Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Domyślnie w ustawieniach Sim 1 ma przyznane LTE, Sim 2 nie, w sofcie można je "zamienić". Przynajmniej z tego co pamiętam, to tak się dało...
  2. MIUIPolska wszystkie (prócz Mi3/4/Note na 6.0) posiadają root, aby dodać aplikację do root musi ona zrobić "1 krok", aby system zobaczył, że takowa apka root'a potrzebuje. Czyli tak jak pisałem wcześniej, odpalasz aplikację (najłatwiej to przetestować na WLD), gdy wyskakuje monit o "potrzebie root'u", wchodzisz w Panel Sterowania (aplikacji nie zamykasz, ma ona ciągle być w tle odpalona), następnie Uprawnienia->Root i tam jest lista apek potrzebujących roota. Jeżeli nie działa to... cóż.. coś się widocznie źle zainstalowało...
  3. Ma B1/B3, więc dlaczego miałoby nie działać?
  4. Nie, bo z czego mają Ci dać fakturę? Przecież to chiński sklep z magazynem w Czechach , żaden chiński sklep faktur nie daje.
  5. nic nie popsujesz... po prostu idź zgodnie z instrukcją...
  6. ale odpalasz apke, a potem home (nie zamykasz jej) i wchodzisz w panel?
  7. 1. Odpal apkę->home->Panel Sterowania->Uprawnienia->Root i tam zaznacz sobie dostęp. 2. Niektóre reklamy są blokowane, inne nie... 3. Nie pomogę, używam Inboxa . Co do samego poradnika/samouczka, to... takowy jest w "przygotowaniu", sporo informacji możesz dowiedzieć się z https://miuipolska.pl/faq/ oraz działu Tutoriale na forum.
  8. Nezumi

    Ogromna przecena?

    Ja widzę, że ta promocja tam trwa już 3 dzień, a miała być do północy z pon, na wt. xDDDD
  9. Wysyłasz do Czech, komunikacja w j. ang. Najlepiej napisać do nich na FB/Mail, a tam już podadzą co i jak. Weryfikacja? Numerem zamówienia/PDF'em z zamówienia. XFS nie daje faktur, to co dają, to zwykłe podsumowania .
  10. Tia.. a ta miska ryżu ma dodawać autentyczności? Na siłę szukacie informacji, których nie ma, a przynajmniej nie będzie przez najbliższe 7dni... Tych wszystkich przecieków/rendeów/fotekch, jest masa i jedna przeczy drugiej... Szkoda czasu na szukanie takich rzeczy, lepiej usiąść sobie wygodnie i pooglądać coś ciekawego .
  11. Napisać do sklepu i się zapytać czy mają? XFS: https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/312-note-3-pro-332.html https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/311-note-3-pro-216.html A4U: brak.
  12. Jak... zablokowane? Konta raczej nie usuniesz .
  13. Brałbym Note 3 na Snapdragonie ;-;.
  14. polecam: http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/ lub http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6992
  15. Zarówno Technos jak i A4U sprzedają towar i na allegro i na swoich stronach. Technos: http://www.technos-online.pl/ lub http://allegro.pl/show_user.php?uid=34727773 A4U: http://accessories4you.pl/ lub http://allegro.pl/show_user.php?uid=1714475 Oba sklepy są polskie.
  16. Czy tylko mnie zaintrygował ten dziwny szum w filmiku? Ten sam "efekt" się pojawiał na Mi4 u kilku osób podczas kręcenia filmików... i nie tylko Mi4, RN2 chyba też coś takiego miało .
  17. W MIUI v6 i v7 odtwarzacz jest osobnym widżetem, zazwyczaj widoczny dopiero po odpaleniu muzyki. Więc tej funkcji już raczej nie upolujesz, ale szukać nie zaszkodzi.
  18. Motywów z tym ekranem jest maaasa... Tapetkę możesz sobie pobrać np. z sekcji "tapety" jak wejdziesz sobie w aplikacje motywy... Motyw "Art" ma taki ekranik, Nature Plus również...
  19. @pietros Tak. możesz powyłączać wszelkie wysyłane rzeczy. Wchodzisz w Konto Xiaomi->Chmura, a tam wywalasz wszystkie przełączniki etc.
  20. Szansa jest zawsze .
  21. Konto Xiaomi->Chmura->Pojemność->App buckaps.
  22. Przez te 2tygodnie nazbierało się pewnie nie mało zamówień więc, to raczej logiczne, że mają problem się teraz wyrobić ze wszystkim... Każdy większy sklep w Chinach ma ten sam problem. Jak Ci zależało na czasie, trzeba było brać z XFS/Technos/A4U.
  23. Tak, logujesz się mailem lub numerem, ale w bazie Xiaomi masz potem dane urządzenie podpięte pod nr telefonu karty .
  24. na Aliex jest masa tych szybek i nawet folii ochronnych na nie. Co do noszenia w kieszeni... cóż... Tam są różne rzeczy, nie wszystkie wyczujesz, a najgorsze są jakieś drobne ziarenka piasku .
  25. Dostajesz dostęp do chmury, back up'ów, forum en.miui, lokalizacji urządzenia (gdyby się zgubiło/zostało skradzione) i pewnie kilku innych funkcji... Konto Xiaomi łączy numer telefonu z danym urządzeniem. Po wyjęciu karty sim i wsadzeniu nowej, do konta dodaje się kolejny numer pod dane urządzenie. Nie wiem czy jest jakiś limit. Jeżeli nie będziesz zalogowany do konta, a będziesz chciał dane urządzenie podpiąć pod nowy numer, to będzie to niemożliwe.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...