Jump to content

hards

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

hards's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Witam, Ma ktoś problem z powiadomieniami? U mnie wiele powiadomień dostaje dopiero po odblokowaniu ekranu telefonu, czasami są odraz bez odblokowywania, jest to jakby losowe. dodam, że próbowałem już chyba wszystkiego jeśli chodzi o konfiguracje telefonu
  2. No ale na rzutach ekranu xiaomi BIPa widziałem > 1000 hPa u mnie od tygodnia nie przekroczyło 995 a bywało 985-990 średnio w tym czasie. raczej coś jest nie tak skalibrowany.
  3. Witam, Kojarzy ktoś w jakiej jednostce jest jest wskazywane ciśnienie powietrza. Bo dziwnie mi wskazuje ciągle w granicach 980-995, nie wydaje mi się żeby ciągle było tak niskie. Da się kalibrować barometr?
  4. Witam, Jakich aplikacji używacie do mi banda? Bo szczerze mówiąc jestem zirytowany. - Mi FIT jest uboga i ma słabe wykresy pulsu + nie ma mikrowibracji dla budzika/alarmu [definiowalnych, że np. wibruje: lekko lekko i coraz mocniej ] - Notify jest nieczytelne i brzydkie - Mi band master wydawałoby się perfekcykne, ale nie ma wspomnianych przeze mnie definiowalnego sposobu wibrowania opaski. - Mi band tools: po 1. jest jakiś problem z monitorowaniem pulsu podczas snu, mimo że to włączyłem. Soft dodatkowo jest ubogi w funkcje i ma brzydkie wykresy, dodatkowo musi działać z mi fit a mi fit zjada mi przy tym dużo prądu ;/ Ma ktoś jakiś pomysł? Może chociaż na to, żeby mi ft nie zjadał tyle baterii? to zostałbym przy tym mi tools. I jeszcze jedno, czy ma ktoś pomysł ma PL literki w powiadomieniach SMS + treść? lub chociaż na to żeby zamiast Ą wyswietlało A?
×
×
  • Create New...