Jump to content

Shaun

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Shaun's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Collaborator Rare
 • First Post
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Tak, po zakupie słuchawek potwierdzam, że kodek LDAC działa.
 2. Czy wersja 13.0.10.0 EEA ma jakieś błędy? Jak bateria? Czy można spokojnie instalować?
 3. Dzięki Kacper🙂 @Licht Najlepszą radę to udzielił mi Kacper. Ty swoje dobre rady udzielaj komuś innemu.
 4. To jest wspaniała rada! Pycha!😂 Wujku Dobra Rada Jeśli nie wiesz to po co zabierasz głos. Najpierw chciałbym sprawdzić czy mój tel. obsługuje ten kodek, by zakup tych słuchawek miał sens. Bo i po co mi słuchawki z LDAC skoro mój telefon nie będzie mógł z niego korzystać.
 5. Witam wszystkich, czy Mi 10 (wersja Global) obsługuje kodek LDAC? Zastanawiam się nad kupnem słuchawek z tym kodekiem. Znalazłem taki artykuł w sieci, który podaje że można włączyć taki kodek, ale nie wiem na ile jest to prawda. https://pl.xiaomiplanet.sk/W-ten-sposób-możesz-poprawić-dźwięk-dźwięku-bluetooth/?utm_source=pocket_saves Może ktoś ma słuchawki z tym kodekiem i mógłby się wypowiedzieć. Czy można tak ustawić telefon by obsługiwał domyślnie LDAC a nie aptX?
 6. Nie mam zaznaczonej jako domyślnej przeglądarki Mi.
 7. Witam, na MIUI 12.5.8 miałem ustawiony gest przesunięcia palcem z dołu do góry na ekranie głównym i telefon przechodził do wyszukiwarki Google, po aktualizacji Przeglądarki MI to ona się uruchamia zamiast wyszukiwarki. Nie mam możliwości odinstalowania tej przeglądarki. Czy jest możliwość powrotu do poprzedniego gestu?
 8. Jak wrażenia z używania 12.5.5. na Mi10. Czy to jest właśnie ta wersja Enhanced? W aktualizatorze jest tylko krótka informacja o poprawie stabilności i bezpieczeństwa. A jak z baterią? Czy żeby zainstalować tę wersję trzeba wcześniej zainstalować 12.5.1/12.5.2? Czy nie jest to konieczne? Obecnie mam 12.0.6 .
 9. Witam, obecnie mam wersję MIUI 12.0.6.0 (QJBEUXM) Global. Czy warto zmieniać na 12.5.2.0? W szczególności czy jest jakaś zmiana in minus w zakresie czasu pracy na jednym ładowaniu? Z obecnej wersji oprogramowania jestem raczej zadowolony. Czy nowe oprogramowanie zawiera jakieś istotne błędy? Albo mógłby ktoś podesłać linka do tego forum lub innego gdzie ten temat był omawiany?
 10. Czy zżera baterię tak jak piszą w opiniach?
 11. Witam, szukam aplikacji typu always on display, w której można by było ustawić jedynie wyświetlania na ekranie przychodzących powiadomień bez zegara, daty itp. Ktoś pomoże?
 12. Witam, czy ktoś wie gdzie można nabyć to oryginalne etui do Mi 10 dołączane do telefonu? Moje bardzo szybko się porysowało.
 13. Witam, bardzo proszę o potwierdzenie, że jest to wersja Global obsługująca LTE B20 800MHz: https://www.avans.pl/smartfony/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-32gb-zloty,id-966000 W opisie jest napisane, że telefon ma polską instrukcję obsługi, więc chyba należy założyć, że jest z polskiej dystrybucji, a więc to wersja Global? Niestety na infolinii nie byli w stanie mi powiedzieć czy ten telefon to pasmo LTE obsługuje. Czy na opakowaniu powinno być napisane, że jest to wersja Global lub będzie wymienione to pasmo 800MHz?
×
×
 • Create New...