Jump to content

Gortax

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Gortax

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 2
 1. Wersja MIUI: Wersja dnia 14.06.2016 Posiadany smartfon: Redmi2 2Gb 11 Opis znalezionego błędu Widgety pokazujące czas następnego alarmu nie działają poprawnie jeśli następny alarm jest później niż obecnego dnia. Błąd istnieje od czasu update do androida 5.x.
 2. Ja po pobraniu pliku zip wybieram go jako aktualizację w taki sam sposób jak aktualizuję system. Przez aplikację, wybieram zainstaluj z pliku zip i wybieram zip z twrp
 3. Mam ten sam problem co z aktualizacją 6.3.10 Poprzednią mi się udało zainstalować po ściągnięciu nowego TWRP, czy za każdym razem muszę pobierać nowe TWRP tylko po to, żeby wgrać nowszą wersję? Czy tylko ja mam problem z tą aktualizacją? Jeśli nie to jak Wy rozwiązaliście ten problem? Mój model to Redmi 2 (HM2014811)
 4. Witam, Dzisiaj pierwszy raz uruchomiłem smartfon xiaomi redmi 2, gdy tylko nacisnę an przycisk aby pokazać app tray "wyrzuca" mnie do ekranu blokady. Na początku miałem powiadomienie, że com.android.ui przestał działać, po przywróceniu ustawień fabrycznych już komunikatu nie mam i mogę wchodzić w opcje, w które nie mogłem wchodzić wcześniej. Jednak dalej nie mogę wyświetlić app traya. (Przyciski same w sobie działają). Do tego po przywróceniu ustawień fabrycznych ciągle mi pokazuje brak sieci, mimo tego że mogę odbierać i wysyłać wiadomości. Wiadomość już nieważna, udało mi się zrobi
 5. Gortax

  App Tray

  Witam, Dzisiaj pierwszy raz uruchomiłem smartfon xiaomi redmi 2, gdy tylko nacisnę an przycisk aby pokazać app tray "wyrzuca" mnie do ekranu blokady. Na początku miałem powiadomienie, że com.android.ui przestał działać, po przywróceniu ustawień fabrycznych już komunikatu nie mam i mogę wchodzić w opcje, w które nie mogłem wchodzić wcześniej. Jednak dalej nie mogę wyświetlić app traya. (Przyciski same w sobie działają)
×
×
 • Create New...