sn00p

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sn00p

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na routerze jest angielski 2.10.25 Stable. Na modemie 22.200.03.00.1134. Pokazuje, że oba są aktualne.
 2. Witam. Mam Xiaomi Router 3 i modem Huawei E3372 w wersji HiLink. Jak podpinam modem do routera to dioda przez chwilę mruga na zielono po czym zaczyna mrugać na niebiesko. Połączenia z siecią nie ma, bi powinna świecić ciągłym niebieskim światłem. PIN na karcie SIM jest wyłączony, sam modem podłączony do komputera działa poprawnie. Korzysta ktoś z setu Router 3 + modem? Ma ktoś jakiś pomysł jak to ogarnąć?
 3. A ten czemuż jest taki tani? http://www.dhgate.com/product/top-original-xiaomi-m5-mi5-cell-phone-snapdragon/384424712.html#s1-0-1b;searl|541565329
 4. Dzięki woland85, miałem taki sam problem ale Twoja krótka instrukcja go rozwiązała! Udało mi się "naprawić" TWRP i postawić 6.4.14. Pozostaje problem z ROOTem, bo pomimo tego że kilka miesięcy temu odblokowałem telefon, to teraz kiedy w panelu sterowania chcę udzielić dostępu ROOT otrzymuję komunikat: Couldn't get root access, ROOT Rom isn't ready, please wait for a moment". Dodatkowo nie mam loga MIUI Polska przy ładowaniu systemu
 5. Cześć. Mam problem z moim RN3, ale od początku... Zaraz po zakupie telefonu złożyłem wniosek o unlock i zainstalowałem soft dla zablokowanego urządzenia od JDStar. Po otrzymaniu informacji, że odblokowali mi telefon zacząłem ściągać paczki z MIUI Polska i instalować z pliku *.zip z poziomu telefonu. Ostatnio zauważyłem, że na sofcie 6.4.7 przy restarcie urządzenia nie mam już logo MIUI Polska, tylko standardowe MI. Dziś chciałem wrzucić 6.4.14 z poziomu apki "aktualizacje" - bez efektu reboot i nic. Próbowałem też z chińskim softem dev 6.3.31 - to samo. Odpalenie w recovery też się nie udaje, choć miałem TWRP i wcześniej na 100% działało... Próbowałem odpalić MiUnlock ponownie - leci do 50% i jest komunikat: "No need to unlock this device" Pytanie co się mogło stać i co zrobić, żeby znów działało.
 6. Ok, czyli w sumie zrobiłem wszystko oprócz TWRP Flash Recovery. Rozumiem, że nie usunie mi to danych?
 7. Trochę już zgłupiałem, dlatego proszę o pomoc.. Do mojego RN3 przez SP FlashTool wgrałem soft 6.2.25 od JDStar'a Wszystko spoko, ale po jakimś czasie od majfrendów dostałem info, że odblokowali mi telefon. Odpaliłem ichniejszy Unlock Tool, przeprowadziłem proces i wyglądało na to, że wszystko poszło jak trzeba. Mogę wejść do Panel Sterowania -> Ustawienia -> Udziel dostępu do ROOT, ale tam mam info "Brak aplikacji z ROOT" i nie mogę nic dodać. Kiedy ponownie odpalam Unlock Tool dostaję info "Couldn't verify device. No need to unlock this device.". Ściągnąłem jakąś aplikację typu "root checker" ze sklepu i kiedy wyłączę SuperSU pokazuje mi, że nie mam ROOT'a. I teraz pytanie, wszystko jest jak trzeba, czy coś jest nie tak?
 8. I te softy są 1:1? I wracając do pytania. Czy po odblokowaniu bootloadera mogę przejść bez straty danych z rom'u z tego wątku do oficjalnego rom'u MIUI Polska dla odblokowanego bootloadera?
 9. A... to trochę zmienia postać rzeczy... To jaka jest faktyczna różnica między romem z tego wątku a romem dla urządzeń z odblokowanym bootloaderem? Tylko sposób aktualizacji? Bo rozumiem, że kiedy bootloader jest odblokowany można zgrać paczkę do pamięci telefonu i użyć systemowej aplikacji aktualizuj?
 10. Ok, teraz pytanie za 100 punktów. Majfrendy odblokowały mi bootloader, jak najwygodniej przejść na oficjalną wersję MIUI, żeby nie stracić danych? Rom od JDStar'a jest super, jednak aktualizacje OTA kuszą
 11. A ja mam taki dziwny problem, że jak załaduję plik Scatter to pojawia się okno "Processing..." i apka zwisa.