Jump to content

patrykt

Użytkownicy
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

patrykt's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Synchronizacja w Redmi 3, a właściwie to, jakie z nią są problemy, to temat rzeka. Amazonka. Ale do rzeczy: jak wejdę w aplikację Kalendarz Google i wybiorę opcję refresh, to mam aktualne wydarzenia. Sama z siebie nigdy tego nie zrobi. Wchodzę w ustawienia, other accounts, google, moj email, a tam niektóre rzeczy zsynchronizowane dziś, inne kilka dni temu, w tym kalendarz. Dlaczego? Czemu w tych telefonach nie może wszystko działać normalnie, sprawnie, ot tak, po prostu... Nie wgrywałem ROMu, nic nie majstrowałem z telefonem.
 2. Wszystko sam ręcznie wgrywałem. Ok, tak też zrobię.
 3. nie wiem dokładnie jak to się sprawdza. wklejam screenshota z info z ustawień:
 4. Poprawiłem temat oraz opis, chociaż naprawdę niewiele tutaj można dodać, kwestia jest dość jasna.
 5. Jak w temacie. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ kilka aplikacji nagle (od jakichś 2 tygodni) zaczęło się wyłączać przy korzystaniu z nich. Wyłączają się po około minucie, czasem później. NA liście otwartych procesów wciąż widnieją. Czasami nie tyle, co zamykają się, a restartują i pokazują ekran startowy. Nie wgrywałem ROMu, nic nie majstrowałem z telefonem. Wcześniej śmigało wszystko dobrze.
 6. Chcę w MIUI pobrać nową czcionkę, ale skąd mam wiedzieć która z nich posiada polskie litery? Po kilku próbach się zniechęciłem. Jakieś rady?
 7. Witam. Kiedyś, jak zdjęcia z galerii kopiowalem do dropboksa, to lądowały tam idealne kopie. Po aktualizacji systemu zdjęcia na dropboksie mają kilkukrotnie mniejszy rozmiar. Nie mogę nigdzie znaleźć tego w ustawieniach... EDIT: sytuacja ma miejsce, jesli udostepnia się wiecej niz 4 zdjecia...
 8. Witam, Cały czas pojawia mi się komunikat "authentication is required. you need to sign into your google account". Podmiana google services apk nie pomogła. To samo czyszczenie danych aplikacji, usuniecie i dodanie ponownie konta google.
 9. Witam, Problem, jak w temacie. Próbuję lokalizować teleon tutaj: https://www.google.com/android/devicemanager?hl=pl&u=0 ale to nie działa.
 10. mam podobnie. nie ostrzy zdjęć robionych z bliska.
 11. tak zrobiłem. po pierwsze utraciłem nieodwracalnie wszystkie eventy dodanie na telefonie.... po drugie nowoutworzone konto google na liście rzeczy do synchronizacji nie ma już kalendarza...
 12. od marca (!) nie synchronizuje mi kalendarza. mam komunikat: sens is currently experiencing problems. it will be back shortly.
 13. niestety mam to samo. do tej pory obstawiałem kartę sim lub sd.
×
×
 • Create New...