Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nezumi

    Redmi 4a jak wejść w EDL

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  2. Nezumi

    Gorzkie żale MIUI

    Wgrać Xiaomi.eu... Na Mi4 to raptem 5minut...
  3. Nezumi

    Autoobracanie w sms i poczta

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  4. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  5. Nezumi

    problem z miui

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  6. Nezumi

    Co to za model???!!!

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  7. Nezumi

    Jaki to w końcu model???!!!!

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Masz Redmi Note 4 SD Global...
  8. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  9. Nezumi

    Brak LTE+

    Wszystko wskazuje na to, że albo nie macie wersji Global, albo macie coś uwalone w hardzie, tyle.
  10. Nezumi

    Brak LTE+

    Na LOS to samo? Jezeli na 2 roznych softach masz to samo, to albo cos nie gra po stronie operatora, co ja pamietam wykluczyles, albo hardu... Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  11. Nezumi

    telefon zablokowany

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. Nezumi

    Brak LTE+

    Soft pewny? Nie jakiś miks? Czy co gorsza global stable?
  13. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  14. https://miuipolska.pl/?faqs=jak-zainstalowac-fastbootadb#more-14743 Instalujesz adb, do katalogu adb wrzucasz twrp.img, następnie 3 komendy: 1.fastboot devices 2.fastboot flash recovery twrp.img 3.fastboot boot twrp.img Po 3 komendzie telefon sam wejdzie w TWRP.
  15. Nezumi

    Andorid 7.0 dla RN2

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  16. Nezumi

    Andorid 7.0 dla RN2

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  17. Nezumi

    Brak LTE+

    Sprawdź jakie pasma udostępnia tam Play i Plus, jeżeli jest tam tylko 800 + 1 inne to niestety, ale + nie uświadczysz, bo RN4 nie wspiera B20. Co więcej, jeżeli pasma są zawalone, to także nie uświadczysz LTE-A...
  18. Nezumi

    Aktualizacja aplikacji

    Sklep Play sam aktualizuje apki lub informuje o takiej możliwości. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  19. Nezumi

    Jaki android

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  20. Nezumi

    Dzień dziecka!

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  21. Już pisał, Acid nie przyjmie, bo nie ma czarnego LCD'ka .
  22. Proszę zamieścić tłumaczenie do filmu lub jakiekolwiek jego sensowne streszczenie, nie każdy zna rosyjski, a Pan @pawelll niech się pohamuje z tekstami "trzeba było chodzić do szkoły", bo się to źle skończy... 24h na poprawienie wątku, na razie zamykam.
  23. Zostaje Ci odblokować BL w jakiś cudowny sposób, albo za pomocą EDL flashować soft...
  24. Zainstaluj ponownie TWRP.
  25. Konkrety proszę.. "to coś" czyli co? Jaki jest status BL? Jeżeli BL jest zablokowany to bez EDL nie zainstalujesz nowego softu. Spróbuj pobrać MiPCSuite, odpalić telefon w trybie Recovery i spróbować instalacji.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...