-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Tak, wyświetlają się, przynajmniej na niektórych motywach, nie wiem czy na wszystkich. -
Tak.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
polecam FAQ oraz instrukcje MIUIPolska odnośnie instalacji ROMów.
-
Zacznijmy od tego, że coś takiego jak "polska dywtrybucja" Xiaomi nie istnieje, bo Xiaomi nie weszło oficialnie do europy. Na wszystkie Twoje problemy jest 1 łatwe rozwiązanie na które powinieneś wpaść sam wchodząc na to forum... Strona miuipolska.pl... Tak dla potomnych odradzam tego allegrowicza, ma wgrane na telefonie tone syfu i wirusów, a sam nie wie co sprzedaje, w dodatku nabija ludzi w butelkę...
-
0-2% na nocke. Nie wazne czy z danymi czy bez. Wejdz na strone i prz opcji dodania do koszyka masz info czy jest dostepne tutaj czy w chinach...
-
Którego Xiaomi Mi wybrać oraz czy warto?
Nezumi odpowiedział(a) na Dyzson temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Polecam Xiaomiforsale, Accessories4You, Technos, mają dobre ceny i nie musisz się babrać w vat, cła etc. Co do szkła, to tutaj nie chodzi tyle o zarysowania, a o uszkodzenia gorsze, upadnie, stłucze się, po co płacić ~150$ za nowy ekran (nie wiem czy nie więcej), jak można kupić za ~50zł (to już ta dużo wyższa "półka") szkło i mieć podwyższoną ochronę ekranu? Ja kupiłem np. do Mi4 od 3MK Flexible Glass za ~40zł i sprawuje się świetnie, a telefon już glebę załapał (rowerzyści nie zawsze patrzą na kogo wjeżdżają -.-). -
Jeżeli problem występuje u większej ilości osób... Sprawdźcie może na en.miui czy jest zgłoszony bug i dajcie Confirm? -.- Jakby ktoś był leniwy i nie chciałoby mu się wpisywać adresu to KLIK
-
Problem występuje na kilku urządzeniach, nie wiem czy jest zgłoszony na en.miui, jeżeli tak to pewnie go niedługo naprawią.
-
Jeżeli masz Redmi 2, to nie pobierasz romu "hermes" tylko "HM2014813" lub "HM2014811" zależnie od modelu, jeżeli masz Redmi NOTE 2 (inny telefon -.-) to musisz zainstalować TWRP według poradnika z strony miuipolska...
-
Istnieje coś takiego jak strona "miuipolska.pl", na której masz wszystkie aktualne update'y pod oba modele Redmi 2... Wejdź tam, pobierz rom pod Twój model i zainstaluj w/g metody 1...
-
A instalujesz dobrą wersję? ;-;
-
Możesz, przecież to tylko paczka rar, którą już zainstalowałeś, usuwając rar z PC (jakikolwiek) przecież też go nie "uceglisz" xD
-
Obie osoby muszą mieć konta Xiaomi, telefony z miui, konta muszą być zaktualizowane. Było jeszcze chyba kilka kroków, ale nie pamiętam dokładnie wszystkich Wiem, że te 3 są najważniejsze.
-
Zainstaluj MIUIPolska -.-
-
Przerzuć sobie lepiej na PC, zawsze warto mieć jakieś romy starsze
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Którego Xiaomi Mi wybrać oraz czy warto?
Nezumi odpowiedział(a) na Dyzson temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Mi4 jest z najlepiej wykonanym telefonem, porównując go do Mi4c czy Mi4i, jedyny jego aktualny - to... problem z dostępnością, ciężko go dorwać, a jak już dorwiesz to biały, ale moim zdaniem warto przymknąć na to oko, soft zawsze śmiga, bez żadnych bugów większych, utrudniających pracę, świetne wykonanie (aluminiowa ramka) i moim zdaniem cenowo też nieźle, sam posiadam Mi4 w wersji białej 2/16Gb LTE . Mi4i i Mi4c... Szczerze to im nie ufam, nie lubie "tańszych" zamienników flagowych telefonów, zastosowano tam gorszej jakości materiały, zakryli to jakimiś dodatkowymi funkcjami, takie troszkę mydlenie oczu . Jeżeli już się zastanawiasz to Mi4i nie brałbym pod uwagę . Także wybór masz między Mi4c(taniej, plastikowy, ale z bajerami), a Mi4(ciut drożej, alu ramka, praktycznie zawsze działające w ~100% softy, brak bajerów typu dt2w). O aparatach się wypowiadać nie będę bo zdjęć z Mi4c nie widziałem, ale te z Mi4 są dla mnie idealne i spokojnie konkurują ze zdjęciami z S5 znajomych więc nie mam na co narzekać . PS: Nie patrz na AnTuTu bo to żaden wyznacznik wydajności... -
Dzięki za odpowiedź. Wiesz może jeszcze jak ustawić ta sieć 2g dla drugiej simki? Nie używam dualsima, ale z tego co wiem tylko jedna karta moze byc na 2G, jezeli ustawisz 2sim pod net, a 1 pod rozmowy, to 1sim zawsze bedzie na 2G. Tapu Tap z mi4 tap tap.
-
Podpięcie telefonu pod konto Xiaomi, lokalizacje, chmura, sterowanie zawartością etc...
-
Jeżdżę sporo, jestem w play, nigdy nie miałem problemu ze skaczącym zasięgiem i zmianami nadajników, wybieram sobie w pracy Plus i siedze na plus...
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Ale link do szczegółowego jest w temacie z aktualizacją , przynajmniej być powinien . -
Co jest normalką, bo nie do końca widzę sens tej wypowiedzi do powyższych rozmów...
