Skocz do zawartości

latet

Użytkownicy
  • Postów

    5 354
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    37

Treść opublikowana przez latet

  1. latet

    Mi4C - Czy warto?

    Bardzo ciekawa interpretacja literej "i" oaz "c" w tej recenzji. + extra punkty za "jewel sim tway"
  2. latet

    Mi4C - Czy warto?

    Czy jesteś w stanie potwierdzić lub zaprzeczyć, że Mi4c ma problem z OTG?
  3. latet

    Mi4C - Czy warto?

    Nie posiada.
  4. Witam, Jedna rzecz mi się w nowej odsłonie zdecydowanie nie podoba – poszczególne posty w wątkach nie są wyraźnie rozdzielone. Niby każdy post ma własną rameczkę, ale jej kolor jest tak blady, że praktycznie niezauważalny.
  5. Czyli "pamięć wewnętrzna". Zwana też "pamięcią USB" (co jest ciut mylące, ale ma swój sens - bo chodzi o obszar, który jest widoczny przez kompa po podłączeniu telefonu kablem USB).
  6. Oprócz opcji, o której wposmniałeś, trzeba jeszcze mieć odpowiednio ustawioną opcję w Ustawieniach Sklepu Play. Choć pewnie masz, więc przyczyna jest jeszcze jakaś inna...
  7. latet

    Potrzebny rom v5

    Mam taką: MIUIPolska_dior_21.0.0_v5-4.4.zip Jak pasuje, o udostępnię. Niestety nie mam żadnej wersji v.5 dla MiFlash, a przy tak drastycznym cofaniu się byłoby to optymalne.
  8. Karta? W Mi4c?
  9. latet

    Mi4C - Czy warto?

    Czy ktoś miły mógłby udostępnić ROM-u do tego telefonu w wersji dla FastBoot (np, MiFlash). Data wersji nie gra roli. Z chińskich źródeł (bigota, obigota) za diabła nie udaje mi się pobrać, już ponad tydzień próbuję. Gdyby się komuś udało, to bardzo proszę o podzielenie się.
  10. To może Ciebie można prosić o test, czy działa OTG w tym telefonie?
  11. Teoretycznie w tym modelu nie powinno to wpływać ba baterię.
  12. To mniej więcej tak, jakbyś zapytał, czy warto kupować na Allegro. Twoje pieniądze, Twoje ryzyko.
  13. Opisz lepiej swoje Na forum ludzie piszą o określonych problemach z tym telefonem (mam na myśli te, o których pisze więcej niż 1-2 osoby) – przede wszystkim sprawdź pod ich kątem, czy wszystko z Twoim egzemplarzem OK.
  14. Czy ktoś, kto ma Mi4c mógłby potwierdzić na 100%, że działa OTG poprzez przejściówkę?
  15. 1. Bo Mi4C nie ma radia. 2. A, to trochę niepokojące jest...
  16. latet

    Mi4C - Czy warto?

    100% dowodem na oryginalność telefonu Xiaomi jest możliwość zainstalowania MIUI PL lub EU.
  17. latet

    Mi4C - Czy warto?

    No, akurat na to jest rada - kupować w polecanych sklepach, gdzie gwarancja jest pewna (Ibuygou). i chyba nawet taniej by wyszło, lub podobnie. O, to dość interesujący przypadek, bo przesiadasz się z modeli jednak dość zbliżonych, a przy tym jesteś zadowolony z Mi4i. Byłoby bardzo interesujące, jak sądzę, dla wielu czytających ten wątek, jakbyś napisał, co konkretnie Cię skłania do przesiadki (chodzi mi o to, co postrzegasz jako ważne różnice między tymi modelami, coś więcej niż "bo lubię co pół roku" - to akurat nie trudno w tym gronie zrozumieć
  18. latet

    Mi4C - Czy warto?

    Byłoby interesujące, gdybyś te obawy rzeczowo i konkretnie opisał. Ciekawi mnie, ile z nich ma racjonalne podłoże
  19. Zapewne masz tu rację
  20. latet

    Mi4C - Czy warto?

    Chyba jeszcze się nie pojawiły podróbki tego tel. Co nie znaczy, że lada dzień się nie pojawią. "Oni" są naprawdę szybcy
  21. latet

    Mi4C - Czy warto?

    Daj sobie spokój z tymi kodami. Na podróbce na 100% nie da się zainstalować MIUI PL. Jeśli to Ci się udało, to tel. jest oryginalny.
  22. Wersja "EU" i wersja "PL" to niemal to samo (obie robi Acid). Więc spokojnie wytrzymasz do piątku na tej wersji Potem i tak przecież będziesz co tydzień aktualizował wersją MIUI PL.
  23. Myślę, że nie tyle "sztucznie obcięło", co raczej nie potrafiło tego zaimplementować. Albo olali sprawę i tyle.
  24. Nie tyle chodzi o zdjęcia (to też) ale o to jak się aparat sprawuje w czasie ich robienia. Bo co mi z tego, że widzę dwa ostre zdjęcia, jak nie wiem, że jedno zrobił telefon, który ostrość złapał w ułamku sek, a drugie tel, w którym na ostrość trzeba było poczekać dwie sekundy? A czasem 2 sekundy oznacza, że nie ma już czego fotografować (właściciele dzieci i zwierząt coś o tym wiedzą). Mam np. bardzo ładne zdjęcie chmur zrobione "jedną ręką" (tzn. bez ustawiania ostrości palcem) przez przednią szybę podczas prowadzenia auta. Tylko że nie jest na nim napisane, że było dopiero 13-tym zdjęciem z serii, które wyszło ostro! (Redmi Note 4G – idealny GPS, ale aparat - masakra).
  25. A co konkretnie w aparacie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...