Jump to content

damian12332146

Użytkownicy
 • Posts

  221
 • Joined

 • Last visited

About damian12332146

 • Birthday 09/01/2002

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczytno

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi6 6/64

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

damian12332146's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

25

Reputation

 1. Najprościej tym: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tapbase.LTEswitcher
 2. @stjimmy.jos W końcu... Rozwiązanie było tak banalne, że aż mi głupio. Zainstaluj xiaomi.eu i puść komendę "fastboot format userdata" w konsoli. Oczywiście skopiuj z pamięci pliki, których nie chcesz stracić.
 3. 3.1.1, 3.1.0. Na obydwóch wersjach flashuje się bez problemu. Gorzej z bootowaniem... /Edit Ale jaja... wystarczyło fastboot format userdata i telefon się uruchomił.
 4. właśnie ściągam jakiś los, który podobno ma działać na firmware z miui 7.9.22. zobaczymy... próbowałem - bezskutecznie. Z wipe system, bez wipe system i nadal nie wstaje.
 5. Miflashem xiaomi.eu nie zainstaluję. Dziś już chyba 5 razy miflash poszedł w obroty, kilka godzin prób i nadal nie startuje żadna wersja xiaomi.eu, mimo, że wszystkie global i china działają.
 6. Sprawdziłem. Nic z tego. Wrzuciłem china dev 7.8.15, który miałem na dysku i nadal nie przechodzi żadna wersja xiaomi.eu. To jakaś magia. Miesiąc temu zainstalowałem xiaomi.eu bez problemu, wróciłem na 1 dzień na global dev i teraz nie ma odwrotu. Każdy plik zip, który ma w nazwie "xiaomi.eu" powoduje bootloop...
 7. Najbliższe wydanie podobno 7.10.9. Więc trochę sobie poczekamy... Ja aktualnie próbuję odtworzyć wszystkie kroki, które wykonałem przy pierwszej instalacji xiaomi.eu na moim Mi6. Najpierw china dev 7.8.15, a potem xiaomi.eu 7.8.17. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 8. Może nam się firmware zaktualizował po zainstalowaniu 7.9.22? A w xiaomi.eu jest starszy? Nie wiem...
 9. Dokładnie ten sam problem u mnie. Dodam jeszcze, że global dev startuje bezproblemowo zarówno po instalacji przez miflash, jak i przez TWRP. Po mojemu skrypt jest w pewien sposób wybrakowany i xiaomi.eu flashuje się tylko na starszych wersjach xiaomi.eu, a na globalu jest jakaś "kolizja". PS. Pobieram od nowa zip, bo widzę, że od wczoraj jest jakiś nowszy plik 7.9.21 z innym MD5 na serwerze.
 10. W skrócie: mam xiaomi.eu 7.9.21, instaluję miflashem china dev, flashuję twrp, flashuję xiaomi.eu 7.9.21 - bootloop. Znowu miflash, tym razem global dev. Sytuacja się ponawia. Próbuję jeszcze kilka razy, wersja najnowsza, wersja z sierpnia, z wipe system, bez wipe system, z wipe all i... nic. System instalowany przez miflash działa bez problemu, a system z paczki wrzuconej przez twrp nie wstaje, mimo kilkugodzinnych prób. Za pierwszym razem, po odblokowaniu bootloadera zainstalowałem xiaomi.eu bezproblemowo, od tamtej pory co tydzień wrzucałem też aktualizacje i również wszystko działało. A teraz nagle telefon nie przyjmuje "naszego" softu. Ma ktoś jakiś pomysł?
 11. Mam, ale nie potrafię go zmusić do działania. Nic się nie wyświetla po wejściu w aplikację. Zresztą, jeśli to wina zasięgu to z takich statystyk nic nie wyniknie. Dodam jeszcze, że na mi4 używanym w tej samej lokalizacji, z takimi samymi bandami nie ma takich problemów.
 12. U mnie, na mi6, SOT akceptowalny (7 do 8 godzin z ciągłym wifi/lte i bluetooth), ale martwię się o użycie baterii przy wygaszonym ekranie. Przez noc potrafi mi zjeść 15-20%. Nie przypominam sobie takich cyrków na global dev. Obwiniam zasięg sieci albo którąś z socialmediowych aplikacji. Dziś wyłączyłem dt2w i ustawiłem na sztywno WCDMA. Będę testował dalej...
×
×
 • Create New...