Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Czyli wgrywa syfMIUI . Może i oryginalne, ale gratis wirusy i reklamy .
  2. Nezumi

    Aktyalizacja MIUI

    Fail jest pewnie dlatego, że wrzucasz zły rom... Sam piszesz, że masz redmi note 2, a wrzucasz rom pod redmi 2... Wejdź na miuipolska.pl i poczytaj zarówno instrukcję jak i FAQ, następnie poszperaj na forum, na górze masz opcję "szukaj"... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  3. Na tej samej SIM w Mi5 działa w tym samym miejscu?
  4. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  5. Dowiesz się zaraz po wysłaniu paczki przez sklep. W mailu z zasilkovni będą wszelkie potrzebne informacje .
  6. na pewno masz większą szanse na gwarancję, czas dostawy to ~3-5dni, zazwyczaj wysyłka jest w 24h (jeżeli zamówienie zrobione jest do godziny 13, wysyłka jest tego samego dnia), paczka idzie Express48, więc 24h do granicy, a potem 2-3dni w Polsce .
  7. Root'a nie dostaniesz na 6.0 z automatu, musisz sobie sam zainstalować przez TWRP .
  8. Wyłącz inteligentne oszczędzanie baterii.
  9. Kupować Xiaomi, zmieniać soft na CM... Boże... Co się dzieje? Xiaomi kupuje się właśnie dla MIUI . No i wybacz, ale nie uwierzę Ci w "miui muli niemiłosiernie" . Mam Redmi 2 1Gb, roczny, wszystkie apki otwierają się natychmiastowo , więc na Redmi 3 kwestia pewnie tygodnia/2 do optymalizacji softu.
  10. ~140$ za białe 2/16 LTE to teraz raczej normalna cena, IBG ma podobnie, natomiast wersja 3/16 na tej aukcji nie jest LTE, a WCDMA stąd niższa cena (wersja LTE jest ~20-30$ droższa). W każdym razie piszą, że "Stan: Nowe" więc jak przyjdzie refub to można się wykłócać o zwroty .
  11. Spróbuj aktu, następnie wipe cahce + art/dalvik, jak po tym dalej będzie to samo, to znaczy, że ruszyli głośnik, być może po prostu go czymś zahaczyli i jest zakryty. Opinie, opiniami, ale ja bym wolał dać telefon do serwisu, który zna markę i model telefonu, a nie leci "tak jak wszędzie" .
  12. @brqsl większość bugów na 6.0 to tak na prawdę błachostki... no może prócz problemów z rozmowami, bo to powinno być już poprawione dawno temu. NA 4.4 bugów praktycznie brak, na 5.11.5 śmigało wszystko, dosłownie wszystko. Z Mi4 na KK nie było praktycznie nigdy problemów... Po przejściu na 6.0 mam uczucie deja vu (Mi2)... Niby alternatywą w Polsce dla Xiaomi (cenową) może być Huawei... z 1 "ale", ma więcej problemów i niedociągnięć niż samo Xiaomi... Mam wrażenie, że taki jest urok Chińczyków .
  13. Jak serwis słaby to wszystko możliwe...
  14. Notatnik działa od zawsze dobrze, wyczyść dane apki... No i:https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/
  15. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  16. Wejdź sobie na en.miui.com w dział "Download", masz tam tylko 1x "Redmi 3" tak samo u nas na forum oraz na xiaomi.eu, jest tylko 1x Redmi 3 o nazwie kodowej "Ido". Xiaomi nie dało nowego romu pod wersję "Pro" więc, na chwilę obecną, wszystko jest pod "ido". Nazwa/numer urządzenia zazwyczaj są na etykiecie pudła.
  17. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  18. Z tego co ja wyczytałem to typowo oryginałów już nie ma, po prostu nie produkuje się ich już, są resztki magazynowe co najwyżej na jakichś aukcjach, facet mi podesłał fotki i wyglądało OK, jak przyjdzie coś nie tak, zawsze jest możliwość zgłoszenia tego .
  19. Chcesz to ryzykuj, ja się do nich uprzedziłem, a wystarczyły 2 wiadomości do nich, aby do tego doszło .
  20. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  21. Oryginalne mają tylko warstwę z drewna, reszta to plastik...
  22. Dowiem się ~tygodnia, paczka właśnie leci do Polski, ale nie nastrajałbym się na oryginalne, chociaż kto wie, facet mi wysłał fotki i pudełko jak i wygląd jest taki sam jak to, co mam w domu więc wygląda na co najmniej "kopie idealną" .
  23. Ja kupowałem tutaj: http://www.aliexpress.com/item/Original-Wood-Case-for-Xiaomi-Mi4-Bamboo-Back-Battery-Cover-for-Xiaomi-Mi-4-Housing-Replacement/32351589183.html Wysyłka w 24h, dobry kontakt.
  24. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  25. Odpal sobie Autostart, sprawdź czy w Panelu masz im dane uprawnienia do powiadomień.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...