Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Niestety nie, to już jest ograniczenie samego FB w wersji mobilnej niestety...
  2. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Za duże przeskoki, po cholerę mieszasz stare miui z nowymi? Tak to jest, jak ktoś woli filmiki z YT zamiast poradników z forum... MiFlash.
  3. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Temat został otwarty. Nowe informacje.
  4. Bardzo złym patrząc na to, że MiCenter ma własny kontakt... http://micenter.pl/
  5. Masz wersję Pro? U mnie daje rade, ale nie 3 na raz, a 3 po kolei.
  6. Czyli jakoś magicznie był tam jakiś zlepek? Soft się ni cholery nie zgadzał ze spisem softów na stronie Xiaomi, co więcej, za wiele mam telefonów Xiaomi, aby nie poznać przeróbki. Także na przyszłość polecam dokładniej sprawdzać co wam przysyłają, bo jak widać i tutaj perełki magicznie się trafić potrafią .
  7. Nezumi

    Co to w końcu jest?

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Dlatego masz "gwarancja/rękojmia" jeżeli nie chcesz się bawić w naprawy i serwisy, zgłaszasz sprzedawcy zwrot urządzenia, a on musi Tobie udowodnić, że problem nie występował w dniu zakupu. Oczywiście jeżeli był to zakup na terenie UE.
  9. zmień język na angielski, poczekaj aż ten SMS się wyśle lub wymuś aktywację, a potem wróć na PL. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  10. Nezumi

    OTA - o co chodzi?

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  11. Zależy od upierdliwości problemu. Możesz spróbować aktualizacji do wersji dev, lub spróbować postawić system na czysto. Sama antena wątpię. Jeżeli nic nie pomoże, to zostaje chyba gwarancja/rękojmia...
  12. Gdyby był to problem softu to na en.miui.com byłoby głośno, a nie znalazłem nic ciekawego w tym temacie więc coś jest albo u Ciebie z kartą sim/operatorem, albo coś poszło nie tak przy aktualizacji...
  13. Możesz być spokojna o LTE jak i o 2/3G... Ludzie panikują z powodu B20, ale bez przesady, większość, jak nie wszyscy operatorzy przy B20 stawiają także inne pasma. Co do Panów, próbujących "pomóc"... Przypominam, że jest to forum, na którym nie wszyscy muszą znać się w 100% na wszystkim. @magyarek Najlepszy sposób na sprawdzenie, czy telefon będzie działał w danej sieci, to porównanie sobie pasm (a te znajdziesz np na mgsm.pl czy gsmarena.com są opisane za pomocą bandów [np B1, B3, B20] lub pasm [800Mhz, 900Mhz etc.]) z mapką np. na beta.btsearch.pl no i... do przodu .
  14. Jeżeli w TWRP robi to samo, to raczej masz uwalony dotyk, a więc czeka Cię serwis lub kupno nowego...
  15. Zamiast wytykać mi spamowanie, mogleś też tego uniknąć i wcisnąć "Zgłoś" . Zluzujmy, postów jest raptem... 5? Temat zakończony, jeżeli zacznie to utrudniać odczytanie wątku, to wyczyszczę, na razie nie ma sensu. No to kończymy odbieganie od tematu i lecimy dalej z użalaniem się nad brakiem certyfikatu z powodu odblokowanego BL .
  16. Z czystej ciekawości nagrałem sobie filmik... Szczerze? Nie wiem co koleś na filmiku miał za soft, ale za cholerę nie mam takiej tragedii... Obraz się nie trzęsie, jest płynnie, nie rwie, może kiedyś się zabawię i nakręcę coś "ku uciesze gawiedzi", aby udowodnić, że poprawka już dawno jest i działa dobrze, ale to kiedyś.. jak będę mieć czas i chęci... Ale dalej opieraj się na filmikach z YT, przy których nawet nie wiesz, co osoba kręcąca ma na fonie... i teraz dopiero można by napisać, "KONIEC."
  17. Filmów nie kręcę, ale fotki robię, a tam OiS też widać, że działa, a masz info, o sofcie oraz zainstalowanej poprawce do OIS? Bo ja tam nic nie widzę, a poprawka do OiS jest. Mniejsza, nie o tym temat!
  18. Mam przecież Mi5, robię nim fotki, 4-osiówka działa tak jak powinna, nie wiem czego się naczytałeś, czy tam naoglądałeś, ale problem z OiS jest już dawno zażegnany...
  19. Co do 4osiowej stabilizacji, to działa i problemów brak . Dawno naprawione. Porównujesz moc sprzętu, do tego jaki nakręci filmik? Serio? No troszku zaszalałeś. Nie mówię, że to jest OK, ale też nie śledzę 24/7 forum chińskiego, wiec nie wiem z jakiego powodu to 4K zostało ucięte... Płyty cóż, wpadka, Samsunga nadal nie przebili. Zawsze mogłeś poczekać na Mi5s, albo zakupić Mi4s, czy też Redmi Pro z OLED? Możliwości było sporo, jeżeli akurat o Xiaomi chodziło . Ależ oczywiście . Sam zmieniam co 12-18msc, a jako, że Mi6 mnie nie urzekło (brak jacka jest dla mnie dyskwalifikacją), to może pójdę w Honory, ale nie o tym temat, nie o tym... @mario123m Dzięki! Podziałało, certyfikat wrócił .
  20. Nie używam, więc mnie 4K nie robi, a co za tym idzie, nawet tego nie zauważyłem. Kupując tel z "c" raczej się spodziewasz braków, w końcu jest to model tylko pod Chiny... No niestety, ale Xiaomi przy odblokowaniu BL informuje o tym, że pewne rzeczy mogą nie funkcjonować w pełni . Myślałem o stable, napisałem "global", zmęczenie . No nie tyle samo, bo Xiaomi.eu jest uznawane przez Xiaomi i sklepy na gwanracjach (nie wszędzie, ale sporo sprzedawców akceptuje), a inne customy, noped . No to przetestuje . (PS. Znalazłem opcje, Magisk nie wczytał aktu ).
  21. Wiesz no... masz telefon z "C" więc... No sam, że się tak wyrażę... prosiłeś się o to . Nie wiem, ja problemu nie mam na Mi5, ani na żadnym innym telefonie . W sumie dopiero po dzisiejszej aktu coś mi nie trybi saftynet i Magisk... root szaleje... muszę jutro przy tym przysiąść . ale Xiaomi na Globalu ma certyfikat ;-;
  22. Zawsze możesz wejść na China, albo zainstalować Saftynet przez Magiska .
  23. na Globalach powinno śmigać bez problemu. Problem jest tylko na dev/xiaomi.eu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...