vvvzc

Użytkownicy
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Excellent

About vvvzc

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Mix2s, Redmi 4A

Recent Profile Visitors

410 profile views
 1. vvvzc

  Project Treble

  Witam mam pytanie co do Project Treble pojawiają się modyfikacje wykorzutujące to jednak moje pytanie brzmi co jeśli bede chciał usunąć taki rom. Wiem doskonale jak to wygląda w przypadków normalnych romów i mnie zastanawia czy zasada działania jest taka sama
 2. vvvzc

  Mix 2s rom/działanie na baterii

  Tak to u mnie wygląda na miui.eu Niestety nie mam z globala :/ Jeśli będzie potrzeba mogę dać na niższym % baterii
 3. LineageOS – oprogramowanie open source będące modyfikacją systemu operacyjnego Android. Jest to bezpośredni następca modyfikacji CyanogenMod ROM jest w wersji 16.0 czyli jak na dany czas najnowsza wersja tego romu. Modyfikacja jest w tak zwanej wersji nightly. Co to oznacza? Że mogą (ale nie muszą) pojawiać się większe lub mniejsze błędy. Co działa lub nie działa? Aktualnie ciężko powiedzieć jednak rom jest na bierząco aktualizowany więc błedy są na bierząco usuwane. Wszystko robisz na własną odpowiedzialność! Instalacja: Link do oficjalnej instrukcji: <klik> Jakie GAPPSY? Android 9, arm64 <klik> INFO: Android 9 LineageOS 16.0 (nightly) XDA: <klik> Link do romu --> POBIERZ <--
 4. vvvzc

  Telefon lekko grucha

  Ej faktycznie coś tam lata xD Szczerze nie mam pojęcia co to może być trzeba by było rozebrać telefon i zobaczyć co jest tam luźne może to być nawet luźny silniczek od wibracji.
 5. vvvzc

  Tapety POMOCY

  Wyszukaj w sklepie "Miui wallpaper" i na pewno coś znajdziesz
 6. Nie wiedzieć czemu znikły wszystkie romy od Carlos Arriaga typu Lineage OS czy Resurrection Remix. Wątki na forum zamknięte a pliki usunięte.
 7. !!! Twórcy pozbyli się najnowszej wersji. Aktualnie pobierać warto tylko wersję z DOT-N-v1.2-20171219-rolex-OFFICIAL.zip Korzystam i polecam Jedyne co nie działa to aktualizację przez OTA nie działa (nie wyszukuje i tyle) Gdy pojawi się nowa wersja od razu sprawdzę. Edit: Niby wersja DOT-N-v1.2-20180218-rolex-OFFICIAL.zip znów jest dostępna ale widzę że nie była dotykana. Podejrzewam że przez ostatnie problemy z serwerem przywrócili jakiś backup gdzie ta wersja nadal była. Tak czy siak nie warto się nią interesować.
 8. Zrobiłem mały test Rom: DotOS (Android 7.1.2) 1. Apka od Nokii 2. Systemowa apka 3. Google Camera --> Porównanie <-- Co do apki od Nokii. To w sumie opcję typu zwolnione tempo wywalą apke więc cóż nie mogę polecić.
 9. Nie wiem czy normalnie jest tam jakiekolwiek recovery jeśli tak to robisz Wipe data/factory reset i masz dostęp do telefonu. Kontakty powinny zostać jeśli są zapisane na karcie sim. Nie wiem czy zostaną kontakty które zostały zapisane tylko w telefonie.
 10. vvvzc

  Brak neta z WIFI

  Dane mobilne a WiFi w sumie nie mają nic wspólnego. Nie wiem masz może inny telefon aby podłączyć go do wifi? Może wina leży po stronie modemu od WiFi nie raz miałem zwłaszcza przy Samsungu Galaxy S4 że wystarczyło usunąć z telefonu zapamiętaną sieć wifi dodać ponownie i hasała bez problemu.
 11. Mi działa wersja ta która jest na foto. Ale ja jade na DotOS
 12. W wątku tutaj masz napisane co nie działa...
 13. DOT-N-v1.2-20180218-rolex-OFFICIAL.zip Nie polecam instalować Brak apki aparatu dodatkowo nie działają pobranie ze sklepu (testowane Footej Camera) Nie działa WiFi Wracam do poprzedniej wersji bo szkoda gadać...
 14. Łe to nawet nie zmieniam
 15. Na jakim to Androidzie jest?