-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Ciekawe. Spróbuj może walnąć sobie Wipe cache+dalvik/art, a następnie zainstalować klawe google ze sklepu, może załapie, jak nie pomoże to wtedy full wipe + ponowna aktualizacja.
-
Piszesz najpierw, że nie masz w ustawieniach żadnej klawy, a teraz piszesz, że masz swift i google, które odinstalowałeś, to w końcu jak jest? Jeżeli klawa google była od początku to nie powinieneś jej usuwać... bo po co?
-
Nie. Zostajesz na 6.3.10 z nową, albo robisz powrót do starszej z full wipe.
-
System narzuca instalowanie niepotrzebnych apek
Nezumi odpowiedział(a) na pablito110281 temat w Problemy techniczne
Po cholere je usuwasz? Wadzą w czymś? Przecież to są apki systemowe, to nic dziwnego, że wracają, o to w tym chodzi... -
Postępuj zgodnie z instrukcją i po problemie... Nie uceglisz, nie ma jak... Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Zerknij sobie jeszcze Piston Iron, ale w tej cenie to ty wiele nie oczekuj . Jak chcesz dobre basy, to musisz wydać to ~200zł na NuForce .
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Na stronie jest paczka z dodatkami MIUIPolska, spróbuj ją zainstalować lub zainstaluj 2x aktu 6.3.31, widocznie klawa google Ci się nie zainstalowała. Możesz też wejść do sklepu Google na PC i przez PC zainstalować na telefonie jakąś inną klawę.
-
System narzuca instalowanie niepotrzebnych apek
Nezumi odpowiedział(a) na pablito110281 temat w Problemy techniczne
Jakie aplikacje? Dokładniej proszę... No i sam instalowałeś, czy 5.11.5 dostałeś już ze sklepu? -
To proszę bardzo, cytuje poniżej post Acid'a Jeszcze jakieś pytania?
-
Problem z wyświetlaczem po dłuższej blokadzie
Nezumi odpowiedział(a) na nonkowski temat w Problemy techniczne
Spróbuj zainstalować MIUIPolska, jeżeli będzie to samo, to chyba zostaje MiFlash... w najgorszym wypadku serwis. -
Stare info, udało się znaleźć obejście.
-
No to jak Ci pisałem wyżej, PL powinno być na zablokowany BL jak i na odblokowany.
-
Problem z wyświetlaczem po dłuższej blokadzie
Nezumi odpowiedział(a) na nonkowski temat w Problemy techniczne
Dodatkowo podaj jakiego softu używasz . Ustawienia->Informacje o telefonie. -
Czemu by nie? Jak znajdziesz coś lepszego za te pieniądze to daj znać, ja nie znalazłem .
-
Chiny, Indie, a teraz doszły chyba Brazylia i RPA. Nie wiem czy Redmi 3 ma Global, nie szperałem nigdy . Nie ma co się zbytnio przejmować i bać "chińczyków", każdy z nas kiedyś był "świeżakiem", gdybym nie kupił rok temu Redmi 2 to do dziś bym nie wiedział jak sobie wgrać CM .
-
MIUI jest intuicyjne, odnajdziesz się w angielskim bez problemu przez te 2tygodnie. Nie bierz żadnych opcji z odblokowanym BL, najlepiej zrobić to samemu. Jest język PL dla Redmi 3 od Xiaomi.eu/MIUIPL. Z tego co kojarzę to w sumie język PL niedługo będzie w romach Global od Xiaomi więc być może nawet się nie będziesz musiał bawić w grywanie bo dostaniesz PL od producenta za jakiś czas .
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Polecam zerknąć sobie jeszcze na XFS: https://www.xiaomiforsale.com/pl/ Dobra cena, pewny serwis, pewne produkty, a do tego jeszcze kody zniżkowe dla MIUIPolska, które znajdziesz na naszej stronie głównej .
-
Ile razy człowiek może pisać, że te dziury w wykresie to nie restarty, a zwyczajne bugi graficzne związane z androidem 6.0? Na 5.1 w sumie jest to samo. Panika o nic, a na forum 100x było mówione co to ;-; Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
@kajfasz Wystarczy odblokować BL, czyli jakieś 2-3tygodnie przemęczyć się z angielskim (nie polecam kupować tych telefonów z wgranym PL, bo możesz być w 99% pewny, że jest tam jakiś wirus...), a następnie zainstalować sobie PL od MIUIPolska. Nie bój się, są to dość proste rzeczy, a na forum na pewno znajdziesz pomocne tematy, wątki, jak i ludzi, którzy pomogą przebrnąć przez pierwszą instalację . Wydaje mi się, że do Redmi 3 i 3 Pro będzie ten sam rom (podkreślam, wydaje mi się).
-
Wszystko jest OK... Full jasność potrafi zjeść baterie... Nie ma co się bawić w takie szczegóły dopóki wszystko działa, a bateria wytrzymuje mniej więcej tyle co zawsze...
-
zależy od jakości, używanego bts'a (LTE/3g/2g), jasności ekranu, apek w tle i pewnie jeszcze kilku innych czynników. Na LTE + 720/1080p tak, może zjeść 5% baterii...
-
Wgrałeś na nowszą aktu, starsza, dlatego się wali... wipe all data/powrót do fabrycznych, następnie aktualizacja do MIUIPL/Xiaomi.eu... Żadna filozofia... zamykam bo tego typu wątków jest tutaj cała masa... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Mi4 problem z internetem
Nezumi odpowiedział(a) na Kavenon temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
