-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
@Lopez13 pewnie kwestia androida 6.0... trzeba dać Xiaomi czas, aż to dopracują ;<
-
Witam, może i nie do końca temat związany z "Komputery i Laptopy", ale bardziej pasuje on tutaj, niż gdziekolwiek indziej , mianowicie, posiadam w/w router w parze z modemem Huawei E3372 i ostatnio zauważyłem, że... chyba zasilanie z gniazda USB routera jest... za słabe dla tego modemu... o ile podpięte mam tylko PC pod sieć, to jest OK, ale gdy urządzeń jest więcej lub gdy jestem sam, ale zaczynam coś ściągać przez czas dłuższy niż 15min, modem się "zwiesza", router pokazuje, że połączenie jest, dioda na modemie stale świeci niebieskim światełkiem (czyli niby jest połączenie z anteną LTE), ale internetu na urządzeniach... brak. Pomaga wyjęcie i ponowne podłączenie modemu. Zasięg LTE mam maksymalny, więc to nie kwestia zasięgu. Reasumując, jeżeli to rzeczywiście jest zbyt słabe gniazdo USB w routerze, to czy zakup HUB aktywnego ma sens oraz czy jeżeli takowy HUB zakupie, to czy istnieje możliwość, aby Router widział więcej niż 1 urządzenie podpięte pod USB np. instalując inny soft niż producenta? Mając HUB walnąłbym sobie odrazu drukarkę pod sieć .
-
Nie, nie będzie... brak obsługi FDD-LTE, działać będzie TYLKO 2G.
-
U mnie na najnowszej aktualizacji nie ma problemu, na 6.2.4 zdarzało się.
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Mi się ten LG nie podoba :< Taka... cegiełka... Strasznie gruby się wydaje... Teraz raczej szału nie będzie, wszystkie "flagowce" będą na 820 i będą takie same, różnić się będą wyglądem... Samsung wsadzi swoje Exynosy ew. Huawei Kiriny... Ale szału nie będzie... Mam ostatnio wrażenie, że na rynku smartfonów panuje jakaś taka... stagnacja... Producenci się pocą, aby coś "ciekawego" pokazać, ale... "szału nie ma, spodnie z tyłka nie spadają, kobiety nie piszczą" . -
Niestety, u nas ta opcja pokazuje tylko free motywy, które mieliśmy . Jak zakupisz, to motyw powinien się przypisać do Twojego konta Xiaomi, pobierasz ze strony, wrzucasz na telefon i potem w apce motywy jest gdzieś opcja do "użycia lokalnych motywów", tam wyszukujesz ten motyw, instalujesz i działa . AirOS powinien u nas banglać, przez dłuuuugi czas miałem go u siebie na Mi4, aż do wipe'a... zapomniałem go sobie zgrać ;<
-
Cholera... miałem kiedyś takich motywów masę, ale przy przejściu na 6.0 robiłem wipe i to poczyściłem ;-; Jak coś dorwę to dam znać . Jak masz wolne kredyty na en.miui to może uda Ci się dorwać to: http://zhuti.xiaomi.com/detail/a8d94bf6-9d14-4bb7-855d-58ca9f11b68c z tego co pamiętam, to tutaj jest kalendarz na ekranie blokady i dość spore możliwości dostosowania ekranów blokady .
-
Nie ma tragedii... baterię ogarną, tego możemy być pewni, a sam jakichś poważnych problemów nie dostrzegłem... Ja za specjalnie też nie grzebie w telefonie, używam zwykłych apek i dzownie/sms'uje. Powiadomienia mi dochodzą, dioda działa, obracanie działa, co prawda brakuje mi tych poziomów głośności z 4.4, ale.. da się żyć z tym co jest .
-
Xiaomi tak już w sumie ma... jak wydają coś "nowego" to te 2miesiące trzeba się "przemęczyć". Zazwyczaj po tym czasie wychodzi taki 1 poważny i świetny "stabilny" rom dev, potem znowu zaczynają się bawić i po kolejnych 2/3 mies. znowy mamy taki rom . Przynajmniej na Mi4 zauważyłem taką zależność .
-
Na ekranie blokady, jak wejdziesz w trybik, to jest więcej opcji, wydawało mi się, że można tam wybrać kalendarz zamiast pogody .
-
Bez przesady, aż tak źle nie jest .
-
Zeny Imitasi ma chyba w opcjach ekranu blokady możliwość dodania notek z kalendarza... Przynajmniej tak mi się wydaje .
-
Takich nie ma . Wszystkie już były gdzieś tam, zostały naprawione, a w 6.0 powróciły, jak np. WiFi drenujące baterię .
-
Apka widocznie wymusiła GPS, inaczej by się nie odpalił. Numeracja Stable jest od Xiaomi, wersja MIUI (aktualnie 7.1), a następnie jakieś 2 cyferki od nich, wersje dev są od rok.mies.dzień. Chcesz Stable od Xiaomi, to wgrywasz przez aktualizacje, a następnie jak zacznie walić FC, to full wipe.
-
Tak, ale oba wrzucają Cię do tej samej aktualizacji, czyli 5.12.17 .
-
Z tego co wiem po 5.12.17 zostaje już 1 partycja...
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Wszystkie sklepy za tyle wystawiają... Jak można płacić za coś, czego nie ma? Nikt nie wie ani jak będzie wyglądać, ani ZA ILE będzie sprzęt... za 3/4dni się okaże, że tel kosztuje 200$ mniej i będzie lament... -
Niedziałające aplikacje po aktualizacji do MIUI 7
Nezumi odpowiedział(a) na Titus91 temat w Problemy techniczne
a w Pobrane->(..)->Ustawienia zmieniłeś znowu na Bez Limitu? Po instalacji Andka 6.0 tam znowu wraca limit po danych mobilnych....- 8 odpowiedzi
-
- android 6.0.1
- mi4
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Stabilna wersja miui v6 oraz miui v7( wg użytkowników)
Nezumi odpowiedział(a) na Dziara25 temat w Dyskusja ogólna
5.11.5 oraz 5.11.12(13)... Już mi się nudzi to podawać ;-; pisałem to w tym dziale już z 5x.... -
Heh, geniusz. Podawać kod ze zdrapki . Teraz jedyny sposób aby się przekonać, czy to oryginał, to napisać do kolesia, żeby wgrał MIUIPL lub pokazał, że takowy jest wgrany, a i tak to Ci nie da 100% pewności, bo zawsze może to być refubrished, jeszcze dobrze byłoby się zapytać gdzie go kupował .
-
800MHz jest "w powijakach", u nas ogólnie stosuje się z tego co pamiętam 1800Hz (b1), więc będzie Ci hulać LTE ;-;
-
Nie wiem, sam nam powiedz, 6.0 jest w becie, co wszędzie piszemy i nie, nie zobaczysz żadnej różnicy między 4.4 a 6.0... nie na MIUI...
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Wystarczyło przeczytać nazwy ROM'ów w linku który podałem .
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Nie. Tutaj chodzi o to, że ikonki aplikacji nie są "na swoich miejscach", są poprzesuwane, milimetrami, ale są i jak się przypatrzysz, to to zobaczysz . No i ten przycisk Home + wgięta ramka nad palcem .
