Jump to content

Mark1991

Użytkownicy
 • Posts

  261
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Mark1991 last won the day on May 7

Mark1991 had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO F2 PRO 6/128

Recent Profile Visitors

1,214 profile views

Mark1991's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

35

Reputation

 1. Jako że nie wszyscy czytają stronę główną a w polskim Internecie niewiele o tym jest to informuje że 18 lipca 2022 koniec wsparcia beta dla Redmi K30 Pro więc i naszego Poco. Patrząc na inne modele to po zakończeniu chińskiej bety bardzo szybko kończyło się oficjalne globalne wsparcie więc pewnie po tej dacie wyjdzie jeszcze 1 aktualizacja i koniec. Albo i to nie bo np. poprzednik Redmi K30 Pro/mi 9t pro zakończył wsparcie w listopadzie 2021 a ostatnią aktualizację otrzymał w sierpniu 2021. Żeby się jeszcze nie okazało że ta pierwsza EEA na miui13 i androidzie 12 jest jednocześnie ostatnią. Na pewno wsparcie zakończy się jeszcze w tym roku. Mimo wszystko zawód. Patrząc na datę premiery K30 Pro to nawet 2,5 roku wsparcia nie będzie. A jeżeli nie wypuszczą już nic powyżej 13.0.2.0 to wychodzą nawet niecałe 2 lata. @pkonrad Jak można wiedzieć to masz jeszcze Mi 9T PRO?
 2. Jak używacie super tapet to ustawcie sobie od nowa tą samą co macie. Ja od MIUI 12 miałem ustawione zaśnieżone szczyty i mimo wielu aktualizacji tej tapety nic się nie zmieniało. Dzisiaj bawiłem się ustawieniami i po ponownym ustawieniu wygląda to zupełnie inaczej dużo lepiej. Wygląda na to, ze mimo aktualizowania super tapet i tak telefon ciągle używał starej wersji.
 3. To nic nie da, dalej będziesz miał MIUI i te same problemy, poczytaj tematy o flagowcach Xiaomi, tam jest to samo i szybkie aktualizacje niewiele zmieniają. Ja z Xiaomi jestem od kwietnia 2016 dlatego, że sprzęt się opłacał w stosunku cena/jakość i dlatego tolerowałem wady MIUI i politykę aktualizacji która z roku na rok jest gorsza, na początku było świetnie ale później jak weszli na rynek globalny to zaczęło się wydawanie 100 podobnych modeli rocznie i coraz krótsze wsparcie. Teraz nie ma na co zmienić tego F2 PRO. Wybrałem go bo ma dobre bebechy, jacka i czysty ekran bez dziury na aparat. Teraz telefony Xiaomi niczym nie różnią się od konkurencji, ceny też podobne a choćby w Samsungu nie ma problemów, że Gmail mimo ustawienia natychmiastowych powiadomień, kłódki i wyłączenia oszczędzania energii i tak potrafi pokazać przychodzącą wiadomość po 2 godzinach. Dlatego dla mnie następny telefon to na 99% nie będzie Xiaomi.
 4. https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/lmi/stable beta/V13.0.2.0.SJKEUXM/ Tak na szybko to zrobił na mnie najgorsze wrażenie odkąd mam MIUI a jestem od wersji 7. Praktycznie nic się wizualnie nie zmieniło. Niewielkie zmiany w ustawieniach czy przejściach pomiędzy ekranami itp. wynikają głównie z nowszej wersji Androida. Chyba zniknęła opcja automatycznego trybu ciemnego w jasnych aplikacjach i to jest dopiero regres. Jakby nie MIUI 13 w updaterze to bym nawet nie wiedział, ze się wersja zmieniła i uznał, że to aktualizacja do 12/12.5. Jedyny plus to najnowszy Android bo MIUI13 naciągane aby tylko ogłosić wydanie nowej wersji.
 5. Ja też, na pierwsze wersje Androida 11 które wydawali i wycofywali nie narzekałem nawet działały u mnie lepiej niż na poprzedniej stabilnej 10 a większość narzekała. Może teraz też się uda.
 6. I się doczekaliśmy. Jest już wersja V13.0.2.0.SJKEUXM wprowadzająca MIUI 13 i Androida 12 (najprawdopodobniej ostatniego dla POCO F2 PRO). Aktualnie dla testerów ale niebawem na dniach ma być dla wszystkich. Screen nie mój.
 7. Zawsze tak było, że my czekaliśmy sporo dłużej niż Chińczycy. Ale pociesz się, ze MIUI13 i Android 12 będzie na początku na pewno zabugowany za to obecna wersja 12.5 jest dla mnie idealna.
 8. Xiaomi odblokowało chyba aktualizacje w updaterze dla regionu Polska bo właśnie dostałem EEA OTA. Telegram z którego korzystałem już chyba nie działa https://t.me/s/MIUI11_Updates bo od dawna nic nie wstawiają. Jest gdzieś podgląd wydawanych aktualizacji?
 9. Czy ten telefon poradzi sobie z obsługą dysku Samsung T5 1tb? Dokładniej chodzi mi o wyświetlanie zdjęć z tego dysku. OTG jest a sam dysk ma dołączony kabel z końcówkami usb-c więc niby nie powinno być problemu? Dysku jeszcze nie mam więc nie mam jak sam sprawdzić.
 10. Dzisiaj rano robiłem zdjęcia i teraz w domu zauważyłem coś dziwnego. Jedno zdjęcie ma dopisek BURST1 i jest wyraźnie mniejsze od pozostałych mimo ogólnie tej samej zimowej scenerii. Zdjęcie normalnie się otwiera jest tylko w gorszej jakości bo dużo mniej waży od reszty. Jak mam ten telefon 1,5 roku i zrobiłem ~55GB zdjęć zdarzyło się to pierwszy raz. Ktoś umie racjonalnie wytłumaczyć co tutaj zaszło? To zdjęcie zrobiłem po odblokowaniu ekranu (zablokował się z włączonym aparatem) ale tak robiłem już dziesiątki razy i nigdy tego nie było.
 11. @pkonradW najnowszym EEA 12.5.4.0 nie mam dopisku Enhanced czyli ta wersja dostanie chyba dopiero z kolejną aktualizacją? Albo po prostu dopisku nie ma bo changelog zmian na EEA jest ten sam.
 12. Już można zainstalować zawsze 1-2 dni po wydaniu puszczają.
 13. POCO F2 Pro EEA Stable V12.5.4.0 Recovery ROM https://bigota.d.miui.com/V12.5.4.0.RJKEUXM/miui_LMIEEAGlobal_V12.5.4.0.RJKEUXM_9e4ff6f198_11.0.zip
 14. A czemu w tych trzech krajach nie jest wydawany?
 15. Bo zainstalowałeś aktualizację wtedy zawsze na początku jest jakby lepiej. Z tego co czytałem ten rom nie zmienia nic poza poprawkami bezpieczeństwa Androida.
×
×
 • Create New...