Zaborek

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Zaborek

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi8, Mix2s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. polecam również --> http://en.miui.com/a-234.html
 2. witam, czy prawdą jest ze po założeniu szkła hartowanego, jest problem z czytnikiem na ekranie? tzn nie działa prawidłowo?
 3. a na Stable 10.2 jest jakis MOD? Global.
 4. witam, mam problem z powiadomieniami w Mi8 na Miui Developerskiej oraz EU stable. Otóż praktycznie nie ma żadnych powiadomień. zegarek sparowany, wszystko pięknie. ogólnie komunikacja z poziomi aplikacji oraz zegarka na piątkę. Wszystkie uprawnienia nadane itd. brak oszczędności baterii. Po powrocie na Global Stable wszystko działa poprawnie i na czas. Ktoś ma podobne doświadczenia ?
 5. Po co dodajesz kartę do Google Pay? Dodaj kartę do płatności zbliżeniowych w swoim banku i płać NFC.
 6. Witam. Już kiedyś poruszałem ten wątek, niestety nie znalazłem rozwiązania. Chodzi o pogodę w wigecie. Otóż kiedyś pokazywał on dokładną lokalizację np. Bielany czy Wola a teraz w każdym miejscu w Wawie pokazuje Warszawa. Co ciekawe po zmianie języka na angielski czy potem powrót na polski, powoduje że ta dokładność przez chwilę działa. Poniższy film pokazuje jak to wygląda. Jakieś pomysły aby było dokładne info o lokalizacji?
 7. Zaborek

  Mi Mix 2s

  witam, kiedy wyjdzie rom pod 2s? czy może pod 2s będzie ten sam co pod 2? W 2 SD 835 a w2s SD 845. myślę że może być problem...
 8. i ja mam z Ali wszystko ok. mam też 1 na sprzedaż
 9. hej, mam ten sam problem. rozgryzłeś to?