Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 081
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. Zainstaluj np Aida czy CPU Z, i zobacz co się dzieje z procesorem i ramem. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  2. A gdzie czytałeś że nie działa NFC? Ile tych wpisów było? Tu na forum co i rusz jest potwierdzenie że na Indonezji działa. U mnie działa. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  3. Bateria https://play.google.com/store/apps/details?id=com.darshancomputing.BatteryIndicator Po puknięciu w widżet pokazuje czytelnie podstawowe dane, i dalej można przejść do systemowych Pogoda https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droid27.sensev2flipclockweather Kilka gotowych skórek, i jeszcze można samemu co nieco dopieścić, dane pogodowe też czytelne. W starszych wersjach było pogrubienie cyfr zegara, dobrze to wyglądało przy dużych wyświetlaczach, teraz tego nie ma, durne tłumaczenie że niby google nie pozwala bo niby więcej energii potrzeba Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  4. Kupa motywów ma takie same ikonki, dlatego korzysta się z ikonpaków, wtedy można całość ikon zmienić na takie jakie są w danym ikonpaku albo pojedynczo popodmieniać. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  5. W sklepie Google jest tego pełno. Ja używam coś takiego: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rainystudio.s9uiiconpack Do samego telefonu jest bodajże z 5 ikonek do wyboru. I tak to z grubsza wygląda Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  6. Zainstaluj np. Textra i zobacz czy w niej będą widoczne. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  7. Sprawdź czy jest uruchomione w skrótach przycisków. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  8. Można pobrać jakiegoś ikonpacka i wtedy sobie definiujesz cały zestaw ikon albo pojedyncze. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  9. Inny przewód próbowałeś? Na innym porcie były próby? Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  10. Na W10 potrafią się czasami dziwne rzeczy dziać, podobnie jak pod USB3, czy pod procesorem Ryzen. Próbowałbym na kompie z W7. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka Edit. A na innym kablu było próbowane?
  11. Ad 1. Pytaj producenta. Ad2 A w ogóle jakikolwiek producent wypuszcza oficjalne custom romy? Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  12. A podrzuć linka do tego romu, bo mi z oficjalnego to znajduje tylko wersję CN https://xiaomifirmware.com/roms/download-miui-roms-for-redmi-k30-ultra/ Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  13. A przypadkiem ten fon nie jest na rynek chiński, a Ty robisz flasha z opcją zamknięcia bootloadera? Na tego fona jest w ogóle rom global? Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  14. Po nazwie kodowej urządzenia znajdź folder. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka Edit Dobra już padła odpowiedź
  15. A na koncie u operatora masz aktywną telekonferencję? Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  16. Na Rn8Pro Rn4Pro, X3 NFC, działa normalnie po odblokowaniu. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  17. Aaa, kurcze myślałem że ten Twój myk jest uniwersalny, i kwestia tylko żeby sprawny/bezbłędny plik flasznąć dla danego modelu. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  18. Co bootloader? Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  19. Nic się nie dzieje, spokojnie można zamiennie jednego i drugiego wgrywać/używać. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  20. Z tym dzwonieniem to problem w sofcie, ktoś opisywał ( mod Skrzypek ? ) że trza podmienić plik modemu i hula. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  21. Zasięg dla najtańszych modułów bluetooth jest taki jaki jest, raz jest 3m raz 10. A co do aplikacji, jeśli faktycznie takowej nie ma to znaczy że nikt się nie podjął jej stworzyć Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  22. U mnie pasmo 2.4 jest mocno zaśmiecone, na jednym kanale potrafi być po 3-4 urządzenia. Do tego modem Vectry też jakością nie grzeszy, Inna sprawa że nawet te 29 spokojnie wystarcza żeby telefonem po sieci buszować. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  23. To jaką możliwą prędkość pokazuje we właściwościach połączenia to jedno, a co faktycznie wychodzi to inna sprawa, Dla 5Ghz mam 433 dla 2.4 jest 75, łącze kablowe 100/10 Test 5Ghz i 2.4: Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  24. Może właśnie problem jest po stronie serwera, zdarza się. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  25. W telefonie wi-fi masz ustawione na 5Ghz? Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...