damek

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About damek

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. damek

  MIUI 8.9.13

  ja przeszedłem z 8.8.30 bez wipe'a.
 2. damek

  MIUI 8.9.13

  Na Mi 5 jest to samo (podpisy pod ikonami za nisko) i występuje to na siatce 4x5, 4x6...
 3. damek

  MIUI 8.8.30

  W Mi 5 bluetooth wywala od razu po odpaleniu. Po za tym wszystko śmiga jak ta lala, naprawdę dobra wersja. Czy w tym wypadku powinien pomóc full wipe (czy zostaje instalacja stable)?
 4. damek

  TWRP.img na TWRP?

  Chcę upgradować twrp. Czy można sflashować twrp.img w twrp? Nie mogę za żadne skarby zainstalować sterowników adb na kompie żeby skorzystać z flashboot, no i jestem w kropce. Jeśli tak, to rozumiem że trzeba wybrać recovery partition (?)
 5. damek

  MIUI 7.6.22

  Mam w tej chwili w Mi5 Android 6.0.1, MIUI 8.1, wer. 6.9.29. Dawno nie aktualizowałem systemu. Mogę teraz wgrać tę wersję jak wcześniej (poprzez TWRP), czy muszę coś kombinować?
 6. damek

  MIUI 6.9.15

  @C Tak, to wiem i tak robię ale nie o to pytałem Czyli w takim razie ta aplikacja nie pokaże automatycznie nowych wersji systemu?
 7. damek

  MIUI 6.9.15

  Mam pytanie odnośnie aktualizacji OTA poprzez aplikację Aktualizacje. Za każdym razem pokazuje mi tylko aktualną wersję zainstalowanego systemu, a po kliknięciu na Szukaj aktualizacji nic się nie dzieje. Czyli nigdy nie znajduje żadnej aktualizacji. Czy to jest normalne? Pozdrawiam
 8. Hej mam problem ze sterownikami ADB (USB Debbuging) do Mi5. Wcześniej na stacjonarce podłączyłem tel. i od razu prawidłowo wykrył go komputer przydzielając autoryzację. Teraz na laptopie zainstalowałem w sumie 3 wersje sterowników ADB i za cholerę nie chce mi się połączyć z aplikacją Helium. Zna może ktoś remedium na taki stan rzeczy? PS. w międzyczasie zaktualizowałem system do 6.5.12, do stacjonarki podłączałem na starszej wersji.
 9. damek

  Brak powiadomień

  Dzięki już jest ok.
 10. damek

  Brak powiadomień

  Witam, mam problem z powiadomieniami, nie przychodzą z żadnych aplikacji oraz gier np. youtube, twitch, king of thieves, itd. Wszystkie aplikacje zaznaczone mają "Pokaż powiadomienia" i "ikona na pasku statusu". System: odblokowany bootloader, root, Android 5.1.1, wersja miui: 7.3 by xiaomi.eu https://miuipolska.pl/download/#redmi-note-3-pro. Zna ktoś przyczynę? Pozdrawiam