Jump to content

lavka

Użytkownicy
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

lavka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Jak czas pokazał kupowanie z Bestceny nie było dobrym rozwiązaniem. W razie czego najlepiej brać z polskiej dystrybucji, a jak promocje z Chin, to najlepiej użyć kodów rabatowych.
 2. spróbuj może usunąć dane z pamięci podręcznej z messengera, sprawdź opcje w Mi Fit: usuń/dodaj alerty aplikacji, jeśli nic wyczyść pamięć. Jakby wszystko zawiodło, możesz sprawdzić powiadomienia poprzez apkę Master for Mi Band
 3. Mam GCAMa na Mi9T pro. Głównie dla zdjęć nocnych. Ma kilka niedoróbek, ale może w kolejnych wydaniach się coś poprawi. Ja się przesiadłem z Mi Note, więc zmiana dostrzegalna. Do klasy Samsunga i Huaweia, to Xiaomi jeszcze brakuje
 4. Nie ma różnicy - Global ROM, włączasz i działa. Plusem Proline jest tańszy telefon, ale gorsze wsparcie w razie problemów z naprawą, chociaż to i tak lepiej, niż kupowania na Allegro.
 5. Sprawdzałeś może temperatury podczas grania, bo jakoś Mediatek trochę odstrasza.
 6. Chyba odwieczny problem - za Mi9T Pro przemawiała do niedawna cena (brak notcha i jack). Ceny OP7 spadły w Chinach poniżej 400$, a OP7T też nie startuje z wysokiego poziomu, bo ok 550$, a w oficjalnej dystrybucji będzie niewiele więcej. Jeśli zależy ci na aparacie to zdecydowanie Oneplus, bo nawet GCAM wszystkiego nie wyciąga z aparatu Mi9T. Co do powiadomień można użyć Backlight notification i jakoś da się przeżyć brak diody.
 7. Nie są to telefony z polskiej dystrybucji od ABC Data, trzeba je później serwisować u sprzedawcy, a nie w oficjalnym serwisie gwarancyjnym.
 8. Przy takich poważniejszych zmianach to chyba poczekam z miesiąc na problemy, które nie zostały zgłoszone w Beta wersjach i póki co zostanę przy 10.3.4
 9. Tak, też jest ciemny bez automatycznego rozświetlenia, więc może.aktualizacja softu pomoże.
 10. Cześć, mam mały problem z podświetleniem ekranu podczas połączeń przychodzących - nie rozświetla on się na tyle, by było można bez problemu zobaczyć, kto dzwoni. Ekran się wybudza, ustawiona jest jasność automatyczna. W ustawieniach mam tylko zaznaczone "wygaś przy twarzy".
 11. Porównaj sobie ceny i będziesz miał odpowiedź
 12. Przerzuciłem w takim razie kalendarz na pulpit na lewo od głównego, więc to będzie tymczasowe rozwiązanie. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 13. Jak w najszybszy sposób zablokować tworzenie nowego pulpitu przez nowo instalowane aplikacje. Na 2 pulpicie mam miejsce na nowe ikony, na 3 mam kalendarz, a nowe aplikacje i tak tworzą ikony na nowym pulpicie, w tym wypadku na 4.
×
×
 • Create New...