Jump to content

czeskimaster

Użytkownicy
 • Posts

  104
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

czeskimaster's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Conversation Starter
 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. To redmi note 10 5g taki stary, że się nie załapie? Raz czytam że się łapie, a tu już nie.
 2. Witam, Kacper mam prośbę. Możesz zobaczyć czy jest jakiś nowy uptade do mojej wersji?
 3. Hej, Kacper mam prośbę. Kiedyś mi dałeś linka z paczką aby ręcznie wgrać aktualizacje. Mógłbyś jeszcze raz zobaczyć czy jest coś nowszego, niż to co mam?
 4. Ok, dzięki za informację. Jeszce jedno pytanie, aby nie zakładać nowego wątku, jest jakaś lekka aplikacja która pokazuje SoT? Przy aktualizacji do 14, w opcjach bateri nie ma już informacji o ekranie.
 5. Jedyny sposób który działa to włączenie wibracji przy dotknięciu, ale wtedy automatycznie wibrują dolne przyciski nawigacyjne.
 6. Witam, na miui 13, jak do kogoś dzwoniłem i ten ktoś odebrał to telefon na chwilę zawibrował. Mam tą funkcję na miui 14 włączoną, ale nic się nie dzieje.
 7. Ok, zrobiłem pełny RESET. najbardziej jestem zadowolony poprawy czujnika hybrydowego, co w końcu zaczął działać bez problemu. Jeden błąd po aktualizacji pozostał. Telefon nagle czy to po 10 minutach czy godzinie, nagle bardzo laguje jakby był w 30 FPS. Jedna opcja jest taka że go zablokuje i odblokuje i pomaga na chwilę, albo przyłącze na 90 Hz i wtedy działa mega płynnie przez cały czas. Wydaje mi się że jakiś jest problem z Hz.. Na miui 13 na 60 Hz działał non stop płynnie, tu po jakimś czasie jest mega lag. Pytanie. W jakim procencie 90 Hz bardziej drenuje baterie niż 60 Hz?
 8. Czy mi się wydaje, czy po aktualizacji do miui 14, nie widzę w opcjach programistycznych opcji wyłącz głośność całkowitą? Drugie pytanie. Jak się dostać do tego menu, co zmieniacie parametry? Tzn audio playback
 9. Ok tym lagowaniem to coś jest nie tak z odświeżaniem. Telefon standardowo chodzi na 60 Hz,jak zaczyna lagować to po przelaczeniu na 90 nie laguje? WTF? Jeszce jedno, zauważyłem że nagle w opcjach bateri zniknęła pozycja SoT, nie wiem ile telefon działa na ekranie. Ogólnie z telefonu byłem bardzo zadowolony, póki nie zrobiłem aktualizacji do miui 14.. Znalazłem bardzo podobny problem, jak ktoś miał na reddit. Więc pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to znaleźć inne uprawnienia dla aplikacji i znaleźć zezwolenie aplikacjom aby włączyć proces w tle podczas działania, kliknij trzy kropki u góry po prawej stronie i wyłącz wszystko po ponownym uruchomieniu, a telefon będzie działał tak jak kiedyś! Również 90 Hz będzie działać bez zarzutu, a jeśli znów będziesz mieć opóźnienie, zmień na 4g z 5G. Ktoś może mnie nakierować? Bo nie mogę tego wyszukać.
 10. Dziś zrobiłem aktualizacje na Redmi note 10 5g. Pierwsza rzecz, to już czuje jak bateria leci (system Android coś za dużo zjada, względem miui 13 oraz jakiś systemowy menadżer pulpitu. ).Też u siebie to zauważyliście? Drugie pytanie, nie mogę wyszukać tej opcji kopiowania tekstu ze zdjęcia. I niestety czujnik zbliżeniowy nadal wariuje. Brak także ikony vo lte, przy włączonym wifi. Ostatni chyba najgorszy problem, telefon po kilkunastu minutach zaczyna strasznie lagować, dopiero zablokowanie ekranu i odblokowanie powoduje powrót do normalnej pracy. Będę wdzięczny za informację
 11. Witam, dziś nagle po próbie włączenia filmiku na streamable.com, wyzyskuje mi taka blokada. Do tej pory nie było tego problemu. Nie wiem dlaczego nagle adguard, zaczął mieć problem z tym serwisem. adguard mam jedynie przypisanego jak na zdjęciu, żadnych aplikacji w telefonie.
 12. Mam także czasami ten problem (redmi note 10 5g). Jedynie co mi pomaga to czyszczenie pamięci podręcznej sklepu Google i ponowne uruchomienie telefonu. Od czego to zależy? Nie mam pojęcia..
×
×
 • Create New...