Jump to content

damek

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  ZG

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5, Redmi 7, Mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

damek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Jako, że nikt nie podał odpowiedzi poniżej zamieszczę krótki poradnik, do którego doszedłem okrężną drogą: 1. Podpinamy zegarek pod USB i łączymy z ADB - wcześniej oczywiście włączając w zegarku opcje developerskie (kilkukrotnie klikając na Settings->System->About->Build number) i po zaznaczeniu opcji "USB debugging" w tychże opcjach developerskich). 2. Ściągamy APK aplikacji Morelocale 2. 3. Wgrywamy poprzez ADB apkę do telefonu (adb install <ścieżka><nazwa_apki.apk>). 4. Uruchamiamy w shellu poniższą instrukcję (nadając tym samym aplikacji odpowiednie uprawnienia): adb shell pm grant jp.co.c_lis.ccl.morelocale android.permission.CHANGE_CONFIGURATION 5. Uruchamiamy apkę z poziomu telefonu i wybieramy z listy odpowiedni język. That's all Folks!
 2. Witam, czy ktoś spotkał się z możliwością wgrania języka polskiego to tego zegarka? Znalazłem takie zdjęcia w ofercie na allegro z info: Nadmienię, że nadal nie ma wersji global, bootloader zablokowany, MiWatchKleaner nadal służy jedynie do dodawania/usuwania aplikacji...
 3. Właśnie też chcę wrócić na globala z xiaomi.eu i czytałem, że powinno się przez miflash. To jak wreszcie jest? Jak przez twrp to wipe data, dalvik i cache? Rozumiem, że tak czy siak trzeba wgrać od nowa twrp i magisk.
 4. damek

  TWRP.img na TWRP?

  Chcę upgradować twrp. Czy można sflashować twrp.img w twrp? Nie mogę za żadne skarby zainstalować sterowników adb na kompie żeby skorzystać z flashboot, no i jestem w kropce. Jeśli tak, to rozumiem że trzeba wybrać recovery partition (?)
 5. Hej mam problem ze sterownikami ADB (USB Debbuging) do Mi5. Wcześniej na stacjonarce podłączyłem tel. i od razu prawidłowo wykrył go komputer przydzielając autoryzację. Teraz na laptopie zainstalowałem w sumie 3 wersje sterowników ADB i za cholerę nie chce mi się połączyć z aplikacją Helium. Zna może ktoś remedium na taki stan rzeczy? PS. w międzyczasie zaktualizowałem system do 6.5.12, do stacjonarki podłączałem na starszej wersji.
 6. Witam, mam problem z powiadomieniami, nie przychodzą z żadnych aplikacji oraz gier np. youtube, twitch, king of thieves, itd. Wszystkie aplikacje zaznaczone mają "Pokaż powiadomienia" i "ikona na pasku statusu". System: odblokowany bootloader, root, Android 5.1.1, wersja miui: 7.3 by xiaomi.eu https://miuipolska.pl/download/#redmi-note-3-pro. Zna ktoś przyczynę? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...