzą. Tak, niestety u mnie na wersji 5.4.10 nie było różowo z baterią, na 5.4.17 działa dużo lepiej(prócz niewielkich problemów z fix'em do GPSa), chociaż jak dla mnie najlepsza aktualizacja to była 5.3.27 na której nie miałem żadnych problemów...
-
Aha, czyli typowy "polaczek", olać opinię mniejszość, bo nie ma ona znaczenia? Jeżeli mi chodzi płynnie, to dlaczego wam nie? Mam "tone" szczęścia? Czy może nagle 90% użytkowników RedMi2 1Gb ma "tone" pecha? Piszę o tym w każdym poście i będę pisać dalej, bo jeżeli mi chodzi płynnie, to innym też może działać płynnie, chyba, że uważają, że "oh 1Gb ramu to musi działać wszystko" i instalują 1200 niepotrzebnych aplikacji, które sobie działają w tle, bo po co je wyłączać nie? Są także osoby z opinią "oh 1Gb ramu musi działać tak samo na każdym telefonie" i nie biorą pod uwagi nakładki, a jakbyś zauważył to piszę także o tym, że na 1Gb MIUI słabo działa, ale nie mam zamiaru płakać o tym w każdym poście, wole się cieszyć tym, że wszystko śmiga, zaczyna się coś wieszać, coś dziać złego? Restart telefonu i dalej śmiga jak powinna, a trwa on aż 10sec. Straszne! 10sec życia mniej! Jeżeli poszperasz po forum znajdziesz kilka ciekawych sposobów, aby "przyśpieszyć" sobie RedMi 2 1Gb, ale nieee.. po co szukać... kolejne "stracone z życia minuty"... lepiej płakać na forum, że Ci nie działa, bo tak wygodniej nie? Jak ja uwielbiam takie osoby... uskarżać się na coś, ale nic z tym fantem nie robić. Pozdrawiam i nie mam zamiaru się dalej z nikim spierać o to "czy mu działa czy nie", bo to się mija z celem, jeżeli nie potrafisz "efektywnie" korzystać z telefonu i tego co Ci daje, to niestety, wybacz, ale powinieneś wtedy wydać 1500zł na Mi4, darować sobie RedMi 2 i oszczędzić sobie niepotrzebnych "nerwów". Jeszcze raz pana pozdrawiam i życzę udanego dnia
-
Jeżeli jesteś w play i korzystasz z anten T-mobile/Orange/Plus podczas rozmowy to jakość rozmowy też pozostawia wiele do życzenia. Kilka razy spotkałem się z takim czymś, że na antenie Play'a bez problemu mogłem rozmawiać, a na antenach innych sieci osoba z 2 strony ledwo mnie słyszała.
