Jump to content

czeskimaster

Użytkownicy
 • Posts

  64
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

czeskimaster's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Witam, podobno wyszedł uptade do android 11. Normalnie go pobiera z pozycji telefonu? Czy trzeba znów kombinować? Pytam, bo niedługo znów trafi w moje ręce.
 2. Region - - - >strefa czasowa na Indie itd, też nie łapie aktualizacji. Dalej maj 2020. Nie ma już innego sposobu na aktualizacje przez tel?
 3. Czyli hardware daję radę, ale software leży? Mówię oczywiście przy fabrycznej opcji
 4. W sumie najbardziej się zdziwiłem, brakiem stabilizacji video full HD 60 klatek. Rozumiem że przy 4k nie ma, ale już przy full HD mogli pociągnąć.
 5. Fabryczne etiu robi bardzo dobre wrażenie, fajnie że ma lekko pogrubione rogi, gdzie dokładnie szukać tych gestów.?Jakoś nie mogę wyszukać tej opcji. Ok mam
 6. Dzięki za odpowiedź. Ogólnie to jestem bardzo zadowolony z telefonu, ale mam największy problem z jego wagą. Nigdy nie czułem takiego dyskomfortu przy użytkowaniu telefonu. Muszę lecieć na dwie łapy, aby jakoś nie czuć zmęczenia nadgarstków.
 7. Witam mam pytanie, w xiaomi mi a3, nawet po wyłączeniu na belce autoobracania, miałem możliwość ręcznego obrotu za pomocą ikony która się pojawiała, jak telefon obracałem poziomo (ikona w prawym dolnym rogu). Czy istnieje taka opcja w mi 10 t lite?
 8. U mnie nadal ostatnia aktualizacja z maja 2020 przez OTA , po rozmowie z infolinią, mam pisać bezpośrednio po do xiaomi.
 9. Ktoś może miał ostatnia aktualizacja z maja, i dostał aktualizacje do 11 przez OTA?
 10. Rozumiem, że OTA umarł na tym modelu, i trzeba od d*py strony się bawić z aktualizacja?
 11. Mam nadzieję że będzie w końcu dla Polski aktualizacja przez OTA, ponieważ u mnie ostatnia była w maju. Nie mam zamiaru bawić się od d*py strony. Z telefonu jestem bardzo zadowolony, i nie mam pojęcia dlaczego od maja olali uptade przez telefon.
 12. Ktoś może pisał do support xiaomi, z zapytaniem dlaczego mi a3 nie dostaje od maja aktualizacji przez tel?
 13. Czy od maja, weszły jakieś bardzo ważne aktualizacje? Stabilność, nowe funkcje? Bo nie wiem czy bawić się ręcznie w najnowszą aktualizacje.
 14. Mam andka 10, poprawki z maja. Moje pytanie, dlaczego do maja miałem aktualizacje przez tel, a od maja muszę od d*py strony robić aktualizacje? Co blokuje, automatyczne aktu przez tel?
×
×
 • Create New...