fred

Użytkownicy
 • Content Count

  335
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

fred last won the day on May 26 2015

fred had the most liked content!

Community Reputation

52 Excellent

About fred

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

1,153 profile views
 1. Poczytaj sobie o tym, co to jest polaryzacja, co dzieje się ze światłem. I wtedy będziesz miał odpowiedź, czy można coś z tym zrobić.
 2. Na tym polega polaryzacja.
 3. fred

  MIUI 8.6.14/16/18/21

  Obsługa pliku hosts wlinuxie i windows to dwie różne bajki. Ale pradwa, że nie należy przesadzać.
 4. W Menu Pomoc masz opcję Uruchom ponownie z wyłączonymi dodatkami. Sprawdź, czy wtedy wyświetla się prawidłowo. Jeżeli tak, szukaj w dodatkach, jeżeli nie utwórz nowy profil i zobacz czy tam jest poprawnie. Może masz uszkodzony profil.
 5. Masz ewidentnie zablokowane skrypty. Sprawdź, czy jakiś dodatek nie blokuje skryptów.
 6. U mnie często są te powiadomienia po zamknięciu aplikacji korzystającej z GPS (Waze, Yanosik, Google Maps, ...). Pojawia się od kilku minut do kilku godzin i po zamknięciu powiadomienia wraca. Raz zaśmieca to system i ekran, po drugie niepotrzebnie drenuje baterię na utrzymanie uruchomionego GPS.
 7. Może i rozwiązanie, tyle że kłopotliwe. Przywróciłem wersję 8.2.1, bo nie będę ustawiał i instalował wszystkiego od nowa.
 8. xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_8.1.25_v9-6.0 Wgrałem xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_8.2.1_v9-6.0, ale TWRP miał kilka błędów, a i system miała jakieś błędy. Nie pamiętam już jakie, więc wróciłem do 8.1.25. Magisk mam 15.3 , Magisk Manager 5.5.5 i moduł Busybox dla jakieś aplikacji. Ukrywanie Sklep Google, SafetyNet, Showmax, aplikacje bankowe. Reszta bez ruszania.
 9. U mnie działa. Tylko mam ukrytą w Magisk Manager.
 10. @Karls Z psychologicznego punktu widzenia zaglądają tutaj i wypowiadają się głównie zwolennicy zmiany. Ci którzy są zadowoleni (lub względnie zadowoleni) nie wypowiadają się. A znakomita większość nie ma zdania/wiedzy. Dodatkowo jest ROM eu. I jeżeli brać pod uwagą opinie to wszystkich, a nie tylko Polaków. Z punktu widzenia technicznego i tak wykonawcy zadecydują. Ich praca ich prawo.
 11. Ja zrozumiałem, że przedostatnią.
 12. fred

  MIUI 8.1.11

  Na Redmi Note 3 Pro (kenzo) Pilot Mi wywalał się. Przywróciłem z kopii aplikację z romu 8.1.4 i działa! Wersja niby ta sama a zaczęło działać. Wg opisu zmian nie będę instalował v2. Jak działa, to po psuć.
 13. Radykalnym rozwiązaniem jest wymiana procesora na... tego który dopiero będzie. Ale chyba nikt nie wyobraża sobie, że dostanie w prezencie. To nie bug, to feature. Służby muszą mieć wejście. Jak już się wydało, będą nowe procesory bez tej furtki, ale za to z inną. Dopóty znowu ktoś nie znajdzie lub ujawni.
 14. fred

  MIUI 7.11.23

  Magisk 14.0 z Magisk Manager 5.4.3 (i wcześniejszymi) działa na kenzo, Ponownie zainstalować ROM.