-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Dlaczego miałoby nie funkcjonować? Przecież ma odpowiednie pasma .
-
Mi4... Flagowiec, dużo lepiej wykonany, moim zdaniem lepsze wsparcie od strony softu niż w serii redmi.
-
Bez sensu zostawać na starym MIUI, jak nowe działa...
-
na 1Gb mam sofcik z... końcówki października, na 2Gb mam bodajże z końcówki września, różnicy w działaniu nie widzę, apki systemowe działają, gorzej się ma sprawa na 1Gb jak odpale Fejs + mess, wtedy zaczyna się "myślenie". Także powiedziałbym, że 1Gb jest świetna dla osób, które nie wymagają tony aplikacji w tle, a 2Gb dla osób bardziej wymagających.
-
wygląd zmieniasz w motywach, masz po prostu motyw, który zmienia zwykłe kreski, na kropki. Co do Google Play, to już musisz chyba napisać temacik w problemach tech. swojego telefonu i dokładnie opisać problem, wersję miui, etc.
-
system chodzi tak samo, co innego aplikacje, po prostu na 2Gb uruchomisz ich więcej w tle.
-
Jeżeli karta jest "nieaktywna" i takie info wywala, to jest tylko aktywacja karty SIM w chmurze Xiaomi, po zmianie języka na eng. powinien automatycznie iść sms aktywacyjny do Xiaomi, po chwili możesz zmienić na polski i info już nie powinno wyskakiwać.
-
No to chyba dobrze wyświetla, bo Virgin korzysta z nadajników Play i T-mobile, a telefon u góry wyświetla operatora nadajnika, a nie SIM . W jakim sensie jest nieaktywna, jeżeli masz połączenie z nadajnikiem Play, to jest aktywna, po prostu nie ma aktywacji w chmurze, zmień na eng. wyśle się SMS aktywacyjny i do przodu.
-
Czy przy aktualizacji na innych telefonach coś Ci się usuwa? Nie? No to tutaj też nie... To jest zwykła aktualizacja, a nie wipe, czy flash . Wszystko masz podane w instrukcji Instalacji 2014
-
Zaktualizuj sobie sprzęt do najnowszego miui i zobacz, czy problem dalej występuje. Masz dość starą wersję. Instrukcje Instalacji są na stronie miuipolska.pl
-
Kto? Jaki sprzedawca?
-
ma dostać MIUI na 6.0, jak na razie jest w testach wszystko więc... Ja bym chyba się zastanawiał szybciej nad Redmi Note 3 niż Mi3...
-
miuipolska, czy soft od sprzedawcy?
-
polecam kontakt z MiCenter na stronie miuipolska.pl...
-
miuipolska.pl -> Pobierz MIUI->Instalacja 2015...
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
- 1 odpowiedź
-
- flashfire
- viper4android
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Po zamrożeniu usług google play telefon działa 2x dłużej
Nezumi odpowiedział(a) na jaxkub temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Ah... Xiaomi powinna zakryć wszelkie informacje dotyczące wolnego RAMu, bo to się już nudne robi... Ram jest po to, aby go używać, a nie po to, aby patrzeć ile to się ma wolnego... Masz 500mb wolnego ramu? OK, masz 50mb, też OK! Ważne, aby telefon działał płynnie... Zamykam bo temat totalnie bez sensu.
-
Po finalizacji zamówienia musisz sobie dodać ew. koszt 23% gdy paczka dojedzie do Polski i zostanie do Ciebie wysłany monit o zatrzymaniu w cle i nakazem przedstawienia dokumentów zakupu (wyciąg z banku z tego przelewu etc.), szansa niby 50/50, albo będzie, albo nie. Jeżeli się boi VATów etc, to polecam sklepy tj. Technos, Accessories4You, XiaomiForSale (mają chyba najtaniej z tej 3).
-
mam 1Gb RAM wolnego, p odpaleniu fejsa z messagerem mam nadal jakieś 600-750mb.
-
Nah, ile razy można pisać, że MIUIPolska nie posiada stable? Wystarczy poczytać forum... Jeżeli chcesz stable to bierzesz od Xiaomi.eu, jeżeli MIUIPolska to instalujesz 5.12.4, koniec filozofii.
-
Nie ma takiej możliwości. Przynajmniej ja takiej przez praktycznie rok korzystania z MIUI nie znalazłem.
-
Pewnie się nie doczekasz, a tyle się tutaj pisze o pewnych sprzedawcach... mniejsza... Sam uwaliłeś telefon, więc, podpada pod gwarancję? Raczej nie, ale zawsze możesz próbować.
-
Długie ładowanie na oryginalnej baterii
Nezumi odpowiedział(a) na Leszczu temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
