Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/
  2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  3. Wszystko jest tylko potrzebny Ci android 6.0 skoro nie masz telefonu od xiaomi.
  4. :DD Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  5. Twój wątek nie spełnia regulaminu, który obowiązuje w dziale giełda. Masz 48h na poprawienie treści / tematu, w przeciwnym wypadku wątek zostanie usunięty.
  6. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  7. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  8. Wyłącz oszczędzanie baterii, bo to blokuje transfer danych w tyle.
  9. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  10. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  11. Ja osobiście mam log fc tu i tu, zobacz czy masz aktywne Prześlij rejestr debugowania.
  12. ZduneX25

    Redmi 3 Pro

    Rom jest w naszej pobierali i na tym się powinna zakończyć dyskusja, co z tego, że ma czytnik, mi4 na irde, a ma rom z mi3. EDIT: okazuje się, że na redmi3 pro nie działa czytnik linii papilarnych i źle pokazuje dostępne miejsce w pamięci telefonu, ale sam rom działa
  13. W monitorze danych na WiFi zobacz co zjada jeżeli coś zjada ten net.
  14. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  15. Ustawienia > Urządzenie > Prywatność > Lokalizacja, o to pytasz?
  16. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  17. Bo to robisz z poziomu telefonu, na którym już masz wgrane miui, nie przed instalacją.
  18. Usuń install-recovery.sh z /system/etc
  19. Zawiecha na na napisie android z kropkami na dole to nie bootloop i to ma prawo trwać w skrajnych przypadkach do 30 minut. Co innego jak gaśnie ekran.
  20. Wyłącz oszczędność baterii.
  21. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  22. A nie czyścisz cache przeglądarki przypadkiem?
  23. Nie można.
  24. Można mieć i 100, ale to nie sprawi,że będzie głośniej, po prostu będzie mniejsza różnica pomiędzy poziomami.
  25. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...