Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Zrob wipe, a potem ponownie zainstaluj najnowszy rom 813. Powinno wszystko sie ogarnac, jezeli sie nie ogarnie to pozostaje reklamacja.
  2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  3. Ktos Cie wrobil i sprzedal model 813 w pudle od 811, ale mniejsza... Polecam calkowity wipe, moze cos zostalo z syfu od sprzedawcy i blokuje.
  4. W sensie, nie widzi tylko 2G, czy nie widzi żadnej sieci? Jeżeli to 1, to wystarczy zmienić opcje preferowanych sieci, jeżeli to 2, to... podałeś za mało informacji, nie wiem, ani co Ci się wyświetla zamiast sieci, ani jakie zasięgi mniej więcej miewasz, ani czy wszelkie instalacje przebiegły pomyślnie. Być może wystarczy sam restart urządzenia, a być może wipe.
  5. Ale na co? Sam napisałeś, że odsyłasz, więc nie ważne czym odeślesz, czy PP, czy Kurierem, paczka dotrze, a przynajmniej powinna.
  6. Aby aktywoiwać kartę sim w koncie Xiaomi musisz zmienić język na angielski. Co do kontaktów, to musisz gdzieś w ustawieniach poszperać, bo szczerze, w v7 się pozmieniały miejsca i nie wiem gdzie to teraz jest schowane, ale wydaje mi się, że to jest w Ustawienia->Opcje Aplikacji->Kontkaty, tam musisz gdzieś zaznaczyć "Kopiuj kontakty z karty SIM".
  7. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Na pudelku masz numer.
  9. Nezumi

    Redmi 2 zapytanie

    Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  10. Redmi 2 to nie Note 2, inna klapka, inne wymiary, zadnym kurzem sie nie zapycha, czyszcze ja regularnie.
  11. Nezumi

    Szkło Hartowane I Etui

    Mocolo, 3MK, Nillkin, te 3 firmy mogę polecić.
  12. To daj jej "czas". Ona się "spasuje" i za ok. miech przestanie skrzypieć .
  13. Jak długo używasz klapki czarnej? U mnie po ~1mies/2 klapka przestała trzeszczeć, tak jakby się dopasowała, co prawda ściąga się ją łatwo, ale trzyma się telefonu (sama nie odpada nawet po upadku) i już nie skrzypi.
  14. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  15. Możesz zrobić Wipe, bez problemu, jedynie jeżeli po wipe znikną Ci jakieś aplikacje, jak np. MiPilot (nie pamiętam czy redmi 2 go ma), wtedy ponownie wgraj MIUIPolska .
  16. u mnie w sygnaturce masz wszelkie potrzebne linki, pobierasz rom v7 dev MIUIPolska 5.11.5 dla 2014813, następnie krok po kroku metoda nr 1. Przed instalacją MIUIPolska polecam zrobić Wipe (przywrócenie ustawień fabrycznych).
  17. XFS, Accessories4You, Technos, to są 3 sprawdzone sklepy z wysyłką ~24h i dostawą w 24-48h z wliczonym już VAT.
  18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. KLIK Wszystkie odpowiedzi masz tutaj -.- podpowiedź, masz rom z syfem .
  20. Sklept tv-sat niby wysyla oryginalny sprzet, ale ostatnio ktos na nich ostro psioczyl, ten "compo" nie znam w ogole. Co do instrukcji, zapraszam na miuipolska.pl masz tam wszystko.
  21. W build.prop bodajże trzeba coś pozmieniać, a raczej po prostu wyłączyć.
  22. Klawisze funkcyjne tutaj masz np.
  23. Bzdura, można to zrobić mieszając w plikach, tylko ja nie pamiętam co i jak zmieniać, musiałby się np. Zduniu wypowiedzieć, bo on podawał rozwiązanie, bodajże w Mi4...
  24. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...