Jump to content

dron22

Użytkownicy
 • Posts

  29
 • Joined

 • Last visited

dron22's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ciekawe czy to kwestia wgranego androida/miui, a może po prostu roota.
 2. Rozumiem, myślałem że piszesz o tym kablu jeszcze w kontekście podłączania tego pendrive'a. Teraz wszystko jasne. Jeszcze zapytam, masz możliwość wyboru instalacji aplikacji prosto na tego pendrive'a?
 3. Nie zrozumieliśmy się, chodzi mi o takie coś: http://blog.pclab.pl/mieszko/Pendrive.z.wtyczk%C4%85.mikro-USB.czyli.prawie.jak.alternatywa.dla.karty.mikro-SD,375
 4. Można wiedzieć jakiej firmy pendrive i pojemność oraz czy istnieje jakaś możliwość, aby decydować czy zainstalować aplikację na tej pamięci zewnętrznej?
 5. A czy ktoś próbował podłączyć pendrive na microusb bezpośrednio do telefonu?
 6. Można wiedzieć co to za model przejściówki?
 7. Chodziło mi o coś bardziej "mobilnego" Coś w ten deseń:
 8. A czy ktoś ma adapter, który w mi4c radzi sobie z obsługą kart sd/microSD?
 9. Czy ktoś testował połączenie przejściówki na kartę SD? Jeśli tak, to jak się to sprawuje?
 10. Czy można jakoś zmienić ikonki dodane do zakładek szybkiego wybierania w standardowej aplikacji internet?
 11. Dopiero teraz zwróciłem uwagę na to, że działające słuchawki to 3-pinowe, zaś niedziałające to 4-pinowe.
 12. Nie ma tam zabrudzeń, a jack dobrze dociskam. Poza tym, gdy podłączam te słuchawki po chwili następuje takie nieustanne stukanie do czasu włączenia muzyki/pojawienia się jakiegoś dźwięku systemowego, która jest zniekształcona do tego poziomu, że nie da się jej słuchać. Poza tym gdyby był tam brud, to podejrzewam, że problem występowałby ze wszystkimi słuchawkami, a nie z częścią.
 13. Mam problem ze słuchawkami podłączanymi do mi 4c. Na 4 pary tylko 2 działają prawidłowo, w pozostałych dźwięk jest nieczysty i praktycznie nie do słuchania. Nie działają np. słuchawki dokanalowe Sony Ericsson. Czy ktoś miał podobny problem i jest w stanie znaleźć odpowiedź, dlaczego tak się dzieje?
 14. Mam problem ze słuchawkami podłączanymi do mi 4c. Na 4 pary tylko 2 działają prawidłowo, w pozostałych dźwięk jest nieczysty i praktycznie nie do słuchania. Nie działają np. słuchawki dokanalowe Sony Ericsson. Czy ktoś miał podobny problem i jest w stanie znaleźć odpowiedź, dlaczego tak się dzieje?
 15. 1)Czy ktoś miał problem ze słuchawkami w tym telefonie? Na 4 pary dwie działają dobrze, a 2 przenoszą dziwne dźwięki imitujące graną właśnie muzykę. Czy Xiaomi Piston v3 dają gwarancję dobrego odtwarzania dźwięku? 2)Czy istnieje jakiś patent na szybkie i działające otagowanie utworów muzycznych i dodanie do nich okładek, które będą widziane przez aplikację muzyki xiaomi?
×
×
 • Create New...