Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Przecież nikt Cię nie zmusza do siedzenia na dev. Możesz zawsze wejść na stronę Xiaomi i pobrać Global Stable, tam masz wszelkie funkcje dopieszczone i działające. Redmi 2 na początku miał straszne problemy, po ok. ~6miesiącach (przy romie ostatnim z MIUI 6) telefon na devie był praktycznie pozbawiony bugów. Po 2 powiedz mi jaka firma wydaje "Stable" w 100% sprawne? Bo żadna nie przychodzi mi na myśl, sony, samsung(BugWizz), LG, Google, HTC, Huawei, wszystkie te firmy mają "stable" sprawne w ~95%, zawsze znajdzie się coś, co nie działa.
  2. Z tego co pamiętam, to masz redmi note 2, a nie redmi 2... Potwierdź to przeniosę temat. Wracając do tematu, coś uwaliłeś, wyczyść może cache apki google play.
  3. Klik Opcja "Szukaj" na górze forum, polecam na przyszłość.
  4. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  5. Nezumi

    Imię dla psa

    Idealnie imię dla psa! W końcu jest z nich tyle szczęścia!
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Nezumi

    Imię dla psa

    Ja bym zaleciał czymś bardziej azjatyckim, jak japońskie "Inu", albo... Yuki, Sakura. Jak jeszcze na coś wpadnę to dam znać . Jeszcze wpadły mi fajne imionka, Saron i Isami, Sora .
  8. Raczej nic nie stracisz, a wiele zyskasz, procek, grafa, wykonanie, support.
  9. Yep, problem z GPS dotyczył 20 aktualizacji, bodajże właśnie 5.11.13 i 5.11.5, od 5.11.19 problem z GPS zniknął, nie wiem co było przyczyną, niby nic nie zmieniali, a jednak poprawa jest znaczna. Poprawka, nie te numerki aktu, na zły miesiąc paczyłem na PC i źle spisałem *.*
  10. Regulamin Forum Odnośnie "podbijania"... Co do problemu, sprawdź aplikacje ze sklepu google, jeżeli tam też będzie różnica, to 1 ma walnięty aparat.
  11. Nezumi

    Redmi 2 Pro 16 GB- zakup?

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. 1.Yep, nigdy nie miałem problemów z GPS 2.MIUIPolska posiada Root. 3.Działa 4.Napisz sprzedawcy, że chcesz model 2014811 i problemu nie będzie. 5.Jest OK. Tylko zaraz po otrzymaniu telefonu przychodzisz na miuipolska.pl i instalujesz MIUIPolska. 6.Nie, w mojej sygnaturce masz odnośnik do instrukcji.
  13. Masz jak byk napisane: "Stable". Masz Global. Wszelkie instrukcje instalacji i TWRP i Aktu masz na stronie miuipolska w zakładce "Pobierz MIUI" (nie naciskaj, najedź).
  14. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  15. Zainstaluj MIUIPolska, bo pewnie masz ten system, który dostałeś od sprzedawcy.
  16. średnio listy z Chin idą ~2tygodnie, więc tragedii nie ma, wszystko zależy na czym nam bardziej zależy, na czasie, czy na kasie .
  17. Jak wyślesz do Burizy to naprawią Ci gwarancyjnie, zapłacisz pewnie tylko wysyłkę do Chin (paczka w kole 50zł chyba, ale jak upchniesz w list to ~20zł, ew. kurierem ślij, ale wtedy ~120zł za wysyłkę z tego co wiem), naprawa tam z tego co mówił Buriza to ~15min, więc jak potrwa to 3-4dni, to będzie dużo i do końca grudnia pewnie telefon miałbyś. Sam tego nie uwaliłeś, bo jeżeli i po wipe i po MiFlash dalej nic nie wstaje, to raczej wyświetlacz padł.
  18. Jak to mówią u mnie w robocie, nie ma głupich pytań . Po to jestem ja i inne osoby na forum, aby pomagać (przynajmniej w większości ).
  19. Chyba zbieg okoliczności, jeżeli po wipe, a potem MiFlash jest dalej bez zmian, to raczej kwestia wyświetlacza, jakby podświetlenie walnęło... Ciekawe tylko dlaczego... Ceny wyświetlaczy... pewnie w kole 80$ + robocizna jeżeli dajesz do serwisu... Najlepiej napisz do MiCenter.
  20. Taką, jaką masz wersję urządzenia... Numer masz na tyle pudełka.
  21. MiCenter Masz wszystko wypisane. Gdzieś na forum ktoś podawał link do MiPC.
  22. Zrób MiFlash, jak po postawieniu systemu na nowo, dalej będzie bez zmian, to zostaje Ci MiCenter.
  23. Czym tu straszyć? MiFlash nie jest problemem, w końcu poradników jest cała masa. Po 2 na starcie poleciłem "Wipe Cache"=Przywróć fabryczne (wychodzi na 1), jeżeli to nie podziała, to MiFlash. Szukać tutaj przyczyny można i miesiąc, ale po co?
  24. Zrób sobie wipe cache(przywrócenie do fabrycznych), ew. MiFlash i wgraj na nowo system...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...