Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Ostatnio kupowałem Xiaomi 12 na OLX-ie. W opisie było podane, że z Playa i że nie jest objęty ratami. Poprosiłem o IMEI, dostałem bez problemu, sprawdziłem co trzeba, istotnie nie miał rat. Kupiłem, używam, na razie jakoś specjalnie nie narzekam.
  2. Nie, po prostu odwołali ze względu na śmierć byłego prezydenta Chin. Nie tylko Xiaomi odwołało swoją konferencję, Huawei, MediaTek czy iQOO zrobiły podobnie.
  3. No właśnie nie. Odwołali. Kiedy będzie - nie wiemy.
  4. Wyczyść dane aplikacji Uprawnienia.
  5. Jeśli masz globalny wariant telefonu (do sprawdzenia po nazwie konkretnego modelu), to możesz spokojnie zablokować bootloader na Globalu. Jeśli masz chiński, no to na Globalu nie możesz zablokować. W przypadku RN11S takie pytanie nie ma sensu, bo on nie ma chińskiego wariantu.
  6. Możesz zablokować, nie musisz. Do NFC byłoby wskazane. Nie. Redmi Note 11S wyszedł tylko na rynki globalne.
  7. Nie mam tego telefonu, więc nie zagwarantuję, ale gdyby nie chodziły to pewnie byłyby jakieś zgłoszenia.
  8. Nie w domyślnych ustawieniach. Może jest jakaś modyfikacja, która to umożliwia, chociaż ja o takowej nie słyszałem.
  9. Nie bardzo mogę, bo nie mam już WSA
  10. Trudno mi powiedzieć, bo u mnie na MagiskonWSA działało, gdy go używałem...
  11. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  12. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 11i / Redmi K40 Pro/+ (nazwa kodowa: haydn). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMK40Pro_MI11i_V13.0.13.0.SKKCNXM_v13-12.zip/download Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
  13. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 10 Pro (nazwa kodowa: sweet). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V13.0.15.0.SKFMIXM_v13-12.zip/download Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
  14. Pod względem poprawek zabezpieczeń na pewno jest nowsza (stable ma październikowe, beta listopadowe).
  15. Co do ROM-u - tak, o ile wgrasz TWRP to będzie działać - dopóki nie wyjdzie ROM na Androidzie 13, wtedy OTA też zadziała, ale trzeba będzie zmienić TWRP na nowsze.
  16. Wyczyść dane tej aplikacji.
  17. Nie masz włączonego bocznego paska? W nim można ustawić styl filmu, może masz ustawiony czarno-biały przez przypadek.
  18. Seria Mi 11 miała chyba jakiś generyczny problem właśnie z Wi-Fi. Kojarzę, że przynajmniej w Chinach pozwalali oni bezpłatnie wymienić telefon lub rozszerzyć gwarancję, ale poza Chinami nie było takiego stanowiska. https://www.gizchina.com/2021/08/06/xiaomi-responded-to-xiaomi-mi-11-wifi-6-problem-users-can-replace-their-phones/
  19. Aktualizacja wyszła, ale dla "zwykłego" Globala (SLDMIXM), a ty zapewne masz EEA (SLDEUXM).
  20. To standardowy błąd MiFlasha. Nie jest to problem z wgrywaniem softu, sama procedura zakończyła się powodzeniem. Możesz ewentualnie jeśli bardzo to przeszkadza naprawić to w ten sposób:
  21. Nie, to nie błąd. spesn to spes z NFC. TWRP działa i tu, i tu. Ostatnio Acid wgrywał soft za pomocą TWRP z drugiego linku, który wrzucałem wyżej.
  22. Wyczyść > na dole Formatuj Data > wpisujesz yes i akceptujesz. Potem wracasz do głównego menu, Restart > Recovery. Potem przenosisz paczkę do pamięci telefonu, komputer powinien wykryć telefon normalnie jako pamięć. I instalujesz.
  23. Zgodnie z instrukcją: Ściągasz TWRP - im nowsze, tym lepiej (prawdopodobnie będą działać OrangeFox lub 3.6.2-12.1): https://sourceforge.net/projects/recovery-for-xiaomi-devices/files/sweet/ Potem ROM z naszej strony i narzędzia platform-tools, też z instrukcji. Przenosisz obraz do rozpakowanego folderu i postępujesz już potem zgodnie z instrukcją w kwestii instalacji recovery i ROM-u. Jak chcesz, mogę Ci pomóc to ogarnąć zdalnie.
  24. Możesz spróbować na innym internecie? Jeśli używasz tego, co masz na zrzucie ekranu, no to nie masz w ogóle zasięgu. Ewentualnie w linku zmienić bigota na hugeota, może ruszy pobieranie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...