Jump to content

jerrywnucz

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jerrywnucz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Przy 50 % odblokowanie pojawia się komunikat:
 2. Jaki poradnik jest do tej metody? Jest jakieś linki z miflashami (już ściągnąłem z 40 różnych), skąd wziąć plik tgz?
 3. Wydawało mi się, że miuipolska jest najlepszym ROMem. Po za tym global stable, ma prę preinstalowanych w pełni chińskich aplikacji i dużo niespolszczonego interfaceu.
 4. Więc tak, po skorzystaniu z każdej opcji po tygodniowej walce poddałem się, nie mam pojęcia dlaczego to nie chce działać. Czy jest ktoś na terenie Wrocławia, kto umiał by wgrać MIUI polska? oczywiście odwdzięczę się. Pisać na PW.
 5. Problem w tym, że chinski dev rom też nie chce się wgrać. Nawet gdy postępuje zgodnie z instrukcją. Jeszcze coś pokombinuje z poradnikiem dla poczatkujacych. Może tam znajdę jakąś pomoc. Jak tylko się uda opiszę krok po kroku co robiłem.
 6. Cześć, niedawno dostałem redmi note 3 pro 3/32i chciałem wgrać miui polska w najnowszej wersji. Obecnie posiadam MIUI Glodal 8.0.1.0.0 Stabilna (załączony plik). Włączyłem tryb programistyczny (tapniecie kilka razy w wersje MIUI) zaznaczyłem także Debugowanie USB. Złożyłem i dostałem pozwolenie od Xiaomi na odblokowanie urządzenia. Postępowałem zgodnie z instrukcją https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik/ i na 50% pierwszego ptaszka wyskakiwał fail (załączony plik). Zmieniałem także VPN jak w poradniku, ale znowu to nic nie dało. Proszę o pomoc. Nie mam doświadczenia w zabawie z Androidami. Jeśli masz doświadczenie napisz na priv jak nie jesteś pewien, każda pomoc się przyda.
×
×
 • Create New...