max1910

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About max1910

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN 4, RN 5, RN 8 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam jestem posiadaczem RN 8 pro. Mam go dwa dni. Zaraz po zakupie ja sprawdzałem zdjęcia była zakładka marko oraz szerokokątne zdjęcie. Po aktualizacji tego nie ma. Gdzie to szukać?
 2. Przesiadam się z Redmi note 4 na Redmi note 5 (Android 8). W poprzednim telefonie miałem tzw. ukryte aplikacje. Opcja ta była dostępna w androidzie 7 bez dodatkowych aplikacji. W nowym redmi 5 nie widzę tego. Czy jest ta opcja? Czy muszę instalować zewnętrzną aplikację?
 3. Podrzucisz jakiegoś linka jak to zrobić? A nie można w jakiś inny sposób bo wgranie wersji xiaomi.eu spowoduje pewnie przywrócenie do ustawień fabrycznych.
 4. Witajcie, wczoraj zaktualizował mi się telefon do MIUI 9 i zniknęła mi opcja automatycznych czynności z której korzystałem (głównie wyciszanie automatyczne). Czytałem ten temat z linku ale niestety u mnie tej opcji w baterii nie widzę. Poniżej screeny. Czy jest ta opcja w MIUI 9 jeśli nie do mogę wrócić do MIUI 8?
 5. Witaj, pisałeś odpowiedź odnoście zaautomatyzowanych zadań w  MUI 9 i nie mogę tergo znaleźć.  Gdzie tego szukać?

  Screenshot_2017-11-22-23-15-45-087_com.android.settings.png

  Screenshot_2017-11-22-23-17-37-477_com.android.settings.png

  1. Nezumi

   Nezumi

   Musisz zainstalować xiaomi.eu, na systemie stable global tej opcji nie ma.

 6. Znasz jakiś motyw gdzie mogę zapożyczyć ekran blokady tak by nie miał szczegółów w powiadomieniach?
 7. Witam, od wczoraj mam Redmi Note 4 i próbuje dostosować do swoich potrzeb. Nie umiem zmienić by na ekranie blokady pojawiały się powiadomienia ale bez szczegółów tzn np. jeśli jest z gmail niech pokaże że są nowe wiadomości ale niech nie pokazuje od kogo, Chciałbym to ustawić do wszystkich aplikacji tylko powiadomienie bez szczegółów. Czy wiecie jak to ustawić? Mam wertsje MIUMI Global 8.2