Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 750
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Nie masz TWRP, zatem niestety komputer jest potrzebny - bądź do wgrania TWRP, bądź do wgrania ROMu (i wtedy powinno się też zainstalować TWRP, bo dla MIXa 4 o ile dobrze kojarzę jest w ROMie).
  2. Tego nie wiem. Być może trzeba ją zainstalować MiFlashem...
  3. Xiaomi.eu dla tego telefonu nie istnieje w żadnej formie.
  4. Jak masz uruchomione okno PowerShella to wpisz po prostu cmd i potem rób tak jak robiłeś.
  5. Tak, to też Global, po prostu pierwotnie przeznaczony na inny kraj.
  6. Nie ma takiej szansy. Właśnie dodali do listy EOL. https://miuipolska.pl/koniec-wsparcia-miui-dla-mi-10t-pro-i-poco-x3-nfc/
  7. Ceny nie znam, wiem na pewno, że nie robi tego MiCenter. Zatem najlepiej poszukać jakiegos innego punktu.
  8. Wygląda na to, że padł układ zasilania. Niestety to plaga POCO X3 Pro i konieczny jest reballing w serwisie.
  9. Nie. Są 2 skrypty: jeden do instalacji na czysto, jeden do aktualizacji bez czyszczenia danych.
  10. W ustawieniach konta Xiaomi nie możesz się wylogować?
  11. Spróbuj wyczyścić dane usługi aktywacji kart SIM, bo to z niej wywala błąd, a nie z Chmury.
  12. Zwykła czternastka jest. Pro chyba jest tylko 12 lub 16. Dla siebie będę stamtąd kupować pierwszy raz. Wcześniej kupowaliśmy 13 Ultra na potrzeby recenzji i też generalnie problemu nie było. Za wcześnie, dopiero dzisiaj wyszły Więc i tak nawet jak dostaną to trzeba poczekać z tydzień na unlock + nie ma naszych ROM-ów. Będą, jak w ogóle będziemy mieć gotowe, a na razie jeszcze się na to nie zanosi.
  13. To nie jest HyperOS (wyjaśniam dla innych: w tytule wątku, który połączyłem z pytaniami ogólnymi, była fraza HyperOS).
  14. 12 powinno raczej wystarczyć. Zastanawiam się nad kupnem 14-stki 8/256, może 12/256.
  15. Ceny są z mi.com chińskiego, zapewne tradingshenzhen sprzedaje drożej (to oczywiste zresztą). Obsługuje B7.
  16. Przeniosłem Twój post do działu, gdzie te ROM-y się znajdują (tuż obok).
  17. Zablokować możesz, ale na China ROM-ie, a nie Xiaomi.eu, więc jeśli nie przeraża Cię brak polskiego i chińskie aplikacje to od biedy możesz. Ewentualnie tak jak pisał @Acid wgrać custom ROM z nowszym Androidem.
  18. Częstotliwość wydawania poprawek zależy od Xiaomi. Rzadko się zdarza, aby wydawali dla każdego modelu co miesiąc, zazwyczaj jest co dwa, czasem nawet trzy. Listę poprawek masz zawsze na stronie Xiaomi, aczkolwiek nie popadałbym też w jakąś paranoję. To nie zawsze są poprawki krytyczne. Ataki się zdarzają, oczywiście, ale to też nie oznacza, że każdy będzie atakować przeciętnego Kowalskiego. Powiedziałbym nawet, że bardziej prawdopodobne jest to, że padnie się ofiarą jakiegoś phishingu przez podanie danych z karty/konta bankowego na jakiejś fałszywej stronie niż to, że ktoś po prostu włamie się za pomocą tych łuk akurat do Ciebie...
  19. To, że aktualizacja była do 13-stki nie oznacza, że poprawki też dają od razu aktualne. Zmień region na inny niż Polska (np. Szwajcaria), będzie aktualizacja z sierpniowymi poprawkami.
  20. No to nie zainstalujesz ROM-u w taki sposób. Albo TWRP, albo przez fastboot.
  21. Tak jak wyżej - projektem zajmuje się Igor Eisberg z forum Xiaomi.eu.
  22. Redmi K30 Pro dostał MIUI 14, ale nie dostał Androida 13, podobnie jak K30S Ultra - właśnie dlatego, że to Redmi. Mi 10/Pro/Ultra dostały. Po prostu jeśli telefon jest wydany jako Xiaomi w Chinach to jest większa szansa na dłuższe aktualizacje... Przy czym nie mam pewności, że HyperOS dla Mi 10T nie powstaje, bo w tej chwili nie mam nawet jak wyciągnąć ROM-ów z OTA (coś Xiaomi pokombinowało z tym).
  23. W MIUIPolska też to jest, tylko nazywa się inaczej. Zapewne Telefon - zarządzanie połączeniami. Tak jak już gdzieś pisałem - to apka odpowiedzialna generalnie za obsługę modemu/połączeń telefonicznych. Jak ją wywalisz, przestaną działać.
  24. Nie wiemy nawet jaką masz wersję MIUI, a to od niej zależą poprawki zabezpieczeń.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...