Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 750
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Z tym OTA to muszę się poprawić. Aktualizację "widzi" na "starym" OTA (w wersji v2), nowe aktualizatory używają v3 i istotnie tam tej aktualizacji w tej chwili nie ma. Chyba na żadnym regionie nie ma tej aktualizacji dostępnej "od strzała", sprawdzałem kilkanaście.
  2. Na razie jeszcze jest Android 13. Kolejna wersja będzie z 14stką. To jest xiaomi.eu, takie samo jak stable które miałeś na Redmi Note 12 5G, czyli ma nagrywanie rozmów itd. tylko po prostu jest nowsze. Możesz wgrać przez fastboota, pierwsza instalacja z czyszczeniem danych. https://miuipolska.pl/download na górze strony masz 13 fuxi.
  3. Zamiast obecnego, czyli jakiego? Nie podałeś żadnych szczegółów. Link jest na stronie pobierania ROM-u, 13-stka jest na górze...
  4. Ogarnęliśmy sytuację zdalnie. TWRP, które podsyłałem w wątku dot. odblokowania bootloadera, jednak nie działa. Wgraliśmy ROM przez fastboot. Spróbowaliśmy wgrać inne TWRP, które znalazłem. Niestety również się nie uruchamia. Na tym kombinowanie z TWRP skończyliśmy, póki co kolejne aktualizacje na POCO X5 Pro trzeba instalować przez fastboota.
  5. Jeśli zrobiłeś fastboot boot nazwa_pliku.img no to naturalne że masz taki komunikat, bo nie jesteś już w fastboocie. Inna rzecz, że nie wgrałeś tego TWRP na stałe, co wpłynie na późniejsze aktualizacje. Ale mniejsza z tym - powinieneś mieć TWRP na telefonie. Rób dalej wg instrukcji instalacji z recovery.
  6. Najlepiej po prostu wpisz początek, tj. TWRP, i potem wciśnij Tab - uzupełni Ci nazwę do końca.
  7. Wyślij zrzut ekranu z katalogu i wiersza poleceń. Gdyby tak było, nie byłoby tego komunikatu.
  8. A plik znajduje się w tym samym katalogu co plik fastboot?
  9. Co masz na telefonie? Jeśli nie napis FASTBOOT, to nie jesteś w trybie Fastboot, tylko najpewniej w TWRP. Wtedy telefon powinien być wykrywany jako normalna pamięć wewnętrzna. P.S. Odbiegamy od tematu wątku. Przeniosę posty do wątku o instalacji Xiaomi.eu.
  10. Możesz spróbować się zalogować, może wtedy wskoczy.
  11. Sytuacja o tyle dziwna, że wg OTA powinna być aktualizacja do V14.0.12.0.TLCEUXM... Sprawdzałeś inny region niż Szwajcaria?
  12. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi 12S Pro (nazwa kodowa: unicorn). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_UNICORN_V14.0.10.0.TLECNXM_v14-13.zip/download, https://androidfilehost.com/?fid=10620683726822081974 ROM można zainstalować zarówno przez TWRP, jak i fastboot: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/ Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
  13. Ostatnia wersja beta jest tu: https://androidfilehost.com/?fid=1899786940962572953
  14. @Acid będzie w stanie odpowiedzieć, bo się przesiada na 13-stkę z Mi 11. Mieliśmy 13 Ultra, Google Pay i Santander działały bez problemu na odblokowanym bootloaderze. Sądzę, że na 13-stce, przynajmniej teraz, będzie tak samo.
  15. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi 12S (nazwa kodowa: mayfly). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_MAYFLY_V14.0.10.0.TLTCNXM_v14-13.zip/download ROM można zainstalować zarówno przez tryb Recovery (TWRP), jak i Fastboot: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/ Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
  16. Do instalacji systemu potrzebujesz tylko fastboota. ADB nie rozpoznaje, to naturalne, bo my nie dodajemy adb - nie jest ono w tym przypadku do niczego potrzebne.
  17. Chyba najlepiej wgrać China ROM przez Fastboota (oczywiście bez blokowania bootloadera) i potem spróbować od nowa jeszcze raz.
  18. W samym telefonie o ile kojarzę nie ma takiej opcji.
  19. Nie, nie musisz. Masz odblokowany. Możesz ewentualnie potwierdzić ten fakt ikoną kłódki przy uruchamianiu telefonu (zdjętą). Otwierasz na otwartym folderze bin. Do wgrania przez recovery wystarczy rozpakować tylko bin.
  20. Ctrl + Shift + prawy przycisk myszy na folderze -> Otwórz wiersz polecenia tutaj > spróbuj jeszcze raz.
  21. Binarka fastboot (w katalogu bin/linux/fastboot) ma uprawnienia do wykonywania?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...