czeskimaster

Użytkownicy
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About czeskimaster

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam andka 10, poprawki z maja. Moje pytanie, dlaczego do maja miałem aktualizacje przez tel, a od maja muszę od d*py strony robić aktualizacje? Co blokuje, automatyczne aktu przez tel?
 2. Ja nadal z poprawkami z maja. Ota milczy
 3. Nic nie próbowałem, wcześniej miałem starsze telefony i nie było tego problemu. Gdyby, nie forum tom bym chyba się nie zorientował że tracę prędkość przy wifi plus bluetooth, ponieważ nie miałem jakiś problemów. Ale jak teraz zrobiłem test, to rzeczywiście tracę około 20 mbps Podobno przy android 9, nie występował ten problem, więc przypuszczam że znów coś nie poszło nie tak przy andku 10
 4. Nie mam pojęcia od czego to zależy, na forum xda jest masa problemów z tą prędkością przy włączonym bluetooth.
 5. Nie pomaga.. Jeszcze coś takiego znalazłem... Bluetooth lub GPS, lepiej oba. Problem tkwi w modemie z procesorami Snapdragon, nie będzie działać. smartfony mają ten sam procesor co „Redmi Note 8” i „Redmi notes 8t” mają ten sam problem Czytałem w innym wątku, że ten problem dotyczył również Androida 9 (ale nigdy tego nie zauważyłem), ponieważ jest to problem sprzętowy: antena bluetooth i wifi jest wspólna, więc gdy jest używana jednocześnie, może powodować pewne problemy na niektórych urządzeniach, a nie na żadnym. Mówią, że starając się zawsze używać 5 Ghz zamiast 2,4 podczas łączenia z siecią Wi-Fi, powinno to poprawić sytuację.
 6. Już mam pierwszy błąd, jak mam jednocześnie włączone wifi plus bluetooth, to prędkość WiFi spada lub się rozłącza. Wyłączę bluetooth, to prędkość jest taka jaka powinna być. Ja pier**l.e Problem też występuje na zagranicznych forach.
 7. Zaktualizowałem, póki co śmiga.Mam pytanie co oznacza liczba przy ikonie wifi?Nic mi się nie pobiera, skanowanie wifi mam wyłączone. Jeszce jedno, z zasięgiem w Play lte u mnie słabo, ale zawsze miałem ustawione na v4 tak jak inni mówili, teraz widzę jest opcja v4/v6. Zostawić tak, czy pozostawić na samo v4?
 8. Aparat robi takie same zdjęcia? Bo coś gadali że jakość poszła w dół.
 9. Ktoś już instalował ten wynalazek? Patrząc co się działo wcześniej, ile było problemów, zastanawiam się czy pakować się w tą aktualizacje
 10. U mnie dziś coś takiego. Strach się bać instalować
 11. Od paru dni mam ten sam problem. Włączam np YouTube, i po paru sekundach dźwięk sam się ścisza, tak samo jest w grach. Raz wszystko jest ok, a raz głos zanika, i zaraz po chwili sam wzrasta z głównego głośnika telefonu . Na słuchawkach ten problem nie występuje. Było parę tematów w necie, ale nikt do tej pory nie zna przyczyny. Telefon xiaomi mi a3, android 9
 12. Wiem że to nie ten telefon, ale na xiaomi mi a3, android 9, ACR śmiga bez żadnych problemów. Tylko kontaktów nie widać, ale samo nagrywanie i odtwarzanie bez żadnych błędów. Nie wiem od czego to zależy, może mieć jakiś związek z tym że jest czysty android one? Telefon bez roota.
 13. U mnie żadnych problemów z nawigacją nie uświadczyłem.
 14. Witam, mam pytanie odnośnie nocnych zdjęć. Często przy zdjęciach nocnych pojawiają się refleksy /kropki jak na załączonym zdjęciu (kropki po prawej stronie na niebie). Zdjęcie nie pochodzi z mojego telefonu, ale objawy mam takie same. Czy to normalne zachowanie optyki w tych warunkach, czy może coś nie tak z aparatem?