Jump to content

mkeram

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

mkeram's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Podsumowując, jak kupię redmi3 to żadnej funkcjonalności redmi2 nie stracę? Głownie chodzi mi o mozliwość korzystania z LTE na obu kartach (nie jednocześnie). Rozmowy w obu modelach mają podobną jakość? Zyskuję większy wyświetlacz i niestety trochę większa obudowę oraz dużo lepszą baterię. Rażących problemów z redmi3 nie ma?
  2. Czy redmi 3 umożliwia korzystanie z LTE na obu kartach czy tylko jednej? Jeśli dobrze widziałem to karty są różnych rozmiarów w poszczególnych slotach?
  3. Cześć, Naczytałem się i naoglądałem recenzji jakie te telefony są wspaniałe i postanowiłem sobie jeden z nich sprawić. Niestety nie wiem, który do moich trochę nietypowych potrzeb będzie najlepszy. Potrzebuję telefon - na 2 karty sim (plus i orange z pinem) - jeśli to możliwe chciałbym by dało się korzystac z LTE z obu kart nie naraz, tylko jak jedna karta nie będzie miała zasięgu to, żeby dało się przełączyć na drugą i by net działał jeśli druga karta będzie w zasięgu LTE. - żeby bateria trzymała min 2 dni. - internet będzie słuzył głównie do poczty i www. Bez filmików i gier. Mimo małych wymagań i małego zużycia miesięcznego bardzo zalezy mi na LTE bo 3g niezaleznie od opa u mnei działa tragicznie - bezproblemowo dzwonić - idealnie jakby był mniejszy od 5cali Nie potrzebuję: - grać - wodotrysków - dodatkowej karty pamięci Rozważam: Redmi2 1GB, Redmi2 2GB i Redmi 3. Czy możecie coś doradzić? czy któryś z powyższych się nada? Może jakiś inny w rozsądnej cenie? Pozdrawiami Mkeram
×
×
  • Create New...