-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Global 8.1.15.0 - SYF!
-
B20 nie ma wpływu na 3G, a jeżeli telefon znajduje sieci, ale nie może się z nimi połączyć to raczej winne są albo ustawienia (włączony roaming) w telefonie, rozwalona karta SIM lub blokada od strony operatora.
-
Nie... Ale Global dev jest... jednym słowem nijaki... Zainstaluj Xiaomi.eu, bazujemy na china dev + własne poprawki, jak np. Safetynet .
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Przeczytaj co sam napisałeś, a potem czepiaj się innych... Tak to tu zostawię, a jeżeli nie wpadniesz, gdzie walnąłeś gafę, to już nie mój problem... Widać logiczne myślenie, albo w ogóle myślenie zawodzi coraz bardziej...
-
Najpierw zapoznaj sie, co masz w telefonie, potem szalej... Wersja SE posiada snapdragona.... Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=659704&highlight=MIUI%2Bstable%2BRedmi%2Bnote%2B3 Szukanie tego zajęło mi całe 5minut....
-
Dla użytkowników MIUIPolska to już nie ma znaczenia, wszystkie romy Xiaomi.eu posiadają już certyfikację Google (od 7.6.29) .
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Chyba niewiele zrobisz... możesz spróbować wejść w EDL, ale z tego co pamiętam to w Mi6 jest on blokowany, a BL prawdopodobnie był podmienioany i nigdy nie był odblokowany. Chyba zostaje Ci pisanie do GearBest i naginanie prawdy, aby przyjęli reklamację...
-
Cofając się zawsze musisz stawiać na czysto, więc usuwasz całą zawartość... Po cholerę się bawisz w globale? Zainstaluj xiaomi.eu, będzie stabilniej niż na globalu...
-
Problemem jest Facebook....
-
Poziom baterii spada do 0 bez używania telefonu
Nezumi odpowiedział(a) na lukaszsakul temat w Problemy techniczne
Jest w dziale Androida wiec obstawiam, ze ma inny telefon niz xiaomi, co wiecej, nie ma to nawet znaczenia, bo bez wld i statystyk i tak wiele mu nie pomoge tutaj, wrozka nie jestem... Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka -
Poziom baterii spada do 0 bez używania telefonu
Nezumi odpowiedział(a) na lukaszsakul temat w Problemy techniczne
Restart i zobaczyć co dalej, być może się aplikacja zapętliła jakaś czy coś... Bez przynajmniej info z WLD wiele Ci nie powiemy... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. To nie jest forum Huawei i EMUI, tylko Xiaomi i MIUI...
-
Problem z kontynuowaniem instalacji systemu
Nezumi odpowiedział(a) na kamikazzePL temat w Problemy techniczne
Jeżeli ma podłączony WiFi, to telefon wymusza połączenia przez WiFi, a że nie może tego niby zmienić... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem z kontynuowaniem instalacji systemu
Nezumi odpowiedział(a) na kamikazzePL temat w Problemy techniczne
Niestety nie zrobisz pełnego wipe z poziomu recovery, bo recovery i BL są przyblokowane... Jedyna szansa to dostać się przez MiPCSuite, ale też może być problem, jeżeli soft na telefonie jest za stary... Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. -
Problem z kontynuowaniem instalacji systemu
Nezumi odpowiedział(a) na kamikazzePL temat w Problemy techniczne
Z tego co pamiętam... To przecież nawet w konfiguracji można rozwinąć górną belkę i wejść w ustawienia WiFi... -
Problem z kontynuowaniem instalacji systemu
Nezumi odpowiedział(a) na kamikazzePL temat w Problemy techniczne
Po prostu włącz i wyłącz telefon... Ponownie odpali się na początku konfiguracji lub już po jej zakończeniu... -
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Dawno nie bylem na domyslnych wiec Ci dokladnie nie powiem, ale co za roznica? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Motywy.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
FB jest tak upierdliwą i beznadziejną apką, że szkoda w ogóle o niej myśleć, ja od 2lat używam już zamienników, najpierw był MetalPro, ale odkąd mam Simple, to się do innych przekonać nie mogę. Fotki zamieszczam przez Simple, bo zazwyczaj wrzucam 1 MAX 2, wiec nie jest to takie problematyczne, Simple działające w tle przez cały dzień, od 5 rano do 24, zjada mi 13%, przy czym FB zjadał 70%, jest różnica czyż nie?
