Mark1991

Użytkownicy
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

About Mark1991

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  XRN3Pro 3/32

Recent Profile Visitors

678 profile views
 1. Właśnie wyszła długo wyczekiwana aktualizacja 8.8.2 z MIUI 10.
 2. Bo Global Stable jest 100 lat za murzynami. W Global Dev jest MIUI 9 od aktualizacji 8 września.
 3. Dzięki, fakt mały bug pierwsza wersja więc trzeba wybaczyć. Gorzej, że prawie wszystkie "fiuczery" MIUI 9 są zarezerwowane dla Androida 7 więc my mamy w sumie tylko zmiany wizualne.
 4. @Kamil Kupiec Xiaomi raczej nie wypuszcza dwóch aktualizacji systemu a nasz już był aktualizowany z 5.1.1 do 6.0.1 poza tym ma on 1,5 roku więc wątpię. Co do aktualizacji to po przejściu z MIUI 7 na 8 zmiany były konkretne właściwie w wyglądzie zmieniło się wszystko a tutaj zmiany są kosmetyczne. Chyba, że "pod maską" sporo się zmieniło bo z wyglądu to raczej MIUI 8.1 niż 9. Ale najważniejsze, że dalej będą cotygodniowe aktualizacje. Fakt, zmienianie akcji przycisków wywala do ustawień. Ale zniknęła też opcja włącz/wyłącz podświetlenie. Jak miałem do tej pory wyłączone to już nie ma jak włączyć.. Opcja włączenia przycisków jest ale w diodzie powiadomień. Przy lądowaniu nie pokazuje już natężenia prądu jakim aktualnie ładuje co też było przydatne.
 5. Ustawienia --> Bateria i wydajność ---> Zarządzaj użyciem baterii przez aplikacje ---> Wybierz aplikacje ---> przejdź na kartę systemowe i znajdź aplikację Pogoda a następnie wybierz "Bez ograniczeń"
 6. RN3P Z Androidem 6.0.1 Global Dev 7.6.15. Netflix jest widoczny w sklepie i zainstalował się bez problemu. Certyfikatu brak, w systemie nic nie grzebane. Dowód na screenie.
 7. W aktualizacji 7.6.15 zniknęły zautomatyzowane zadania oraz wywalono jednolite obramowanie ikon. To chyba jakiś żart...
 8. A do czego 7.0 jest potrzebne? Bo 6.0 było potrzebne aby fingerprint przestał być zabawką tylko do odblokowywania ekranu i ewentualnie zablokowanych aplikacji jak w 5.1.1 i można było go używać także w aplikacjach ze sklepu. Natomiast w 7.0 nie widzę nic co byłoby mi przydatne i w mui tego nie ma. Poza tym Google zakończyło już program beta dla Nougata i na horyzoncie jest już Android O. Ale jego już raczej na pewno nie zobaczymy na tym telefonie w oficjalnym sofcie.
 9. Już od kliku wersji Global Dev tak jest ale też mi się to bardzo podoba. Mam też wrażenie, że minimalnie szybciej się ładuje od ostatniej aktualizacji ale może tylko mi się wydaje. Oby rozwiązali w końcu ten problem, że czasami ładuje bardzo małym prądem i trzeba uruchomić ponownie, żeby zaskoczył. Od dobrych kilkunastu wersji sporadycznie występuje.
 10. Bo samo wyłączenie automatycznej jasności ekranu to za mało. Ustawienia --> Wyświetlacz --> kolory i kontrast ---> nie możesz mieć tu wybranej opcji "Automatyczny".
 11. 01.11.2016. Odkąd Android 6.0.1 wyszedł to jeszcze ani razu na Global Dev te zabezpieczenia nie były w pełni aktualne, zawsze jest co najmniej miesiąc do tyłu a bywało że i 2-3 miesiące do tyłu.
 12. @Zenon http://en.miui.com/thread-394627-1-1.html Musi być to wersja pod Recovery. Ja bym jednak poczekał na OTA. Pobieranie z linka to raczej jest dla osób co przechodzą z Global Stable na Dev a jak telefon jest już na Dev to lepiej poczekać na OTA.
 13. @Zenon Aktualizacja OTA, telefon powinien już ją widzieć w aplikacji Aktualizacje.
 14. @whiro Oficjalnie nadal testują stabilność. @marcuso86 Co się zaczyna? Cotygodniowe aktualizacje dostają telefony starsze od RN3 Pro. Xiaomi nie jest z tych firm co olewają wsparcie starszych modeli gdy wychodzą nowe. Aktualizacje nadal dostaje np. Redmi 1S który zadebiutował w I kwartale 2014 roku. Co ciekawe wersja Kate która tydzień temu była zawieszona dziś aktualizację dostała.