Jump to content

lord

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About lord

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  lgom

Dodatkowe

 • Smartfon
  Red Rice wdcma
 1. zbadałem temat na różnych forach zamującymi się telefonami z chin oraz sprowadzaniem ich i temat redmi 2 2gb z pasemem 900 jest bardzo śliski, podobno jest z mi4i, którego brałem pod uwagę
 2. naturalnie też podbijam o rozwinięcie tematu redmi 2 2gb z pasmem 900
 3. Witam, Aktualnie jestem zadowolonym uzytkownikiem pierwszego red rice (hongmi). Najwyższa pora by przejść na coś z 2 gb ram. Do tej pory jestem bardzo zadowolony z xiaomi i ich systemu dlatego chciałbym pozostać przy tej marce. Moje wymagania: - nie większy ekran niż 5 cali - dualsim z obsługą aero 2 - 2 gb ram Wiem, ze są red rice 2 z 2gb ram i dualsimem, ale nie obsługuja aero podobno. To prawda ?
 4. skype wideo przez wifi chodzi bardzo dobrze. Przez aero nie wiem bo nie mam
 5. 1. Telefon robi średnie zdjęcia jak na moje oko, ale mi w zupełności wystarczy 2. Język będzie angielski i chinski, ale nie ma problemu wgrania polskiego - intrukcje masz tutaj miuipolska.pl 3. Naprawiają różne błędy występujące. Niektóre telefonu mają aktualizacje po roku. Ja mam wersje miui sprzed 2 tygodni i jestem z niej zadowolony i narazie jej nie aktualizuje 4. Xiaomi wspiera swoje urządzenia najlepiej ze znanych mi firm, przykładem jest m1, pierwszy ich model który aktualizacje ma doteraz, a jest to model sprzed paru lat. 5. Wykonanie telefonów xiaomi jest na bardzo dobrym poziomie
 6. czyli pozostaje zmienić bank albo telefon
 7. Witam, mam od niedawna problem z domyślna aplikacja sms w moim red rice. Za każdym razem kiedy dostaje sms od operatora mojego banku to aplikacja wysypuje się. Oto raport błędu: java.lang.IllegalStateException: Conversation.get: new conv 7 's recipients [AliorSy??] don't match input recpients [Alior Sy??] at com.android.mms.data.Conversation.get(Conversation.java:372) at com.android.mms.ui.MessageUtils.insertUniqueMessage(MessageUtils.java:1908) at com.android.mms.transaction.SmsReceiverService.storeMessage(SmsReceiverService.java:870) at com.android.mms.
 8. Rzeczywiście nie zwróciłem uwagi na to, że to wersja 16gb. Z tymi słuchawkami też żadna rewelka. A orientujecie się jaka jest cena mi2s i red rice bezpośrednio od xiaomi ? Myślę, czy nie skołować sobie jakiegoś chińczyka na erazmusie w Polsce,którego familia in czajna kupiłaby na xiaomi i wysłała do Polski. Tylko zastanawiam się czy to gra warta świeczki.
 9. Witam, Natknąłem sięna taką oto ofertę na fastcard http://www.fastcardtech.com/goods.php?u=49407&id=8571 Co sądzicie o tej ofercie ? Mi na pierwszy rzut oka, oprócz niskiej ceny rzucił się fakt, że dołączają słuchafony w zestaw, czego normalnie nie ma. Ma ktoś doświadczenie z tym sklepikiem ?
×
×
 • Create New...