witam
Z gory przepraszam jesli pytanie jest w nieodpowiednim dziale.
Prosze o pomoc.
Mam mi 8 z chinskim softem,czekam na odblokowanie bl,zeby moc zainstalowac global rom.
Nie do konca jestem pewna ktory rom wgrac i jak to zrobic.
Prosze o pomoc i wyrozumialosc,jestem w temacie kompletnie zielona.