-
Postów
5 354 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
37
Treść opublikowana przez latet
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
latet odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Telefon nie jest "widziany" przez Twój system. Nic nie zrobisz, jak najpierw tej kwestii nie ogarniesz.- 8 779 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
latet odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
No padnę zaraz. Ale cyrk! :-))))- 8 779 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Może po prostu masz cichszy samochód albo lepszy słuch, albo jedno i drugie. Dla mnie niestety trochę za cicho. Nie mam mowy o jednoczesnym słuchaniu muzyko z radia. Trochę pomogło w Yanosiku przełączenie głosu z męskiego na damski. Ten żeński jest jakoś tak nieco bardziej wyrazisty, choć nie jest głośniejszy, trochę mi łatwiej usłyszeć, co mówi.
- 6 239 odpowiedzi
-
Potwierdzam. Jakość dźwięku jest OK. Zarówno w słuchawkach, jak i w głośniczku. Ale... mi ta jakość nie jest do niczego potrzeba. Nie słucham muzyki z telefonu w ogóle (jeśli by mi się to miało zdarzyć, to na pewno w słuchawkach, nie z głośniczka). Więc moim problemem jest tylko i wyłącznie słaba max. głośność z głośniczka, bo to ma w praktyce znaczenie w samochodzie.
- 6 239 odpowiedzi
-
Mówiłem, że załatwię? Geekbuying (był) BEZ VAT
latet odpowiedział(a) na piotr.geekbuying temat w Promocje
Ciekawe, jak bank przewalutowuje przy zwrocie. Nie sądzę, że bez szkody dla klienta. Przyznaj, ile jesteś w plecy? (no chyba, że płaciłeś od źródła w PLN, to pewnie wyszedłeś na zero?). -
A możesz polecić jakiś najsensowniejszy z najtańszych (albo najtańszy z najsensowniejszych), nie za duży, prądooszczędny, jako że jego jedynym u mnie zastosowaniem byłoby zwiększanie słyszalności komend Yanosika i nawigacji, a na co dzień marznięcie lub grzanie się w zaparkowanym aucie... Z drugiej strony czuję pewną ulgę, że to nie wada mojego egzemplarza, tylko "ten typ tak ma".
- 6 239 odpowiedzi
-
Dlaczego miałby nie? Jest jakiś tel.Xiaomi,który nie?
-
Znaczy ten? http://www.geekbuying.com/item/-Official-International-Version--XIAOMI-Mi-Box-4K-H-265-Android-Box-371297.html Kurcze, kompletnie się nie znam na tego typu sprzęcie. A moja 6-letnia Ariva się sypie i zaraz nie będę miał na czym oglądać filmów. Kusi mnie ten MiBox, ale powiedzcie proszę, tak szczerze, czego mu brakuje w stosunku do innych odtwarzaczy? Nie mam dużych wymagań zasadniczo, ale czy np. czyta z pendrive'a NTFS (bo mam pliki z filmami >4GB, więc Fat32 odpada). Czy ten model ma albo ma możliwość zainstalowania tego słynnego "kodi", którym się tak wszyscy jarają? Co w praktyce właściwe oznacza, że to Android Box? Po prostu tablet z Androidem z pilotem zamiast ekranu? :-)) A w środku po prostu Android (dziwne ze nie MIUI) więc sobie instaluję co chcę - każdy player dostępny w Sklepie Play? Gdzie jest haczyk, proszę o oświecenie! A, jeszcze jedno – czy to jest ciche urządzenie, czy ma jakiś cholerny wiatraczek (oby nie!).
-
11.11 kupiłem 5 różnych etui do Mi5. Jak do mnie dotrą, to się podzielę wrażeniami. Goły Mi5 kompletnie mi nie leży (dosłownie i w przenośni). Za cienki, za delikatny, źle mi się go trzyma. Dlatego na razie tylko lajtowe testowanie, a dopiero jak będą etui, to jakieś testy real-life i może przesiadka na stałe, kto wie
-
Witam, Czy istnieje może jakiś sposób, aby zwiększyć max. głośność głośniczka (tego dolnego) w Mi5? Może jakaś apka typu Equalizer, albo jakiś tweak w jakichś plikach konfig.? Chodzi mi tylko o to, aby głośniej było słychać komunikaty Yanosika i nawigacji. Mój nowy piękny Mi5 jest tu niestety wyraźnie cichszy od starego Redmi Note LTE (nie wspominajac już o Redmi 3s) no i niestety mam podczas jazdy autem czasem duży problem aby zrozumieć komunikat. Dzięki!
- 6 239 odpowiedzi
-
Mówiłem, że załatwię? Geekbuying (był) BEZ VAT
latet odpowiedział(a) na piotr.geekbuying temat w Promocje
A jaka karta i z jakiego banku? Płaciłeś bezp. czy via PayPal? -
Redmi 3S, Orange, automatycznie loguje się do 2G
latet odpowiedział(a) na meDarq temat w Problemy techniczne
No przecież to opis normalnej ręcznej aktualizacji. O co Ci chodzi? -
Redmi 3S, Orange, automatycznie loguje się do 2G
latet odpowiedział(a) na meDarq temat w Problemy techniczne
Nie, o ile mnie pamięć nie myli, to akurat 3s przyleciał do mnie z romem Global Dev. -
Tak jest! Stanowczo działa! Podobnie jak zdalne blokowanie, zdalne włączanie dzwonienia itd... Wszystko działa normalnie!
- 6 239 odpowiedzi
-
Redmi 3S, Orange, automatycznie loguje się do 2G
latet odpowiedział(a) na meDarq temat w Problemy techniczne
Nie ma żadnego problemu z instalacją Global Dev na Global Stable. Przerabiałem to już na paru telefonach. Choć ostatnio Mi5 wymusił (zapytał grzecznie) przy tym "factory reset", twierdząc, że próbuję zainstalować starszy system na nowszy (co było absurdem, bo instalowałem najnowszy, kilkudniowy dev na jakiś stable sprzed miesięcy). Tak czy siak – poszło jak po maśle. -
Redmi 3S, Orange, automatycznie loguje się do 2G
latet odpowiedział(a) na meDarq temat w Problemy techniczne
Najszybciej i najprościej - pobierz i zainstaluj najnowszy Global DEV: http://en.miui.com/download-303.html To możesz zrobić bez żadnych czynności przygotowawczych, tak z marszu. Ale czy w najnowszym Global Dev jest naprawdę usunięty ten problem, to ja Ci nie powiem, bo ja mam "EU". -
Redmi 3S, Orange, automatycznie loguje się do 2G
latet odpowiedział(a) na meDarq temat w Problemy techniczne
Nawet jeśli to faktycznie naprawili (a nie jakiś przypadek) w ostatnim dev, to może jeszcze dużo wody upłynąć w Jangcy, zanim taka poprawka trafi do linii Stable. Ja bym nie czekał. -
To może odpowiem screenem, bo jestem w pozytywnym szoku. Załączam. To jest mój osobisty rekord LTE na dowolnym tel., w dowolnej sieci. Znaczy download, bo uploady lepsze się sporadycznie zdarzały. Tak więc na milion procent - wersja z napisem TD-LTE na naklejce bez problemu działa w polskich sieciach FDD-LTE. Jak rakieta! Ale to na ulicy. W mieszkaniu jest z tym cienko. A problem z upartym powracaniem do 3G minął sam z siebie (może po restarcie tel., a może nie wiem dlaczego, ale minał).
- 6 239 odpowiedzi
-
Drugie jest bzdurą na 100%, łatwo przetestować. Co do pierwszego - to poproszę o screena, bo niczego takiego sobie nie przypominam. Było ostrzeżenie, że to może być niebezpieczne coś tam coś tam, ale o gwarancji tam raczej wzmianki nie bylo.
- 6 239 odpowiedzi
-
Wszak sam producent udostępnia narzędzie do odblokowania i wydaje zgody.
- 6 239 odpowiedzi
-
Teoria jedno, a praktyka drugie. Ja to przerabiam w przypadku 3G. Telefon oczywiście obsługuje 3G zarówno w 2100 MHz jak i 900 MHz. W mieszkaniu przy połaczeniu na 2100 mam słaby sygnał, bardzo marny upload danych (rzędy 0,01 – 0,1 kBps). Przy połączeniu 900 MHz - jest bez porównania lepiej. Ale co z tego, skoro telefon sam z siebie nigdy się nie przełączam na 900 i dopiero ręczne wymuszenie tego pasma pokazało mi, że działa dużo lepiej? Podejrzewam, że z LTE 800 może być (w miastach) taka sama historia. Póki co nie mam na czym przetestować.
-
Nie strasz ludzi. To zależy od podejścia sklepu. Poza tym BL można zablokować z powrotem.
- 6 239 odpowiedzi
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
latet odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
@Redmi2 Nie szalej tak z tym sarkazmem, bo połowa czytelników tego wątku nie ma wystarczającej wiedzy, aby odróżnić, kiedy robisz sobie jaja, a kiedy piszesz na serio.- 8 779 odpowiedzi
-
- 3
-
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
latet odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Dzięki, to są bardzo cenna wskazówki pomocne w ogarnięciu problemu sterowników, który bez wątpienia nie należy do najłatwiejszych. Ja obecnie w WIn7 mam taką sytuację ze streownikami, że świetnie działa mi Fastboot oraz MiUnlock, ale za to Windows nie widzi w trybie MTP żadnego telefonu Nie ruszam, niech już tak będzie, Fastboot i odblokowania są ważniejsze. A zamiast trybu MTP na co dzień używam pendrive'a OTG i jakoś żyję Z kolei pod Win10 mam odwrotnie – telefony są widziane w MTP, ale MiUnlock zawsze staje na 50%, a Fastboot widzi tylko wybrane telefony.- 8 779 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
latet odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Cieszę się, że Ci poszło. Ale to ciekawe, bo na bank wiem z własnych doświadczeń paru odblokowań, że włączenie tych opcji nie jest warunkiem koniecznym. Choćby moje przedwczorajsze odblokowanie Mi5 na Global dev – opcje programistyczne miałem i mam nieaktywne! Te opcje nie mają wpływu na telefon w trybie Fastboot. Co Ty na to Redmi2, niestrudzony pogromco mitów dotyczących odblokowywania BL?- 8 779 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
