Jump to content

fred

Użytkownicy
 • Posts

  335
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

fred last won the day on May 26 2015

fred had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

1,514 profile views

fred's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

52

Reputation

 1. Poczytaj sobie o tym, co to jest polaryzacja, co dzieje się ze światłem. I wtedy będziesz miał odpowiedź, czy można coś z tym zrobić.
 2. Na tym polega polaryzacja.
 3. W Menu Pomoc masz opcję Uruchom ponownie z wyłączonymi dodatkami. Sprawdź, czy wtedy wyświetla się prawidłowo. Jeżeli tak, szukaj w dodatkach, jeżeli nie utwórz nowy profil i zobacz czy tam jest poprawnie. Może masz uszkodzony profil.
 4. Masz ewidentnie zablokowane skrypty. Sprawdź, czy jakiś dodatek nie blokuje skryptów.
 5. U mnie często są te powiadomienia po zamknięciu aplikacji korzystającej z GPS (Waze, Yanosik, Google Maps, ...). Pojawia się od kilku minut do kilku godzin i po zamknięciu powiadomienia wraca. Raz zaśmieca to system i ekran, po drugie niepotrzebnie drenuje baterię na utrzymanie uruchomionego GPS.
 6. Może i rozwiązanie, tyle że kłopotliwe. Przywróciłem wersję 8.2.1, bo nie będę ustawiał i instalował wszystkiego od nowa.
 7. xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_8.1.25_v9-6.0 Wgrałem xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_8.2.1_v9-6.0, ale TWRP miał kilka błędów, a i system miała jakieś błędy. Nie pamiętam już jakie, więc wróciłem do 8.1.25. Magisk mam 15.3 , Magisk Manager 5.5.5 i moduł Busybox dla jakieś aplikacji. Ukrywanie Sklep Google, SafetyNet, Showmax, aplikacje bankowe. Reszta bez ruszania.
 8. U mnie działa. Tylko mam ukrytą w Magisk Manager.
 9. @Karls Z psychologicznego punktu widzenia zaglądają tutaj i wypowiadają się głównie zwolennicy zmiany. Ci którzy są zadowoleni (lub względnie zadowoleni) nie wypowiadają się. A znakomita większość nie ma zdania/wiedzy. Dodatkowo jest ROM eu. I jeżeli brać pod uwagą opinie to wszystkich, a nie tylko Polaków. Z punktu widzenia technicznego i tak wykonawcy zadecydują. Ich praca ich prawo.
 10. Radykalnym rozwiązaniem jest wymiana procesora na... tego który dopiero będzie. Ale chyba nikt nie wyobraża sobie, że dostanie w prezencie. To nie bug, to feature. Służby muszą mieć wejście. Jak już się wydało, będą nowe procesory bez tej furtki, ale za to z inną. Dopóty znowu ktoś nie znajdzie lub ujawni.
 11. Mam dwa już ponad rok jakiś noname i nie narzekam. Jeden w aucie, drugi w domu. Codziennie korzystam z nawigacji i łatwość podłączenia jest istotna. Niewyrabianie złącza też. Redmi Note 3Pro, więc nie ma QC, ale ładowanie i przesył danych do laptopa działa.
 12. Nie wiem jak na nowszych, ale na kenzo działa szybciej wyostrzanie. Ogólnie jakby szybszy.
 13. Na Redmi Note 3Pro (kenzo) działa. Nie można było wejść w opcje, ale po restarcie telefonu jest OK. Jest tylko po angielsku.
×
×
 • Create New...