Jump to content

czeskimaster

Użytkownicy
 • Posts

  85
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

czeskimaster's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Czy komuś kto ma telefon z tym czujnikiem hybrydowym zbliżeniowym, upgrade do miui 14, pomógł w jego działaniu?
 2. 13 także posiada ten hybrydowy czujnik zbliżeniowy? Jak tak, to czy także jest praktycznie bezużyteczny.
 3. Coś może wiadomo czy miui 14 wyjdzie na xiaomi redmi note 10 5g? Wujek Google podaje sprzeczne informacje.
 4. Zobaczę, dzięki wielkie. A właśnie, mam inne pytanie, wiesz może jak usunąć pamięć podręczna z tv smart 4k box? Wchodzę w opcję pamięć, pamięć podręczna i nie mogę już nic z tym zrobić.
 5. Zawsze jak włączam boxa tv co chwilę mi wyskakuje powiadomienie jak na zdjęciu. Jak usunę, to po chwili znów się pojawia. Przeszukałem opcje, ale nie widzę żeby to wyłączyć na stałe. Ktoś ma jakiś pomysł?
 6. W użyciu bateri mam coś takiego. [email protected] Ktoś wie, za co to odpowiada? Redmi note 10 5g - miui 13
 7. Czujnik lepiej działa w pomieszczeniu, niż na zewnątrz. Czy Xiaomi redmi note 10 5g, ma czujnik hybrydowy? Bo z tego co czytałem, w innych modelach ten rodzaj czujnika często wariuje.
 8. Czy w wersji 13, nie ma już opcji w skrótach gestów/przycisków opcji podziel ekran? Z tego co widzę są tylko pływające okna.
 9. Ten telefon to jakiś ewenement. 1.Podłączam słuchawki przewodowe JBL i się nie pojawia ikona że są podłączone i nie działają. 2.Podłączam słuchawki przewodowe firmy krzak i działają. 3.Na innym telefonie słuchawki JBL i firmy krzak działają bez problemu. Kurw..... Dlaczego ten wspaniały telefon nie widzi właśnie słuchawek na kablu JBL? Działa.. Trzeba wsunąć jacka do 3/4, pojawia się ikona słuchawek i dociskam do końca i działa. Ktoś może mi logicznie to wytłumaczyć?
 10. Możliwe, jak możesz to może znasz przyczynę co pisałem w innym wątku odnośnie czujnika zbliżeniowego? Czy też macie wrażenie że telefon ma słabe podświetlenie?
 11. Witam, mam problem z czujnikiem podczas rozmowy. Gdy przyłożę telefon do ucha podczas rozmowy ekran gaśnie, więc ok. Jak odchyle telefon od ucha ekran nie wybudza się, dopiero za którymś razem się wybudzi, albo muszę fizycznie guzikiem od blokady wybudzić. Ktoś miał podobnie? Powiem jeszcze, że jak ekran próbuje się wybudzić to minimalnie się rozjaśnia, ale tak jakby łapał zwisa i nie może się całkowicie zapalić.
 12. Telefon ogólnie spoko. Zauważyłem w sumie dwie wady. 1.Totalnie wyprane kolory. 2. Nagrywanie video.. zauważyłem że podczas nagrywania, podczas np obracania video jakby miało laga. Obraz nie obraca się w czasie rzeczywistym tylko jakby miał efekt pływający. Tak samo jak włączę aparat i poruszam telefonem to obraz nie synchronizuje się z ruchem dłoni, tylko ma lekkie opóźnienia. Ktoś może się z tym spotkał?
 13. Ok wszystko poszło idealnie. A powiedz mi skąd te aktualizacje w przyszłości brać co mi wysłałeś? Bo w necie powtarza się ostatnia aktualizacja do pobrania o nr V13.0.5.0.SKSMIXM. Telefon mi podał nowszą, dokładnie tą co mi dziś podałeś.
 14. Ok zainstalowało się. Teraz pobieram kolejną paczkę
×
×
 • Create New...