Yobbien

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Yobbien

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 3

Recent Profile Visitors

446 profile views
 1. Witam. Wszedłem dzzś w ustawianuach w tryb lite mode po czym telefon chciał sie zrestartować kliknąłem OK. Teraz nie mogę nic zrobić bootowanie androida trwa do końca, powadominaa i wszytko przychodzi ale świeci sie logo Mi i pasek postępu. Co rozbić w takiej sytuacji, telefon jest nieodblokowany
 2. @ZduneX25 Nie mam zielonego pojęcia, co to jest TWRP Kompletnie nie znam się na telefonach, jestem laikiem.
 3. @ZduneX25 z Poziomu telefonu nie mogę, bo wymaga podania wzorku, którego nie pamiętam. Orientujesz się może jak zrobić recovery?
 4. Witam, zapomniałem swojego wzorku odblokowywującego do telefonu. Wie ktoś jak mu zrobić Hard Reset? Dzięki Bogu mam jeszcze odblokowywanie na odcisk palca.
 5. @cukru Dzięki, tylko że jakoś 30min temu założyłem ten sam post w dziale Redmi Note 3 Pro, ale nie musisz go jeszcze usuwać. Ktoś tam coś napisał.
 6. Ale to trochę dziwne, bo gościu który wgrywał mi ten ROM musiał odblokowac bootloader aby go wgrać, a ja mam go zablokowanego. Nawet na pulpicie mam forum MIUI Polska, ale czy to o czymś świadczy?
 7. Też tak myślałem, miałem takie szkło, już po pękane, ale zdjąłem je, i dalej dzieje się to samo :/ Aktualnie przez jego działanie, nie mogę nawet założyć konta Xiaomi.
 8. Witam, Mój problem wydaje się być dosyć nietypowy, mianowicie, Zakupiłem mojego Redmi Note 3 Pro w kwietniu tego roku, wszystko działało świetnie, jednakże jakieś dwa tygodnie temu, telefon zaczął działać....sam. Na początku nie było to dosyć trapiące, ponieważ zdarzało się to jakoś raz dziennie przez 2/3 min, ale teraz telefon jest nie możliwy do jakiegokolwiek użytku, Sam wchodzi mi do wszystkich aplikacji, i lata po ekranie głównym jak szalony. Nawet piosenki w Spotify nie mogę przełączyć, telefonowanie do kogokolwiek też jest niemożliwe, ponieważ po pierwsze nie da się wejść w nic. Telefon włącza co chce, i robi co chce. Na początku myślałem, że to ''typowy'' wirus śmieszek z ''brzydkich stron'' jednakże wydaje mi się, iż problem leży po stronie telefonu, ponieważ przywracanie telefonu do ustawień fabrycznych nie pomogło. ( tak, wiem, Janusz ze mnie, ale w moich poprzednich urządzeniach przywracanie był to lek na wszystko :/ ) Bardzo proszę o pomoc, za wszelkie porady będę bardzo wdzięczny. (Wklejam tutaj drugi raz, ponieważ poprzednio dałem ten post w innym modelu)
 9. Wstawiam tutaj co znalazłem, jak już wspomniałem, jestem telefonowym laikiem. Soft wgrywał mi bezpośrednio sprzedawca. Miał w swojej ofercie wgrywanie Polskiego Softu, więc skorzystałem. To ten sprzedawca ---> http://allegro.pl/show_user.php?uid=41571776
 10. Witam, Mój problem wydaje się być dosyć nietypowy, mianowicie, Zakupiłem mojego Redmi Note 3 Pro w kwietniu tego roku, wszystko działało świetnie, jednakże jakieś dwa tygodnie temu, telefon zaczął działać....sam. Na początku nie było to dosyć trapiące, ponieważ zdarzało się to jakoś raz dziennie przez 2/3 min, ale teraz telefon jest nie możliwy do jakiegokolwiek użytku, Sam wchodzi mi do wszystkich aplikacji, i lata po ekranie głównym jak szalony. Nawet piosenki w Spotify nie mogę przełączyć, telefonowanie do kogokolwiek też jest niemożliwe, ponieważ po pierwsze nie da się wejść w nic. Telefon włącza co chce, i robi co chce. Na początku myślałem, że to ''typowy'' wirus śmieszek z ''brzydkich stron'' jednakże wydaje mi się, iż problem leży po stronie telefonu, ponieważ przywracanie telefonu do ustawień fabrycznych nie pomogło. ( tak, wiem, Janusz ze mnie, ale w moich poprzednich urządzeniach przywracanie był to lek na wszystko :/ ) Bardzo proszę o pomoc, za wszelkie porady będę bardzo wdzięczny.