Jump to content

Puszek

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Puszek

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi redmi note 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Laptus , od dziś wierzę w cuda, jesteś WIELKI. Odinstalowałem sterowniki z poziomu menagera urządzeń. Restart komputera. Zainstalowałem sterowniki dokładnie w/g opisu kolegi „dominik3”. Wcześniej oczywiście zezwoliłem Windows 8 na instalowanie niepodpisanych drivers. Później na SP Tool V5.1516 wpisałem pierwszy podany w tutorialu rom China Stable (7.2.3.0). Mimo, że procedurę wgrywania znałem na pamięć to postępowałem dokładnie jak w opisie. Pierwsze próby nieudane - czerwony pasek i za chwilę wyskakiwał jakiś ERROR. Za którymś z kolei razem po czerwonym pasku bardzo szybko przeleciał fiole
 2. Dzięki baranxd13 , jednak widzę, że nie jesteś pewien. Ponawiam pytanie: czy przez odblokowanie bootlandera, instalację różnych softów, niekoniecznie firmowanych przez MIUI nie będzie kłopotów z gwarancją? Może ktoś miał już taką sytuację, czy sprzedawca - serwisant ma możliwość to sprawdzić, czy może przez to unieważnić gwarancję?
 3. Baterię odpiąłem na kilka minut zanim założyłem temat, nic to nie dało. Chyba nie obejdzie się bez serwisu. Mam pytanie: czy przez odblokowanie bootlandera, instalację różnych softów, niekoniecznie firmowanych przez MIUI nie będzie kłopotow z gwarancją (telefon kupiony w polskiej firmie z pisemną roczną gwarancją).
 4. Dzięki za zainteresowanie. podany przez Ciebie sposób to standardowy sposób na UNBRICK telefonu , wielokrotnie omawiany na naszym forum. Próbowałem go wielokrotnie bo tylko łączność z telefonem jest przez SP FlashTool , lecz po flashowaniu nic się nie zmienia. Mam wrażenie że telefon cały czas jest w trybie fastboot .
 5. No i stało się. Bawiłem się swoim redmi note 3 od 3- miesięcy. Odblokowałem bootladera, testowałem różne romy stable i dev zarówno przez recowery jak i przez SP-Flash. Mam a może miałem wersję 3/32Gb. Wczoraj postanowiłem wgrać czysty chiński rom , dograć Google Play i inne potrzebne mi aplikacje i po testować go z miesiąc.Wybór padł na Hennessy_images_V7.0.19.0.LHNCNCJ. Niby w większości instrukcji pisze, żeby do wersji 3/32 używać Flash Toola - 1516. Jednak mi na tym programie nie chciał flashować, za to na 1532 wgrywał wszystkie romy bez zająknięcia. I tym razem użyłem FT 1532. Operacja pr
×
×
 • Create New...