Jump to content

lavka

Użytkownicy
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by lavka

 1. Jak czas pokazał kupowanie z Bestceny nie było dobrym rozwiązaniem. W razie czego najlepiej brać z polskiej dystrybucji, a jak promocje z Chin, to najlepiej użyć kodów rabatowych.
 2. spróbuj może usunąć dane z pamięci podręcznej z messengera, sprawdź opcje w Mi Fit: usuń/dodaj alerty aplikacji, jeśli nic wyczyść pamięć. Jakby wszystko zawiodło, możesz sprawdzić powiadomienia poprzez apkę Master for Mi Band
 3. Mam GCAMa na Mi9T pro. Głównie dla zdjęć nocnych. Ma kilka niedoróbek, ale może w kolejnych wydaniach się coś poprawi. Ja się przesiadłem z Mi Note, więc zmiana dostrzegalna. Do klasy Samsunga i Huaweia, to Xiaomi jeszcze brakuje
 4. Nie ma różnicy - Global ROM, włączasz i działa. Plusem Proline jest tańszy telefon, ale gorsze wsparcie w razie problemów z naprawą, chociaż to i tak lepiej, niż kupowania na Allegro.
 5. Sprawdzałeś może temperatury podczas grania, bo jakoś Mediatek trochę odstrasza.
 6. Chyba odwieczny problem - za Mi9T Pro przemawiała do niedawna cena (brak notcha i jack). Ceny OP7 spadły w Chinach poniżej 400$, a OP7T też nie startuje z wysokiego poziomu, bo ok 550$, a w oficjalnej dystrybucji będzie niewiele więcej. Jeśli zależy ci na aparacie to zdecydowanie Oneplus, bo nawet GCAM wszystkiego nie wyciąga z aparatu Mi9T. Co do powiadomień można użyć Backlight notification i jakoś da się przeżyć brak diody.
 7. Nie są to telefony z polskiej dystrybucji od ABC Data, trzeba je później serwisować u sprzedawcy, a nie w oficjalnym serwisie gwarancyjnym.
 8. Przy takich poważniejszych zmianach to chyba poczekam z miesiąc na problemy, które nie zostały zgłoszone w Beta wersjach i póki co zostanę przy 10.3.4
 9. Tak, też jest ciemny bez automatycznego rozświetlenia, więc może.aktualizacja softu pomoże.
 10. Cześć, mam mały problem z podświetleniem ekranu podczas połączeń przychodzących - nie rozświetla on się na tyle, by było można bez problemu zobaczyć, kto dzwoni. Ekran się wybudza, ustawiona jest jasność automatyczna. W ustawieniach mam tylko zaznaczone "wygaś przy twarzy".
 11. Porównaj sobie ceny i będziesz miał odpowiedź
 12. Przerzuciłem w takim razie kalendarz na pulpit na lewo od głównego, więc to będzie tymczasowe rozwiązanie. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 13. Jak w najszybszy sposób zablokować tworzenie nowego pulpitu przez nowo instalowane aplikacje. Na 2 pulpicie mam miejsce na nowe ikony, na 3 mam kalendarz, a nowe aplikacje i tak tworzą ikony na nowym pulpicie, w tym wypadku na 4.
 14. Mam pytanie do funkcjonowania Docku, czy jest możliwość, by przy dodawaniu aplikacji do docku, zostawała ona także na pulpicie? W sensie chciałbym ją zatrzymać w folderze oraz korzystać z szybkiego wybierania, jako skrót w docku. Klonowanie aplikacji tworzy nową wersję, więc to nie to.
 15. Też tak miałem, próbowałem jeszcze sposobu przez tunnelbear i z logowaniem się do konta Xiaomi przez numer telefonu, zamiast maila, ale nie pomogło. A później sprawdziłem z ciekawości czy BL jest rzeczywiście zablokowany i okazało się, że nie był, więc wgranie nowego ROMu było szybkie i bezproblemowe
 16. To też się dołączę do pytania, bo nie znalazłem na nie odpowiedzi.
 17. Sprawdzę sobie w domu dokładnie wszystkie funkcje. Ostatnio miałem Deep sleep ponad 70% i na jednym ładowaniu ponad 1,5 dnia wytrzymał, więc wynik bardzo dobry uważam, ale kontrola apek na pewno się przyda.
 18. Dzięki za radę. Do Chrome się niestety przyzwyczaiłem, ale za to wyłączenie synchronizacji pomogło trochę. Aktualnie mam Androida 6, więc sprawdzę tryb doze.
 19. Na pewno mogę wszystkim polecić szkło Mocolo - przy moich wielu próbach naklejenia na ekran zaraz po ściągnięciu folii ochronnej - udało się bez żadnych bąbli. Ważne, że można poprawiać w razie czego. Z obudowy iPaky jestem zadowolony 3/5 - trochę za toporny telefon się robi, więc w najbliższym czasie czeka mnie zmiana.
 20. Cześć wszystkim, jako, że nie znalazłem odpowiedniego wątku (albo raczej znalazłem ponad 200 stron z tym związanych), chciałbym prosić o napisanie lub wklejenie linków z forum na temat ustawień MIUI, by oszczędzać baterię. W tej chwili mam włączone oszczędzanie baterii i godziny ciszy w nocy. Co jeszcze można zrobić, by aplikacje nie zżerały baterii, gdy to nie jest potrzebne - np. Messenger, albo czy w nocy jest możliwość, by wifi nie było stale włączone? Obecnie mam MIUI 8.1 - 6.10.13. Ten wątek przeczytałem i kilka innych dotyczących deep sleep, Kernel Adiutor itp., ogólnie nie mam problemu z baterią, ale np. Chrome zużywa ponad 35% baterii, a chętnie bym się czegoś nowego dowiedział, co można jeszcze z tym zrobić.
×
×
 • Create New...