Jump to content

fred

Użytkownicy
 • Posts

  335
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by fred

 1. Poczytaj sobie o tym, co to jest polaryzacja, co dzieje się ze światłem. I wtedy będziesz miał odpowiedź, czy można coś z tym zrobić.
 2. Na tym polega polaryzacja.
 3. fred

  MIUI 8.6.14/16/18/21

  Obsługa pliku hosts wlinuxie i windows to dwie różne bajki. Ale pradwa, że nie należy przesadzać.
 4. W Menu Pomoc masz opcję Uruchom ponownie z wyłączonymi dodatkami. Sprawdź, czy wtedy wyświetla się prawidłowo. Jeżeli tak, szukaj w dodatkach, jeżeli nie utwórz nowy profil i zobacz czy tam jest poprawnie. Może masz uszkodzony profil.
 5. Masz ewidentnie zablokowane skrypty. Sprawdź, czy jakiś dodatek nie blokuje skryptów.
 6. U mnie często są te powiadomienia po zamknięciu aplikacji korzystającej z GPS (Waze, Yanosik, Google Maps, ...). Pojawia się od kilku minut do kilku godzin i po zamknięciu powiadomienia wraca. Raz zaśmieca to system i ekran, po drugie niepotrzebnie drenuje baterię na utrzymanie uruchomionego GPS.
 7. Może i rozwiązanie, tyle że kłopotliwe. Przywróciłem wersję 8.2.1, bo nie będę ustawiał i instalował wszystkiego od nowa.
 8. xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_8.1.25_v9-6.0 Wgrałem xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_8.2.1_v9-6.0, ale TWRP miał kilka błędów, a i system miała jakieś błędy. Nie pamiętam już jakie, więc wróciłem do 8.1.25. Magisk mam 15.3 , Magisk Manager 5.5.5 i moduł Busybox dla jakieś aplikacji. Ukrywanie Sklep Google, SafetyNet, Showmax, aplikacje bankowe. Reszta bez ruszania.
 9. U mnie działa. Tylko mam ukrytą w Magisk Manager.
 10. @Karls Z psychologicznego punktu widzenia zaglądają tutaj i wypowiadają się głównie zwolennicy zmiany. Ci którzy są zadowoleni (lub względnie zadowoleni) nie wypowiadają się. A znakomita większość nie ma zdania/wiedzy. Dodatkowo jest ROM eu. I jeżeli brać pod uwagą opinie to wszystkich, a nie tylko Polaków. Z punktu widzenia technicznego i tak wykonawcy zadecydują. Ich praca ich prawo.
 11. fred

  MIUI 8.1.11

  Na Redmi Note 3 Pro (kenzo) Pilot Mi wywalał się. Przywróciłem z kopii aplikację z romu 8.1.4 i działa! Wersja niby ta sama a zaczęło działać. Wg opisu zmian nie będę instalował v2. Jak działa, to po psuć.
 12. Radykalnym rozwiązaniem jest wymiana procesora na... tego który dopiero będzie. Ale chyba nikt nie wyobraża sobie, że dostanie w prezencie. To nie bug, to feature. Służby muszą mieć wejście. Jak już się wydało, będą nowe procesory bez tej furtki, ale za to z inną. Dopóty znowu ktoś nie znajdzie lub ujawni.
 13. fred

  MIUI 7.11.23

  Magisk 14.0 z Magisk Manager 5.4.3 (i wcześniejszymi) działa na kenzo, Ponownie zainstalować ROM.
 14. fred

  MIUI 7.10.26

  A lepiej przeczytać opis aktualizacji.
 15. Mam dwa już ponad rok jakiś noname i nie narzekam. Jeden w aucie, drugi w domu. Codziennie korzystam z nawigacji i łatwość podłączenia jest istotna. Niewyrabianie złącza też. Redmi Note 3Pro, więc nie ma QC, ale ładowanie i przesył danych do laptopa działa.
 16. Nie wiem jak na nowszych, ale na kenzo działa szybciej wyostrzanie. Ogólnie jakby szybszy.
 17. Na Redmi Note 3Pro (kenzo) działa. Nie można było wejść w opcje, ale po restarcie telefonu jest OK. Jest tylko po angielsku.
 18. fred

  MIUI 7.9.21

  Redmi Note 3Pro kenzo. Rom działa płynniej od poprzedniego. Chyba też nieco lepiej trzyma bateria. Minusy: 1. Powiadomienia o SMS. Przychodzi tylko pierwsze. Następne tylko dioda, brak dźwięku i wybudzenia. 2. Niektóre ikonki na pulpicie znowu mają czarne tło. Nie wiem dlaczego wybiórczo.
 19. Problem znany od około pół roku. Na forum poruszany i rozwiązany. Poszukaj.
 20. W czasie letnim kalendarz tak ma. Kiedyś pisałem na forum i nie było odzewu.
 21. szymciu, na początek to witam i pytam co zmiana dpi i aplikacja aktualizacje ma wspólnego z błędami tłumaczenia?
 22. fred

  MIUI 7.9.7

  RN3Pro. Czasami w roamingu wyskakuje ekran czy zezwolić na wyjątek dla aplikacji. Gdzie jest ta opcja, bo nigdzie nie znalazłem?
 23. Masz lejek 1Mbit/s czyli 125kB/s. Jednostki, jednostki, jednostki. Tak jest jak się byle jak czyta i pisze.
×
×
 • Create New...