Opal

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Opal

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czołem, Czy ktoś spotkał się z takim problemem: Odpalam Chrome, przytrzymuje adres na górnym pasku, żeby się cały zaznaczył, pojawia się chmurka (kopiuj, wytnij), wybieram cokolwiek, chmurka znika, ale miejsce po niej zostaje. Dokładniej widać to na screenie.
 2. Dobry wieczór Panowie, Mam problem z odblokowaniem bootloadera w MI5 (global dev od Goldwaya). Permission mam od wczoraj, ale nie mogę zalogować się do Mi Unlock. Po wpisaniu danych (nie ma różnicy czy nr telefonu, czy ID) pokazuje się komunikat: "Couldn't sign in (code:1)" Przekopałem internety, ale nic na ten temat nie znalazłem. Nie wiem czy znaczenie może mieć to, że konto Xiaomi mam na polski numer, a obecnie przebywam w UK (zmiana lokalizacji na koncie nie pomaga). Próbowałem nawet oszukać lokalizację FakeGPS na polską, ale też nie działało. Ktoś coś poradzi?
 3. Witam, Czy spotkaliście się z czymś takim jak na załączonej grafice? Telefon albo leżał w tym samym miejscu, albo przemieszczał się w centrum Warszawy. Virgin Mobile. Włączone LTE. Wybór sieci automatyczny. Nie działają wipe'y, hard'y update'y softu. Do tego telefon potrafi zresetować się, leżąc w jednym miejscu niedotykany.
 4. Na innych stronach jest podobnie. W Chromie problem nie występuje
 5. Wersja MIUI: 5.11.13 Posiadany smartfon: Mi4 Jakim użytkownikiem jesteś? zaawansowany Opis znalezionego błędu Przy próbie dodania komentarza na Facebooku przez stronę m.facebook.com cała zawartość nie ponosi się "nad" klawiaturę tak, aby było widoczne pole edycji. Mówiąc wprost - nie widzę co piszę, gdyż zasłania mi klawiatura. Dzieje się to na klawiaturze Google i Xperia.