Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Dlaczego miałoby nie funkcjonować? Przecież ma odpowiednie pasma .
  2. Mi4... Flagowiec, dużo lepiej wykonany, moim zdaniem lepsze wsparcie od strony softu niż w serii redmi.
  3. Bez sensu zostawać na starym MIUI, jak nowe działa...
  4. na 1Gb mam sofcik z... końcówki października, na 2Gb mam bodajże z końcówki września, różnicy w działaniu nie widzę, apki systemowe działają, gorzej się ma sprawa na 1Gb jak odpale Fejs + mess, wtedy zaczyna się "myślenie". Także powiedziałbym, że 1Gb jest świetna dla osób, które nie wymagają tony aplikacji w tle, a 2Gb dla osób bardziej wymagających.
  5. wygląd zmieniasz w motywach, masz po prostu motyw, który zmienia zwykłe kreski, na kropki. Co do Google Play, to już musisz chyba napisać temacik w problemach tech. swojego telefonu i dokładnie opisać problem, wersję miui, etc.
  6. system chodzi tak samo, co innego aplikacje, po prostu na 2Gb uruchomisz ich więcej w tle.
  7. Jeżeli karta jest "nieaktywna" i takie info wywala, to jest tylko aktywacja karty SIM w chmurze Xiaomi, po zmianie języka na eng. powinien automatycznie iść sms aktywacyjny do Xiaomi, po chwili możesz zmienić na polski i info już nie powinno wyskakiwać.
  8. No to chyba dobrze wyświetla, bo Virgin korzysta z nadajników Play i T-mobile, a telefon u góry wyświetla operatora nadajnika, a nie SIM . W jakim sensie jest nieaktywna, jeżeli masz połączenie z nadajnikiem Play, to jest aktywna, po prostu nie ma aktywacji w chmurze, zmień na eng. wyśle się SMS aktywacyjny i do przodu.
  9. Czy przy aktualizacji na innych telefonach coś Ci się usuwa? Nie? No to tutaj też nie... To jest zwykła aktualizacja, a nie wipe, czy flash . Wszystko masz podane w instrukcji Instalacji 2014
  10. Zaktualizuj sobie sprzęt do najnowszego miui i zobacz, czy problem dalej występuje. Masz dość starą wersję. Instrukcje Instalacji są na stronie miuipolska.pl
  11. Kto? Jaki sprzedawca?
  12. ma dostać MIUI na 6.0, jak na razie jest w testach wszystko więc... Ja bym chyba się zastanawiał szybciej nad Redmi Note 3 niż Mi3...
  13. miuipolska, czy soft od sprzedawcy?
  14. polecam kontakt z MiCenter na stronie miuipolska.pl...
  15. miuipolska.pl -> Pobierz MIUI->Instalacja 2015...
  16. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  17. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. Nezumi

    Wolny RAM

    Ah... Xiaomi powinna zakryć wszelkie informacje dotyczące wolnego RAMu, bo to się już nudne robi... Ram jest po to, aby go używać, a nie po to, aby patrzeć ile to się ma wolnego... Masz 500mb wolnego ramu? OK, masz 50mb, też OK! Ważne, aby telefon działał płynnie... Zamykam bo temat totalnie bez sensu.
  20. Po finalizacji zamówienia musisz sobie dodać ew. koszt 23% gdy paczka dojedzie do Polski i zostanie do Ciebie wysłany monit o zatrzymaniu w cle i nakazem przedstawienia dokumentów zakupu (wyciąg z banku z tego przelewu etc.), szansa niby 50/50, albo będzie, albo nie. Jeżeli się boi VATów etc, to polecam sklepy tj. Technos, Accessories4You, XiaomiForSale (mają chyba najtaniej z tej 3).
  21. mam 1Gb RAM wolnego, p odpaleniu fejsa z messagerem mam nadal jakieś 600-750mb.
  22. Nah, ile razy można pisać, że MIUIPolska nie posiada stable? Wystarczy poczytać forum... Jeżeli chcesz stable to bierzesz od Xiaomi.eu, jeżeli MIUIPolska to instalujesz 5.12.4, koniec filozofii.
  23. Nie ma takiej możliwości. Przynajmniej ja takiej przez praktycznie rok korzystania z MIUI nie znalazłem.
  24. Pewnie się nie doczekasz, a tyle się tutaj pisze o pewnych sprzedawcach... mniejsza... Sam uwaliłeś telefon, więc, podpada pod gwarancję? Raczej nie, ale zawsze możesz próbować.
  25. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...