Jump to content

neurofit

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  3miasto

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 kate

neurofit's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Mam i nie polecam. Nieooreczny i spada : /
 2. Fajnie ALE, zostajesz więźniem Notify & Fitness for Mi Band , która jest mało intuicyjna, a większość funkcji płatna. Dla innych app odblokowanie przy użyciu Fix-it for Mi Band 2 nie działa. Szkoda.
 3. Mam ten sam problem. Poprzedni telefon sparowany z mi Band 2, był padł. Mi Fit prosi o rozparowanie na starym (niedziałajacym) telefonie. I w ten sposób mam dobrą opaskę, której nie mogę używać :/ Czy ktoś ma pomysł ?
 4. Mam Redmi Note 3 SE z X-Kom. na początku zaktualizowałem MIUI do 8.0.1.0. Potem szukałem we wszystkich ustawieniach , ale nie znajduje opcji otwierania odciskiem palca. Pod "blokada ekrany" > "Ekran blokady i odcisk palca" > po tapnieciu na "dodaj odcisk palca" > mam tylko do dyspozycji 3 opcje 1.Wzór, 2. Kod PIN, 3. Hasło - i nic , a nic o odcisku palca. Czy ktoś wie jak dość do odcisku ?
 5. Ta aplikacją robi co ma zrobić. A przez ubiegły miesiąc próbowałem odłączyć Mi Band 2 od niedziałającego fona. ... Jak się okazuje, App Fix-it for Mi Bang 2 pracuje tylko dla "swojej" App "notify & fit" :/ , wiec przy próbie powrotu do "Mi Fit" i innych okazuje sie bezuzyteczna. Wiec problem z z nieodłączonym Mi Bang 2 od Samsunga 4 w którym padł ekran nadal pozostaje. Czy ktoś ma pomysł ?
 6. Dajcie znać , gdzie radzicie zakupić MI 5 ? W Polsce od pośredników, czy raczej zadać sobie trud i na stronie sklepu z Chin ? Pozdrawiam forumowiczów.
 7. Czytałem sporo, ale na pewno nie wszystko, i część dawno Acid. A czy po zakupie w Chinach przez Xiaomi.com i przywiezieniu, można reklamować wysyłając do Chin (ale prawdę mówiąc to gdzie?) Myślę , że to dobry sprzęt , ale jak wiadomo trza brać wszystko pod uwagę.
 8. Dzięki za informacje. Myślę także o MI-3. Czy MI-3 też można kupić od ręki? czy popyt jest tak duży, że są przedpłaty i "kolejki" ? Czy ktoś z was próbował? -- 19 paź 2013, o 22:40 -- Rozumiem, że sklepie fizycznym w chinach nie ma co ryzykować. Dzięki Acid za ostrzeżenie
 9. Mogę mieć przywieziony z Chin MI-2s, ale... czy to się opłaca? czy w ogóle można ten telefon kupić poza ibua gou, po prostu "na mieście"? gdyby ktoś miał mi przywieść, to jak jest z gwarancją? na co zwrócić uwagę poza Snapdragon'em? czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na te pytania. Pozdrawiam Forumowiczów.
×
×
 • Create New...