Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 081
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. Czasami nie rozumiem tego pędu do aktualizacji aby mieć wyższe cyferki softu. Owszem, jeśli jakaś aktualizacja wnosi coś, nazwijmy to przełomowego, coś z czego będzie się korzystało, coś co zauważalnie poprawi komfort korzystania z fona no to czemu nie. A w większości przypadków się okazuje że przełomu nie ma, a są nowe bugi. Aco do porównywania firm. Mam w domu S21 ultra, sprzęt fajny piękne zdjęcia, stabilizacja, bluetooth stabilniejszy jeśli chodzi o odległość np od słuchawek, i na tym się kończą jego zalety w porównaniu do PocoX3nfc. Aplikacje chodzą tak samo, zasięg taki sam, jakość rozmów porównywalna. Nie rusza mnie że poco nie będzie miało wsparcia jak Samsung skoro poco na obecnym romie, a jestem na andku 10, sprawuje się bez zarzutu i nie aktualizuje świadomie, bo choćby to że wyższa wersja andka więcej zasobów zużywa, to i są błędy które nie występują na 10. Nie, nie jestem psychofanem Xiaomi mam jeszcze fony ze stajni oppo, LG, i sporo gorzkich słów nawet tu na forum o Xiaomi napisałem. Tylko jak pisałem nie rozumiem tego smutku, narzekań że nie będzie wsparcia, jak się trafi dobry rom to na diabła mi wyższe cyferki .które mogą generować większe bugi Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  2. Było kilka tematów o problemach z załącznikami i pomagało przełączenie w opcjach programistycznych - optymalizacja miui Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  3. No bo jest na f-droid, albo prosto ze strony autora. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  4. A masz włączone w fonie debugowanie USB? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  5. Przeczytaj post nad swoim zapytaniem... Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  6. Ale to nie program udziela zgody tylko baza na serwerach Xiaomi... Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  7. ADB i polecenie: fastboot oem lock Tylko nie wiem czy nie zostanie fon wyczyszczony z danych. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  8. Nie resetuj bo będziesz musiał znowu wprowadzać konto i czekać kolejne 168 Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  9. Wpisz w wyszukiwarce w ustawieniach hasło - synchro, i zobacz jakie masz opcje. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  10. Ja mam numer fona od czasu philipsa fizza, 96? 97r? jedno konto Xiaomi i odblokowałem i używałem na tym koncie i numerze coś ze 12 telefonów. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  11. Jak wygrywasz ROM miflashem to tam jest opcja do zaznaczenia żeby się zablokował podczas wgrywania. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  12. Zobacz co wcześniej napisałeś i jaka padła odpowiedź. Root a odblokowanie BL to zupełnie inne zagadnienia. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  13. Jak nie dostałeś bana od Google to w ich wyszukiwarce wpisz: Wolf Launcher download Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  14. ROM bazuje na wersji CN a w krainie ryżu fon nosi nazwę K40. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  15. Ja od urodzenia niemowa więc nie mam czego się uczyć. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  16. Jak Ci działa dobrze to sobie odpuść aktualizacje bo potrafią jaja wyskoczyć. Można z pliku, przez kartę SD zrobić aktualizację, tylko czy jest sens jeśli sprzęt działa ok. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  17. Więc żeby uniknąć problemów nie rozładowywać akumulatora do 0. Bo jak pisałem są przypadki, że telefon się nie podnosi, nawet po trzymaniu dobę na ładowarce. Drugi powód też jest powiązany z technologią konstrukcji obecnych akumulatorów i powiązany z głębokim rozładowaniem, przy głębokim rozładowaniu struktura ogniwa potrafi się odkształcić powodując wewnętrzne zwarcia obniżając pojemność akumulatora, a w skrajnych przypadkach całkowity pad akumulatora. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  18. Standardowo twrp się wgrywa: Odblokowany bootloader Włączone debugowanie USB w opcjach programisty Telefon w tryb fastboot, polecenie w konsoli cmd: fastboot flash recovery twrp.img Uruchomienie twrp z poziomu komputera: fastboot boot twrp.img Jest to w poradnikach opisane. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  19. Tak, mają zabezpieczenie żeby nie zeszły do faktycznego 0, gorzej jest jak te zabezpieczenie nie zadziała i potem są tematy nawet tutaj na forum - po rozładowaniu telefon się nie włącza, nie reaguje na ładowarkę... Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  20. No to ok, pomiary podane przez program mogą mieć jakiś rozstrzał więc się nie stresować. I jeszcze jedna porada, starać się już nie rozładowywać do 0 bo obecne baterie tego nie lubią, a zdarza się że po takim rozładowaniu telefon nie chce się dźwignąć, optymalnie jest nie schodzić poniżej 20%. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  21. Próbuj innej wersji programu bo są z nimi jaja, Zobacz na apkmirror. Jeśli mi się nie pomieszało to bodajże tym programem soft podmieniałem https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.amazfit1 Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka Edit, w notifi chyba usunęli możliwość zmiany firmware, zainstalowałem obecna i nie ma, w starszej tak z przed roku było.
  22. No tak, teraz raczej już można wykluczyć przewód/ładowarka. Zostaje (kolejność według % prawdopodobieństwa) Gniazdo USB, (ładowanie idzie innymi pinami niż dane. Moduł ładowania/zasilania uszkodzony. Bateria klękła, albo niekontakt na taśmie baterii. Problem softowy. Ale jak zdiagnozować która opcja bez otwierania telefonu to nie wiem. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  23. Aaa kuźwa nie wypatrzyłem się we fotkę. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  24. Kacper, a jak żeś doszedł że to MTK,? Bo ja miałem 4pro i 4x i oba na snapie. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  25. Ad1 https://www.google.com/search?q=filman.cc+kodi&client=ms-opera-mobile&source=hp&ei=wn3eYcXgIMOr3AOzv4DgDQ&oq=filman.cc+kodi&gs_lcp=ChFtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1ocBADOgQIKRANOgUIKRCABDoFCAAQgAQ6BggAEAcQHjoGCAAQChAeOgQIABAeOgUIIRCgAToGCAAQFhAeUI0dWKBnYKJzaABwAHgBgAGBAYgBuwqSAQQxMi4zmAEAoAECoAEBsAEC&sclient=mobile-gws-wiz-hp Ad2 Te które chcesz używać Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...