Jump to content

KamQiX

Użytkownicy
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

895 profile views

KamQiX's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Po prostu ze Snapdragonem - czyli 4X.
 2. Ja dostałem aktualizację, ale wstrzymałem się z updatem i dzisiaj jak sprawdzałem już jej nie ma, więc pewnie wycofali.
 3. Witam, Zacznijmy od tego czy istnieje w ogóle wersja Xiaomi Redmi Note 4X (Snapdragon) z białym przodem i szarym tyłem? No cóż... Nigdy takiej nie widziałem do kupienia, a gdy szukałem przejrzałem bardzo wiele ofert. Jednak znalazłem takie zdjęcie, które sugeruje, że taka wersja również jest dostępna: Gdy patrzę na mój smartfon widzę właśnie jakby był po prostu szary. Przy patrzeniu na niego pod kątem 90 stopni nawet delikatnie nie wpada w szary. Dopiero przy dość sporym odchyleniu urządzenia jakby delikatnie wpada w beżowy i jest właśnie taki szaro-beżowy. Można by to nazwać złotym, ale jest to moim zdaniem sporo naciągane. Dlatego pytam Was! Na pewno ktoś posiada złotą wersję i doskonale wie czy w rzeczywistości jest on bardziej szary niż złoty? Pozdrawiam, KamQiX
 4. Prostota, minimalizm i elegancja Wszystkie ikonki pogrupowane w 4 folderach i 2 widgety stworzone za pomocą aplikacji - KWGT Kustom Widget Maker. Ikonki z motywu Lineage N.
 5. To fakt, mogliby panel przełączników trochę zmodyfikować, ale jedną zmianę tam dostrzegam. Dodali pole wyszukiwania i po prawej stronie tego paska chyba ikonka skanowania QR Code jak dobrze widzę.
 6. A to, to swoją drogą. Zmiany wizualne nie wykluczają poprawienia zarządzania pamięcią RAM. Mogłyby się przecież tym zająć 2 zupełnie różne ekipy.
 7. Kurde, jak dla mnie mogliby zrobić trochę więcej zmian wizualnych, bo lubię takie zabiegi, gdyż sprawiają wrażenie jakbym miał zupełnie nowy telefon, choć w starej obudowie, a tak być może na kolejną ewolucję w wyglądzie systemu będzie trzeba czekać minimum rok na kolejne MIUI 10, choć i tam nie są zbyt pewne zmiany. Ja nie mówię, że chciałbym by wszystko pozmieniali, ale jakby trochę zmienili np. ikony przełączników w panelu powiadomień, lekko przebudowali widget pogodowy nad tymi przełącznikami, zmienili trochę menu ustawień - jakieś subtelne zmiany czy np. dodali jakąś fajną, prostą, minimalistyczną bootanimacje czy animacje odblokowywania ekranu byłoby fajnie.
 8. Chyba jeszcze nikt nie wrzucał. Oficjalny 15-sekundowy filmik prezentujący Mi 5X + kilka informacji. http://www.tablety.pl/android/2017-07-24/xiaomi-mi-5x-miui-9-wideo/
 9. To jest chyba domyślna klawiatura tego telefonu i z tego co wiem nie da się jej odinstalować.
 10. Witam, Mam problem z klawiaturą od Google na moim Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB. Często podczas próby wpisania czegoś w pole tekstowe (np. wyszukiwarka Google Chrome, YouTube czy inne miejsca) naciskanie na klawiaturę nic nie daje. Działa jedynie pisanie gestami. Dopiero wyłączenie danej aplikacji i wyczyszczenie jej z RAMu rozwiązuje problem, ale jest to dość uciążliwe. Ma ktoś jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu? Pozdrawiam, KamQiX
 11. Nowy news odnośnie MIUI 9: http://www.tablety.pl/android/2017-07-23/miui-9-xiaomi-powiadomienia-reklamy/ Mi tam nigdy żadne powiadomienia nie przeszkadzały, także zupełnie to niepotrzebne, ale pojawił się artykuł to wrzucam. A tak poza tym, myślicie, że zdecydują się na jakieś poważniejsze zmiany rozwijanego paska przełączników i powiadomień, chociażby takie jak między MIUI 7, a 8 czy zdecydują się trzymać obecnego wyglądu?
 12. Te ostatnie posty jaki mają związek z plotkami i spekulacjami na temat MIUI 9?
 13. Mi się najbardziej podobają ikonki z pierwszego motywu (ogólnie jestem fanem tego by wszystkie miały taki sam kształt - w tym przypadku takie mocno zaokrąglone kwadraty). Tylko szkoda, że domyślna tapeta i lockscreen takie różowe, ale to akurat nie problem, bo i tak się je zmienia.
 14. https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-4x-snapdragon-625-3gb-ram-16gb-rom-8872.html Sam właśnie takiego kupiłem z Allegro, czekam aż dojdzie.
 15. Brakuje ci gdzieś wersji 3 GB RAM i 16 GB ROM (SD625), bo taka również istnieje, a nie widzę jej w temacie.
×
×
 • Create New...