Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Było, te cyferki nie liczą zawartości powiadomień tylko ilość powiadomię w belce z danej aplikacji.
  2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  3. Kiedyś to lepiej działało, teraz przesył jest za wolny, ja musiałem czekać do 10 sekund na zdjęcie, więc się po prostu odzwyczaiłem.
  4. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  5. Tak ma działać.
  6. Ustawienia > Pasek i powiadomienia > Powiadomienia aplikacji > Messenger i odznaczasz Na ekranie blokady
  7. Zapoznaj się z Samouczkiem MIUIPolska: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  8. Tylko alarm można ustawić narastająco.
  9. W opcjach programistycznych jest opcja by zapomnieć wszystkie zaufane urządzenia (podłączone w debugowaniu), to może tak zrób i jak od nowa polecisz to będzie jak być powinno.
  10. Wejdź w diagnostykę i sprawdź czujniki/sensory jak nie będą działać to sprzęt do naprawy.
  11. ZduneX25

    Downgrade

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  13. @gregsoir pewnie, dodam jak nie dzisiaj do końca dnia to do wtorku puszczę aktualizację EDIT: mod .27 dodany
  14. ZduneX25

    ładowanie

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  15. https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
  16. ZduneX25

    Soft

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  17. Może lepiej wstaw screena błędu, bo tak to odpala normalna stronę.
  18. @gregsoir pro czy SE śmiało wgrywasz moda z MI5 @AdamKli tak mms.apk, jak trafisz dobrze z wersja to będzie działać
  19. ZduneX25

    Hard Reset

    A masz TWRP czy domyślne?
  20. 5 to całe nic, ja zwykle miałem 15-20 możesz wrzucić, ale już dawno się w to nie bawiłem i trochę uleciało
  21. Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
  22. Tak, będzie grało.
  23. ZduneX25

    Hard Reset

    Z poziomu telefonu albo recovery.
  24. Większość instaluje po prostu nasz ROM zamiast tego co jest na start.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...